Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

C

opiekował się naszą córką po operacji góza mózgu jak własnym dzieckiem. taki lekarz to skarb dla pacjentów!! szpitale potrzebują takich wrażliwych lekarzy jak Pan dr Przasnek


H
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy w Polsce specjalista operacyjnego leczenia nowotworów tylnego dołu czaszki u dzieci.Wykonał takich zabiegów ok.800.Uratował życie wielu pacjentom.Zawsze opanowany i kompetentny.Należy brać przykład z takiego lekarza.


G

Rok temu operował mojego syna i wszystko zakończyło się pomyślnie.Lekarz który zawsze znajdzie czas na rozmowę z rodzicami ,wyciszony , zrównoważony i kompetentny .Pozdrawiamy z Mazur


G

Jako jedyny w Polsce podjął się operacji mózgu mojego 4.dniowego, 1,5 kilogramowego syna... I uratował mu życie, choć NIKT w to nie wierzył. Mikołaj ma 3,5 roku, biega, rysuje, prowadzi "filozoficzne" wywody. A ja marzę, żeby osobiście podziękował doktorowi za podarowane życie.


G

Wspaniały człowiek i specjalista.wie po co jest w klinice i co robi.Życzę nam wszystkim abyśmy w potrzebie trafiali do takich ludzi.


G

Wspaniały lekarz, byliśmy u niego w spawie córki na konsultacji. Wszystko nam jasno wyłożył wręcz łopatologicznie:) Wysłuchał nas cierpliwie obejrzał badania zdjęcia, zapoznał się dokładnie z historią choroby i podzielił się z nami spostrzeżeniami wyjaśniając z czym mamy do czynienia i jak dalej postępować, i dlaczego tak, a nie inaczej.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz! Bardzo kompetentny i szczegółowy. Nie odsyła pacjenta "z kwitkiem". Godny polecenia specjalista.


G

Ten lekarz jest wspaniały uratował życie mojej córeczce wspomagal nas w ciężkich chwilach wiem że robił to bezinteresownie poprostu jest świetnym człowiekiem zawdzięczam mu tak wiele ,Polecam tego chirurga wszystkim dla mnie jest to człowiek o wielkim sercu.


M

Nie spotkałam lepszego chirurga.Wspaniały specjalista.Można brac przykład z takiego lekarza.


M

Uratował życie mojego dziecka.Wspaniały lekarz, doskonały chirurg.Kompetentny i bezinteresowny.Godny polecenia specjalista


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania