dr n. med.

Stanisław Nabzdyk

verifiedCreated with Sketch.

Proktolog, Chirurg

24 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizuję się w diagnostyce i terapii endoskopowej schorzeń układu pokarmowego są to: gastroskopia, kolonoskopia, anoskopia, ERCP (ECPW), DGHAL, zabieg Barrona, Stretta. więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: EndoArt Gabinety LekarskieUsługa: badanie chirurgiczne

  Sympatyczny, zaangazowany, kompetentny, dbajacy o komfort pacjenta, z oblednym poczuciem humoru - polecam

 • I
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

  Najwspanialszy specjalista w swojej dziedzinie! Przy tym przesympatyczny! Za każdym razem (a jestem już po 3 gastroskopiach, jednej kolonoskopii i dwóch zabiegach Stretta) z gabinetu wychodziłam bez traumy, a wręcz z uśmiechem. Doktor wszystko klarownie tłumaczy, jest niezwykle delikatny.
  Polecam!!!

 • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

  Miałam wykonywaną kolonoskopie przez Pana doktora w szpitalu na Kamińskiego, której bardzo się obawiałam. Z tego względu ze jestem po operacji bałam się tym bardziej bo zrosty które zostają powodują duży ból podczas badania. Zresztą nie należę do najodwazniejszych prędzej histeryzuje, bardzo źle znoszę wszelkie badania, i zazwyczaj wszystko mnie bardziej boli niż innych. Kiedyś miałam kolonoskopie w całkowitym znieczuleniu, spałam. Tym bardziej bałam się ze teraz nie dam rady przejść tego badania bez uspania. Bardzo pozytywnie zaskoczona bylam jak zostało wykonane badanie. Doktor był tak delikatny! I tak dobry w swoim fachu ze nic nie poczułam! Dostałam znieczulenie i byłam świadoma, co jest o wiele zdrowsze niż niepotrzebne usypianie... Kolonoskopia u Pana doktora nie wymaga znieczulenia ogólnego! Dodatkowo bardzo sympatyczny, wyluzowany, empatyczny. Kiedy powiedziałam że się boję, odpowiedział, że też by się bał :) Co pokazało mi, że mnie rozumie, i jest ludzki. Na poprzedniej kolonoskopii o której wspominałam, która miałam w uspieniu inny lekarz powiedział mi, że powinnam się leczyć ale na głowę... Polecam wszystkim doktora Nabzdyka!

 • M
  Lokalizacja: EndoArt Gabinety LekarskieUsługa: hemoroidy

  Do lekarza udałem się po przeczytaniu jakze pochlebnych opinii.
  Wydałem na wszystkie badania oraz zabiegii ponad 3tys.
  Zero wysiłku fizycznego plus dieta z mojej strony.
  Zabieg DGHAL gumkowanie barrona 2 razy, hemoroidy wszystkie tak jak były przed zabiegiem tak samo wygladąja po "leczeniu" u Pana doktora. (Pomijając juz sam fakt, że kazdy kolejny zabieg wg doktora miał juz byc tym ostatnim, likwidującym hemoroidy)
  Brzydko mówiąc, pieniądze wyrzucone w błoto, wyszystko robione na szybko w gabinecie i następny pacjent.

  Stanisław Nabzdyk2018-01-04

  Zawsze przed podjęciem decyzji o leczeniu choroby hemoroidalnej, tudzież jakiejkolwiek innej, przedstawiam pacjentowi w sposób obiektywny, rzeczowy i moralny możliwości i efektywność poszczególnych metod zabiegowych i zachowawczych. Ostateczną i świadomą decyzję zawsze podejmuje pacjent co potwierdza własnoręcznym podpisem pod zgodą na leczenie. W zgodzie ujęty jest opis wykonywanej procedury oraz szanse na powodzenie danej metody. Myślenie życzeniowe typu "to jest już ostatni zabieg" w leczeniu hemoroidów, których się nie likwiduje a tylko redukuje stopień zaawansowania jest obietnicą, której nigdy nikomu nie złożyłem ponieważ choroba hemoroidalna niezależnie od podjętej metody leczenia nawraca: po leczeniu małoinwazyjnym po ok 3-4latach, a po radykalnym operacyjnym po 6latach. Żadna z metod leczenia w medycynie czegokolwiek nie jest w 100% efektywna przy zerowym ryzyku a już na pewno nie w zakresie choroby hemoroidalnej. Leczenie choroby hemoroidalnej z reguły wymaga cierpliwości, zwłaszcza przy zastosowaniu technik małoinwazyjnych. Żałuje, że wysiłek naszego zespołu włożony w leczenie Pańskiej pupy razem z pieniędzmi został "wyrzucony w błoto". Pokonała nas choroba albo niecierpliwość... Zawsze istnieje możliwość radykalnego leczenia operacyjnego... PS. zabieg Barrona należy do krótkotrwałych procedur stąd wrażenie: "wyszystko robione na szybko w gabinecie i następny pacjent". Proszę nigdy nie czytać pochlebnych opinii i polegać zawsze na zdrowym rozsądku. pozdrawiam Stanisław Nabzdyk

 • M
  Lokalizacja: EndoArt Gabinety LekarskieUsługa: gastroskopia

  Bardzo dobry lekarz. Przesympatyczny, miły i kompetentny. Polecam wszystkim. Jeżeli ktoś ma dolegliwości gastryczne to proszę iść do tego lekarza bez strachu i obaw. Jestem po gastroskopii, wszystko było ok., bezboleśnie, rurka cieniutka. Dziękuję.

 • A

  Dr Nabzdyk jest od dziś moim ulubionym Lekarzem! Mega wyluzowany i przesympatyczny Człowiek! Polecam

 • Jestem po gastro i kolonoskopii. Lekarz jest rewelacyjny i pewnie dzięki temu reszta personelu tak dobrze pracuje. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście byłoby fantastycznie w naszym kraju. Szczerze polecam. Jestem aktualnie po zabiegu Stretty.
  Doktor Nabzdyk jest ewidentnie fachowcem w swojej dziedzinie, w dodatku miłym i wesołym :)

 • K

  W dniu dzisiejszym miałam wykonaną kolonoskopię, badanie, którego bardzo mocno się obawiałam. Byłam nastawiona na znieczulenie ogólne, ale Pan doktor namówił mnie tylko na środki przeciwbólowe, bym szybciej doszła do siebie. Zgodziłam się i nie żałuję. Pan doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta i niesamowite poczucie humoru. Zajął się mną tak sprawnie, że nie wiedziałam, w którym momencie skończył badanie. Jedynym dyskomfortem było wdmuchiwane powietrze, a poza tym, żadnego bólu.
  Gorąco polecam (jeśli można się tak w ogóle wyrazić ;]) Pana doktora Nabzdyka oraz panie pielęgniarki w szpitalu wojewódzkim na Kamieńskiego. Profesjonalne, miłe podejście do pacjenta. Takiego lekarza i taki personel coraz rzadziej się spotyka w naszej służbie zdrowia.
  Na pewno jeszcze do Państwa wrócę i zrobię to z przyjemnością ;]
  Pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka w czerwonych włosach ;]

 • M

  Świetny specjalista z całego serca polecam. Mimo, iż moje badanie było dłuższe niż standardowe to nie było tak źle. Endoskop cieniutki nie powoduje strasznego dyskomfortu tak jak przy tradycyjnym (miałem i takim badanie). Lekarz bardzo dokładny i konkretny, a przy tym ma wspaniałe poczucie humoru!

 • M

  Lekarz niesamowicie profesjonalny z ogromnym poczuciem humoru. Potrafi badanie wykonać tak by nie było bardzo bolesne. Szybko i konkretnie. Przy takim doktorze wraca wiara w polskich lekarzy! :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w diagnostyce i terapii endoskopowej schorzeń układu pokarmowego są to: gastroskopia, kolonoskopia, anoskopia, ERCP (ECPW), DGHAL, zabieg Barrona, Stretta.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Ministra Zdrowia

Staże

 • liczne szkolenia specjalistyczne w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i endoskopii przewodu pokarmowego

Choroby