Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Kamieńskiego 73 a

51-124 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Bugajska-Abramek Inny

  Wyjątkowo sympatyczna
  i kompetentna.
  Bardzo zaangażowana i cierpliwa.
  Dokładne badania, opieka i trafna diagnoza.
  Profesjonalna w 100%
  Uratowała mi wzrok.
  Zdecydowanie polecam.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Lisowski Inny

  Doktor Lisowski wykonywał u mnie nagłe cięcie cesarskie. Nie zwlekał niepotrzebnie z podjęciem decyzji i chociaz sytuacja była dla mnie niezwykle stresująca, doktor wykazał się dużym opanowaniem przez co miałam poczucie, ze jestem w bardzo dobrych rękach. Dzieki podjętej decyzji mogę dziś tulić w ramionach ukochana córeczkę. Rana po cesarce, co najwazniejsze ta wewnątrz, wygoiła się bardzo ładnie - na kontrolnej wizycie u innego lekarza usłyszałam, ze dawno nie widział tak ładnie zagojone blizny. Warto dodać, ze doktor bardzo dobrze czyści macice przez co tak naprawdę nie odczułam uciążliwości połogu i bardzo szybko doszłam do siebie. Panie doktorze - dziekuje!

  dr n. med. Andrzej Lisowski

  Bardzo dziękuję i cieszę się, że są jeszcze są Pacjentki, które wierzą w opinie lekarzy niezależnie od informacji zawartych w Google. Sukces prawidłowego gojenia rany to także Pani zasługa.
  Cieszę się, że wszystko potoczyło się dobrze.
  dr Andrzej Lisowski

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Wojciechowski Inny

  Miły, zaangażowany, empatyczny, odpowiada na wszystkie pytania cierpliwie i spokojnie. Zdiagnozował problem, na który inny ginekolog nawet nie zwrócił uwagi.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Czarnecki Inny

  Do Pana Doktora trafiłam z polecenia mojej Pani Onkolog. Pierwsze wrażenie, małomówny, wizyta szybka, byłam lekko zdezorientowana, jednak na ilość pacjentów, którą przyjmuje i to że byłam dopisana do kolejki, przekazał mi konkretnie wszystkie najważniejsze informacje.
  Kolejne spotkanie było już przed operacją. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, miałam poczucie, że nie jestem kolejnym guzem, który trzeba zoperować i następny. Wykazuje niesamowite zainteresowanie co jest rzadkie w przypadku innych wizyt "na nfz".
  Operacja usunięcia nowotworu z rekonstrukcją była tak perfekcyjna, że gdy doszłam do siebie i spojrzałam w lustro musiałam się chwilę zastanowić, którą pierś miałam operowaną.
  Człowiek o złotych dłoniach i z poczuciem humoru.
  Serdecznie polecam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Czarnecki Inny

  Przygodę z panem zaczęłam dawno kiedy skierowali mnie na biopsje gruboigłową. Zachowywał się jakbym przyszła w celach rekreacyjnych - powiedział: "uwielbiam kiedy przychodzą do mnie młode dziewczyny, one mają takie jędrne piersi".
  Po tygodniu wróciłam po wynik - diagnoza rak piersi. Przekazał mi ją jakbym miała grypę. Szybko, od razu jak z automatu chciał wypisać receptę na psychotropy bo jak stwierdził będę czuła żal, rozgoryczenie itp. Później otworzył zeszyt i zaproponował termin mastektomii mimo ze guz urósł do 7 cm. Jak oznajmiłam ze mam umówionego innego lekarza to oddał mi znacząco dokumenty i z żalem powiedział "to proszę sobie do niego iść a o szczegółowe parametry histopatologii proszę sobie dzwonić". Dzisiaj żyje dzięki chemioterapii przedoperacyjnej, mastektomii i chemii po operacji. Mój lekarz nigdy nie dopuściłby do robienia mastektomii z tak dużym guzem.
  Nie polecam. Oby jak najmniej takich szczególnie w tym trudnym czasie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Wojciechowski Inny

  Pan doktor prowadził moja ciaze (rodziłam pod koniec stycznia 2020). Każda wizyta wspominam dobrze :) co prawda Pan doktor to typ lekarza dość malomownego, ale konkretnego - nie czułam się źle zaopiekowana... wszystko co chciałam wiedzieć to wiedziałam... co wizyte co prawda po mojej prośbie, ale bez żadnego problemu Pan doktor puszczal bicie serduszka mojego syna... dodatkowy atut to naprawdę czysty profesjonalizm - nie dość że Pan doktor oszacowal że urodze szybciej to idealnie trafił z waga :) nie było też jakichś wątpliwości co do płci - w 17 tc Pan doktor powiedział że będzie chłopiec, tak cały czas było i ostatecznie też urodziłam synka :) wizyta po połogu również w dobrej atmosferze - Pan doktor nie robił mi żadnych wyrzutów że nie karmię piersią z powodu braku rozkręcenia laktacji i znów idealnie oszacowal kiedy dostanę pierwsza miesiaczke po porodzie...
  Polecam Pana doktora z czystym sumieniem

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Ziółkowski badania ginekologiczne

  Świetny lekarz. Pełen zaangażowania i empatii.
  Człowiek z wielkim sercem. Polecam bardzo gorąco Pana Doktora i również Panią Pielęgniarkę, która z Nim współpracuje-życzę nam, pacjentom aby każdy zespół był tak zgrany i zorientowany na dobro drugiego człowieka.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Olesiak- Andryszczak Inny

  Dziękuję za opiekę na oddziale Patologi Ciazy w szpitalu Kamińskiego. Jako pierwsza Pani Doktor potrafiła stwierdzić przez USG powód krwawienia, chociaż wcześniej inni mowili iż będzie bardzo trudno to określić. Dziękuję za miłe podejście oraz odpowiedzi na wszystkie pytania. Ogrom wiedzy oraz umiejętności.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Wdowczyk Inny

  Wspaniały lekarz, cierpliwy, empatyczny, wszytko dokladnie tlumaczy i odpowiednia na pytania. Ogromna wiedza. Dzięki niemu pobyt w szpitalu stał się lepszy.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Ziółkowski badania ginekologiczne

  Pan Doktor jako jedyny uwierzył mi, że coś jest nie tak i mimo niskiej beta HCG zlokalizował bez problemu ciążę pozamaciczną w jajowodzie. Dzięki szybkiej reakcji i autentycznej troski ze strony Pana Doktora żyję. Bardzo dziękuję!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania