Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Kamieńskiego 73 a

51-124 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Ziółkowski badania ginekologiczne

  Pragnę wraz z mężem gorąco podziękować za okazaną pomoc, profesjonalizm w trafnych ocenach problemów zdrowotnych oraz bardzo szybko podjęte decyzje w sprawie planu leczenia.
  Do końca ciąży czylam się zaopiekowana, dzięki czemu córka urodziła się cala i zdrowa.

  Serdecznie polecam wszystkim Pana Doktora w zakresie ginekologii i położnictwa, moim zdaniem jest najlepszy, a mialam okazje porównać opiekę w trakcie ciąży az u kilku specjalistów.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Ratajczyk robotowe i laparoskopowe operacje onkologiczne usunięcia gruczołu krokowego (prostatektomia radykalna z rozszerzoną limfadenektomią)

  Pan doktor to wybitny fachowiec a przede wszystkim dobry człowiek.Bardzo dobry operator,geniusz przeprowadził u mnie zabieg robotem Da vinci z dobrym wynikiem.Oddając swoje zdrowie w ręce Pana doktora można być spokojnym.Dziękuję doktorowi i całemu personelowi Odziału Urologi Onkologicznej za wspaniała opiekę.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Wojciechowski Inny

  Bardzo się bałam badania drożności jajowodów - ale zupełnie niepotrzebnie. Doktor bardzo przyjemny, miły, empatyczny, z wielkim doświadczeniem, czuć ze jest się w dobrych rękach. Jestem bArdzo zadowolona ze trafiłam do Doktora Andrzeja Wojciechowskiego. Polecam ! I pozdrawiam serdecznie !


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Ratajczyk robotowe i laparoskopowe operacje onkologiczne usunięcia gruczołu krokowego (prostatektomia radykalna z rozszerzoną limfadenektomią)

  Jestem wdzięczny i usatysfakcjonowany z wizyt u Pana Doktora. Otrzymałem
  rzeczową , dokładną o szerokim ale zwięzłym komentarzu poradę medyczną
  i diagnozę. Wybór metody leczenia. Energiczne działania ,odpowiednie i właściwe pokierowanie procesem leczenia; USG, biopsja, mpMRI. Pan Doktor wykonał zabieg operacyjny w asyście robota da Vinci z bardzo dobrym wynikiem. Wspaniały Lekarz, sympatyczny, leczy profesjonalnie i nowocześnie. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi i Zespołowi z którym pracuje. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Bartoszczyk Inny

  Jakoś w 5 miesiącu ciąży skontaktowałam się z położną - Panią Iwoną Bartoszczyk. Od samego początku rozmowa była konkretną, życzliwa, Pani Iwonką odpowiadała Nam na każde, nawet najbardziej szczegółowe pytania. Zdecydowanie się na Panią Iwonkę było najlepszą decyzją na świecie! Gdy odszedł mi czop śluzowy, przez 4 dni towarzyszyły mi skurcze, które dla mnie - pierworódki byly niepokojące, nie wiedziałam czy już należy jechać do szpitala, czy tak właśnie powinnam to czuć, czy to już. Pani Iwonką była że mną w kontakcie o każdej porze, czy zadzwonilam o 15 czy o 4 rano - zawsze odbierała i życzliwie tłumaczyła jakie kroki mam podjąć. W końcu trafiłam na Patologię ciąży, skąd po całym dniu położne odesłały mnie na porodówkę - po badaniu Pani Iwonką odesłała mnie z powrotem na oddział Patologii za co jestem jej ogromnie wdzięczna, ponieważ jak potem od Niej usłyszałam "wszystko było w porządku, ale nie byłaś jeszcze gotowa na poród naturalny, mogło się skończyć okscytocyną lub cięciem jakbym Cię zostawiła". Na porodówkę wróciłam po 7h już w pełni gotowa. Pani Iwonka po telefonie o zaczynającej się akcji porodowej, dotarła do mnie w ciągu 20 minut - zważając na odległość Express kobieta Podczas porodu skakałam na piłce, tańczyłam przy drabinkach. Pani Iwonka była przy mnie caly czas, nie opuszczała mnie na krok. Mówiła do mnie naokrągło, chwaliła na każdym kroku. Jej obecność była dla mnie nieoceniona, bardzo się bałam na myśl, ze mogłabym zostać chociaż na chwilkę bez opieki. Przy skurczach partych instruowała mnie, mówiła dobre słowa, zaproponowała, abym dotknęłam czubka główki dzieciątka między skurczami, co było dla mnie jeszcze większą motywacją, że jest już tak blisko, że dam radę. Dzięki jej technikom i naszej współpracy udało się urodzić z ochroną krocza. Po porodzie byla z Nami jeszcze 2h, pomogła mi przystawić córeczkę do piersi, pomogła się wykąpać, odpowiedziała na wszelkie niepokojące pytania. Zadbała również o męża - tak jak chcieliśmy odciął pępowinę, kangurował córeczkę, poszli razem z Panią Iwonką na badania, wszystko było tłumaczone. Potem gdy miała dyżur na oddziale zagładała do Nas i pomagała, gdy tylko była jakaś potrzeba.
  Jestem Pani Iwonie Bartoszczyk ogromnie wdzięczna i szczęśliwa, że mogłam mieć tak wspaniałą, kompetentną osobę przy sobie, w tak ważny dla Nas dniu. Jeszcze raz z całego serca dziękuję i dziewczyny, jak tylko macie możliwość gorąco polecam, aby się z Panią Iwonką skontaktować :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Góral Inny

  Lekarz o wyjątkowej charyzmie. Okazujący niezwykłą troskę, empatię i ciepło wobec pacjenta. Bardzo zaangażowany, pogodny, uważny, o bardzo wysokiej kulturze osobistej i delikatności. Spędziłam w lutym 2022 kilka dni na OIOM pod opieką Pana Doktora i jestem pod wrażeniem Jego postawy. Lekarz z powołania. Dziękuję, Doktorze!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Łuszczki Inny

  Miałam przyjemność poznać Panią doktor w Szpitalu przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Pani doktor , podczas gdy mój syn po urodzeniu potrzebował pomocy udzieliła jej fachowo i szybko. Dzięki Jej i reszcie lekarzy mój syn jest zdrowy i rośnie , jak na drożdżach. Polecam Panią Doktor.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Wojciechowski Inny

  Chodziłam do lekarza ponad pół roku, byłam u niego kilka razy. Ja nie oczekuję, by lekarz był wiecznie uśmiechnięty i rozmowny, wystarczy, by był choć trochę miły i zainteresowany faktyczną poprawą stanu zdrowia. Lekarz jest oschły, szorstki, nieempatyczny, niedociekliwy, zbagatelizował moje problemy i obawy. Nie dał mi nawet do końca powiedzieć, co mi się dzieje, wcinał się w zdania. Pół roku temu mój przyrost wagi zrzucił na mój niezdrowy tryb życia i dietę, nawet nie mając pojęcia o tym, jak żyję, pozostałe objawy pominięte, przepisano mi tabletki antykoncepcyjne bez żadnych poprzedzających badań. Od kilku miesięcy utrzymują się u mnie plamienia, oczywiście zostały zbagatelizowane i na ostatniej, niedawnej wizycie zamiast dalszej diagnostyki chciał wcisnąć mi kolejne tabletki antykoncepcyjne. Podczas badania byłam mocno spięta, atmosfera była bardzo nieprzyjemna. Gdy wspomniałam o tym, że diagnozuję się u endokrynologa, stwierdził, że to nie ma nic wspólnego. Zbagatelizował informację, że mam predyspozycję rodzinną do raka szyjki macicy. Na moje pytania stwierdził, że go denerwuję(dosłownie!), że się nie znam i powinnam się jego słuchać. Brak empatii. Nie polecam tego lekarza, po wizycie z nerwów się popłakałam i nigdy już tam nie wrócę, nie chciałabym, żeby ktokolwiek więcej miał podobne doświadczenie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Wojciechowski Inny

  Polecam lekarza wszystkim dziewczynom, które obawiają się usunięcia spirali, w przypadku urwanych sznureczków. Tak było w moim przypadku. Bałam się jak to będzie, po przeczytaniu informacji na ten temat w necie. I to był mój błąd. Usunięcie spirali było bezbolesne i trwało sekundę. Nawet nie wiedziałam, że już jest po. Pan doktor nie miał żadnych problemów. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Czarnecki Inny

  Do Pana Czarneckiego trafiłam z podejrzeniem nowotworu tkanek miękkich. Konsultacja przebiegła ekspresowo, zostałam zapisana na zabieg wycięcia guza ze stopy i tu zaczęły się problemu. Doktor tak dobrał znieczulenie (miejscowe), że przez większość zabiegu poprostu nie działało. Po godzinie trwania zabiegu zaproponował w końcu znieczulenie ogólne, od którego odwiodła go osoba asystująca. W końcu dotrwaliśmy do końca, kiedy to znieczulenie dopiero zaczęło działać i straciłam czucie w nodze. Pan Roman wypisał mnie do domu, bez przepisania leków (jedynie paracetamol) a zwolnienie lekarskie do pracy dał mi z niechęcią i dopiero po moich namowach, wyrażając się przy tym bardzo niepochlebnie o młodych ludziach... Dwa dni po zabiegu trafiłam do prywatnej placówki z sina stopą, bardzo słabym krążenia i brakiem czucia. Lekarza odratował mi nogę przepisując leki na krążenie oraz przeciwzapalne, które powinno brać się od razu po zabiegu zapobiegawczo. Na sam koniec Pan Czarnecki nie chciał wydać mi wyników badań histopatologicznych, z którymi chciałam udać się do innego lekarza. Pomogło dopiero koczowanie pod jego gabinetem i składanie pism w szpitalu. Serdecznie odradzam wizyty u tego Pana. Brak profesjonalizmu, o empatii nawet nie wspomnę...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania