Adresy (3)

Centrum Medyczne Best- Med
Aleje Jerozolimskie 87 (Best-Med), Warszawa


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Karta płatnicza, Gotówka
61 666..... Pokaż numer


NIP

9562369376

Adres firmy

Al. Jerozolimskie 87, Warszawa

ENDOMEDICAL Klinika Chirurgii
Chwaliszewo 19A, Stare Miasto, Poznań

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

NIP

5541470493

Adres firmy

Mierosławskiego 12, Bydgoszcz
Prywatny Gabinet Lekarski
Mierosławskiego 9/3, Bydgoszcz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik, Przelew na konto

Konsultacja online • 150 zł

Zabieg wypełnienia opaski żołądkowej • 300 zł


NIP

5541470493

Adres firmy

Mierosławskiego 12, Bydgoszcz

Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Gdańsku 1979

Zakres porad

  • Chirurgia ogólna


Filmy


Znajomość języków

  • Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Aleje Jerozolimskie 87 (Best-Med), Warszawa

250 zł

Centrum Medyczne Best- Med


Chwaliszewo 19A, Poznań

ENDOMEDICAL Klinika Chirurgii


Mierosławskiego 9/3, Bydgoszcz

200 zł

Prywatny Gabinet LekarskiMierosławskiego 9/3, Bydgoszcz

200 zł

Prywatny Gabinet LekarskiMierosławskiego 9/3, Bydgoszcz

200 zł

Prywatny Gabinet LekarskiMierosławskiego 9/3, Bydgoszcz

150 zł

Prywatny Gabinet Lekarski

Pozostałe usługi


Mierosławskiego 9/3, Bydgoszcz

300 zł

Prywatny Gabinet Lekarski

68 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Inny

Zobaczyłam nowe konto i aż mi zaczęło serce walić ponieważ wróciły traumatyczne wspomnienia. Ten lekarz operował mnie w 2014 roku i do dziś nie mogę się po tym pozbierać. Przy stole operacyjnym zmienił plan operacji i mimo mojego sprzeciwu zostałam na siłę wprowadzona w narkozę. Po operacji były powikłania. Szycie tragiczne. Mój brzuch wygląda jak przepołowiony i to krzywo bo blizna nie jest prosta. I najważniejsze operacja została wykonana mimo braku wskazań i nic nie zostało znalezione... Operacja prywatna. Gdy dałam pierwszą opinię próbował mnie podejść i mu się udało. Obiecywał rekompensatę a tylko chodziło mu o to żeby się upewnić kto dał komentarz żeby móc odpowiedzieć. Aż się trzęsę. Dodajcie tą opinię bo to powinno być na profilu tego człowieka. Mam zrosty. Bóle. I traumę.

prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Nie jest opinia prawdziwa.
1. Każdy, kto choćby otarł się o operacje wie, że nie ma możliwości zmiany zakresu zabiegu bez pisemnej zgody pacjenta. Tym bardziej nie ma możliwości zmiany decyzji na stole operacyjnym (pomijam sytuacje nagłego zagrożenia życia).
2. Nie ma możliwości "na siłę" wprowadzenie w narkozę. Raz, że znieczulenie prowadzi anestezjolog, dwa - po takim czymś skończyłoby się w najlepszym przypadku zawieszeniem prawa wykonywania zawodu.
3. Nie ma możliwości "wykonania zabiegu pomimo braku wskazań". Wskazania do zabiegu ustalam w trakcie konsultacji przedoperacyjnych w pełnym porozumieniu z pacjentem. Są one dokładnie wspólnie określane i spisywane. Pacjent wielokrotnie potwierdza podpisem planowany zakres zabiegu.
4. Zamieszczony komentarz nie opisuje realnej sytuacji. Gdyby leczenie było tak prowadzone to miałoby finał na sali sądowej. To jednak nie miało miejsca.
Komentowana opinia o rzekomych zaniedbaniach w leczeniu jest powtórzeniem wpisu z 2014 roku. Nadmieniam, że nie zmieniłem swojego konta i można cofnąć się do poprzedniej opinii tej samej osoby.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

Witam operację miałem 1 grudnia 2022 w Osielsko pod Bydgoszczą.
Nie potrafię dobrać słów jaką mogę wyrazić wdzięczność za to wszystko co pan profesor Stanisław Dąbrowiecki dla mnie zrobił .
Odmienił całe praktycznie moje życie jestem nie całe pół roku po operacji a na wadze mam mniej 45 kg to była cudowna przygoda która nadal trwa . Dzisiaj mogę założyć swoją ulubioną marynarkę cieszę się każdą chwilą każdym zarzuconym kilogramem. Jeżeli ktoś ma jakie kolwiek wątpliwości czy strach to naprawdę z ręką na sercu mogę powiedzieć że nie ma się czego bać pan profesor Stanisław Dąbrowiecki jest jednym z najlepszych chirurgów w dziedzinie chirurgii bariatrycznej .
Cała operacja przebiegła naprawdę w wspaniałych warunkach pan profesor wraz z personelem naprawdę zadbali o to by było to przeprowadzone w jak najlepszych warunkach. Ja na przykład po operacji nie wziąłem ani jednej tabletki przeciwbólowej po tygodniu byłem praktycznie gotowy do pracy.
Naprawdę z całego serca dziękuje profesorze

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miła i sympatyczna osoba z Pana Profesora gorąco polecam

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłem na Pana Profesora sugerując się wieloma pozytywnymi opiniami i nie zawiodłem się. Już podczas pierwszej wizyty zauważyłem profesjonalne podejście Pana Profesora do pacjentów. Stwierdzam, że kontakt z lekarzem był bardzo dobry na każdym etapie procesu leczenia, już na samym początku zostały zadane bardzo wnikliwe pytania, które pozwoliły na odpowiednie dobranie procesu leczenia, który nie był łatwy za względu na wcześniejsze operacje, które nie dały rezultatów i dotyczyły operacji przepukliny brzucha. Zarówno przed jak i po operacji otrzymywałem wszelkie niezbędne wskazówki oraz szczegółowe odpowiedzi na wszelkie wątpliwe pytania oraz do tego momentu jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Operacja miała miejsce w Bydgoszczy i przebiegła pomyślnie z oczekiwanym pozytywnym efektem. Profesjonalnie podejście zarówno pod względem opieki lekarza na miejscu w klinice, bardzo dobrego przygotowania całego zespołu, a także opieki przed i po operacji.
Serdecznie polecam Pana Profesora.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy Inny

Pan Profesor jest wysokiej klasy specjalistą. Jest bardzo miły ale przy tym bardzo konkretny. U Profesora miałem wykonywane dwie operacje przepukliny pachwinowej w odstępie 4 lat. Ostatnia miałem wykonaną w zeszłym roku. Obie operacje były wykonywane metodą bezsiatkową Desarda. Decyzję taką podjąłem ze względu na liczne doniesienia o problemach związanych z instalacją siatki gdy robi się to nieumiejętnie. Obydwie operacje pozostawiły małe blizny. Pierwsza blizna jest w zasadzie niedostrzegalna. Druga powoli zmienia kolor na jasny. Wygląd już wskazuje, że za jakiś czas również będzie praktycznie niewidoczna. Nie ma żadnych wybrzuszeń. Żadnego dyskomfortu. Po operacji nie było żadnych powikłań. Po operacjach Pan Profesor przyszedł i dokonał sprawdzenia. Najbardziej bolało przez pierwsze dwa dni (dostaje się środki przeciwbólowe więc nie ma strachu). Później przez tydzień już nieco mniej (na środku przeciwbólowym praktycznie bez większych problemów) i później koło miesiąca bez brania leków przeciwbólowych normalnie już chodziłem jeszcze z pewnym dyskomfortem. Po miesiącu całkowicie zapomniałem, że miałem operację. Pobyt wspominam przyjemnie. Zostałem przyjęty o umówionej porze. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Dostałem posiłek. Obsługa Pań pielęgniarek była na najwyższym poziomie.

Naprawdę właśnie tak to wszystko u Pana Profesora wyglądało. Szczerze polecam :)

Pierwsza operacja była wykonana w szpitalu MSW w Bydgoszczy

Druga operacja była wykonana w Szpital Eskulap - Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń Koperkowa 2, 86-031 Osielsko

Dziękuję bardzo Panu Profesorowi
Rafał P.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dzisiaj mija miesiąc od mojej operacji mankietowego wycięcia zoladka. Waga leci w dol, czuje sie bardzo dobrze. Zdecydowanie mogę polecić Pana Profesora każdemu. Przed operacja cierpliwie i dokładnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości , odpowiadał na każde moje pytania dotyczace operacji. Opieka w szpitalu bardzo dobra, a nawet teraz w razie pytań mogę się do Pana Profesora zwrócić. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do Pacjenta.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz przesympatyczny , profesjonalne podejście do pacjenta , niezawodność polecam w 100% . Operowana byłam w szpitalu Eskulap w Bydgoszczy . Opieka fantastyczna . Mimo wielkiego stresu przed operacyjnego teraz odczuwalna jest wielka radość !!!

H
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor jest najlepszy.
Miałam operacje bariatryczną 3 miesiące temu
i jest mnie o 27 kg mniej. Czuję się bardzo dobrze a mam 62 lata.
Miałam wątpliwości co do wieku ,ale Pan doktor wszystko mi cierpliwie wyjaśnił .
Serdecznie dziękuje Panie Doktorze i życzę zdrowia.
Wdzięczna pacjentka

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Spółka Lekarzy Intercor - nowe miejsce Inny

I am so glad to write her because Mr Stanislaw is the best in what he do ; from the time I get my gastric sleeve I didn’t have any complication and I am so happy because now I am at 3 months post operation and I have already loose 26 kg . Thank you so much Doctor for your good job on me because it had change my live forever .

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pana Profesora trafiłem sugerując się wieloma pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania , wszystkie moje wątpliwości zostały spokojnie i jasno dla mnie wyjaśnione. Bardzo dobry kontakt , wszystkie zalecenia przedstawione jasno i zrozumiale , pomoc na każdym etapie przygotowań a także po operacji . Szczerze polecam Pana Profesora jego ogromna wiedza jak i doświadczenie a przede wszystkim podejście do pacjenta sprawiają, że człowiek czuje , że "oddał" się w dobre ręce :)

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

175 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dwa miesiące po operacji pachwinowej a ja mam wrażenie ze mam zdrętwiała pachwinę i wargę zewnętrzna . Czy to normalne ?

W trakcie operacji doszło do zamierzonego (przypadkowego) uszkodzenia nerwu czuciowego, który zaopatruje opisaną okolicę. Najprawdopodobniej jest to nerw płciowo-udowy; jego gałąź płciowa. W przypadku unerwienia tej okolicy wiele nerwów jest połączonych i tworzy sieć, tak że nie można z góry jednoznacznie ustalić, który nerw odpowiada za unerwienie konkretnego miejsca. Tutaj schemat www. advancepainrelief .com / genitofemoral _ neuralgia .html (usuń wolne miejsca)
Objawy z czasem powinny łagodnieć i ustępować

prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Dzień dobry,
Na podstawie badania usg uwidoczniono obecność przepukliny wpuklajacej pomiędzy blaszki ściany j. Brzusznej umiejscowione pod lewym zebrem. Przepukliny nie czuć ponieważ wychodzi ona przy wstawaniu wysiłku i wchodzi w miejsce spowrotem. Dostałam skierowanie do szpitala, wykonano rezonans gdzie nie stwierdzono przepuklina tylko rozluźnienie kresy białej która się powiększa na 6cm. Natomiast w miednicy znaleziono przepukline speglia poniżej pępka. W rozmowie z dr dostałam informację, że jutro wyjdę bez operacji ponieważ w badaniu palpacyjnym nie czują nic. Dodam, że gdy wychodzi uwypuklenie uniemowliwia mi oddychanie, jest bolesne twarde. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Przepuklina Spiegla jest rzadkim rodzajem przepukliny brzusznej, która rozwija się pomiędzy mięśniami a powięzią, występując w linii półksiężycowatej Spiegla. Chociaż może być wrodzona lub nabyta, najczęściej pojawia się u osób między 30. a 70. rokiem życia, przy czym jest częstsza u kobiet niż u mężczyzn. Objawy tej przepukliny mogą być różnorodne, od bólu brzucha, przez nudności i wymioty, po miękki obrzęk brzucha. Ważne jest, aby nie ignorować tych objawów, ponieważ przepuklina Spiegla może prowadzić do poważnych powikłań, jeśli nie zostanie odpowiednio leczona. Leczenie polega na operacji chirurgicznej, która jest uważana za jedynie skuteczne postępowanie. Operacja może być z cięcia powłoki lub laparoskopowa. Po operacji okres rekonwalescencji trwa zwykle 1–2 tygodnie. Warto konsultować się z lekarzem w przypadku podejrzenia tej choroby, aby uniknąć poważniejszych komplikacji.

prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Akademia Medyczna w Gdańsku 1979

Zakres porad

  • Chirurgia ogólna

Doświadczenie

  • Klinika Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej AM w Bydgoszczy 1979-2002
  • Klinika Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej AM w Bydgoszczy, potem CM UMK 2002-12 (kierownik)

CertyfikatyFilmy


Znajomość języków

  • Angielski

Profile społecznościowe


Najczęściej zadawane pytania