Sławomir Gosztyła

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: poród naturalny

  Doktor Gosztyła ma świetne podejście do pacjentek, jest pełen empatii, ciepła i zrozumienia, cierpliwie odpowiada na pytania, zawsze znajduje czas pomimo wielu obowiązków. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam podczas pobytu w szpitalu na Borowskiej (ciąża bliźniacza) gdyż okazał mi wielką pomoc, czułam się pewnie i pod świetną opieką. Jak najwięcej takich lekarzy :)

  Bardzo bardzo dziękuję!! :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: poród naturalny

   Doktor Gosztyła ma świetne podejście do pacjentek, jest pełen empatii, ciepła i zrozumienia, cierpliwie odpowiada na pytania, zawsze znajduje czas pomimo wielu obowiązków. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam podczas pobytu w szpitalu na Borowskiej (ciąża bliźniacza) gdyż okazał mi wielką pomoc, czułam się pewnie i pod świetną opieką. Jak najwięcej takich lekarzy :)

   Bardzo bardzo dziękuję!! :)

  • I
   Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu

   Perspektywa kobiety w ciąży bliźniaczej: Lekarz, który (jako jeden z nielicznych) wykazał w szpitalu zainteresowanie pacjentką prowadzącą ciążę u lekarza niepracującego na Borowskiej. Przez cały mój pobyt był bardzo uprzejmy, wykazywał zainteresowanie, od pierwszej chwili wzbudził moje zaufanie. Wykonał bardzo dokładnie USG, odpowiedział na pytania, skomentował wyniki badań. Nie traktował mnie przedmiotowo, tylko z szacunkiem i empatia. Byłam bardzo spokojna o bezpieczeństwo swoje i dzieci, gdy okazało się, że to właśnie dr Gosztyła będzie wykonywał CC. Bardzo dziękuję za opiekę, ludzkie podejście i dobrze przeprowadzone cięcie.

  • Polecam z całego serca! Pan doktor prowadzi naszą drugą ciążę. Za każdym razem, przy każdej wizycie wyczerpuje mój wachlarz pytań, jest dokladny i profesjonalny, podczas badania niezwykle skupiony, ma doskonałe podejscie do pacjenta jest troskliwy i miły. Zawsze znajdzie wyjscie z sytuacji i pomaga rozwiązac problemy zdrowotne ( u mnie tak to się zaczęło ). Jest na każde 'zawołanie', zawsze odpowiada na telefony i wyznacza wizyty w dogodnym terminie (w moim przypadku nawet o 8 w niedzielę). Poród odbierał osobiście, po porodzie odwiedzał na oddziale pytał o samopoczucie. Naprawdę zloty człowiek :)

  • E

   Lekarz niekompetentny, nie zleca badań, robi łaskę ze skierowaniem na badania i wykonaniem usg. Nie podaje parametrów dziecka (ile mierzy, wazy) do tego jest gburowaty, niemiły, robi wszystko z wielką łaską. Zupełnie nie polecam trzeba go ciagnąć za język zeby czegokolwiek sie dowiedziec.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • D

   Dr Gosztyła to wspaniały lekarz. Prowadzi moją ciążę od początku - obecnie jestem w 7 miesiącu ciąży. Pan Dr zawsze odpowiada na zadane pytania, ponieważ u mojego Dziecka wykrył wadę serduszka wysyła mnie do specjalistów. Za każdym razem, kiedy próbuje skontaktować się z Panem Dr telefonicznie nawet jeśli to się nie udaje, Pan Dr oddzwania.Polecam. Danka

  • M

   Dr. Gosztyła to najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek sie leczyłam. Trafiłam na dużur w pogotowiu ginekologicznym na borowskiej z silnymi bólami krwawieniem i omdleniem chyba z bólu... podejrzewałam u siebie ciążę ponieważ staramy się o dziecko ale zamiast ciąży po dokładny zbadaniu okazało się, że mam ostre zapalenie jajników, potworne zrosty których poprzedni lekarz " nie zauważył" przez co najmniej kilka lat i bolesne guzy pochwie, jajowodach oraz guzy piersi... Doktor otoczył mnie troskliwą opieka i uspokoił. Profesjonalny, rzeczowy lekarz z powołania a nie z pędu do kasy. Wszystko na NFZ. Wszystkie pacjentki traktuje jednakowo, nie ma podziału na "ta pani jest prywatnie to będzie miała lepiej albo wejdzie bez kolejki". Po pierwszych wizytach widzę, że dla tego lekarza priorytetem jest zdrowie pacjentki i przyjmuje najpierw te, które wymagają natychmiastowej pomocy (przynajmniej na izbie przyjęć na borowskiej) stąd pewnie negatywne opinie niektórych pań ;) Pacjentkom, które myślą ze zapłacą i lekarze będą je całować po stopach i traktować tak jak gdyby były w szpitalu tylko one rzeczywiście odradzam bo tu liczy się zdrowie a nie kasa drogie panie ;) Każda pacjentka ma takie samo prawo do uzyskania pomocy w nagłych wypadkach adekwatnie do jej stanu niezależnie od tego czy ma na to pieniądze czy nie. We Wrocławiu zmieniałam ginekologa już 6 razy. Na dra Gosztyłę trafiłam przypadkowo kiedy mój stan był już ciężki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to był jeden z najlepszych przypadków jakie mogły mnie spotkać...Najlepszy lekarz we Wrocławiu a ocena 5 gwiazdek i "Bardzo dobry" to dla niego za mało.. Jest "Rewelacyjny" i ode mnie ma 6 gwiazdek ;)

  • K

   Byłam na wizycie u p.doktora. Poprosił mnie do gabinetu kiedy jeszcze nie wyszła poprzednia pacjentka... To straszne przeżycie wizyta u niego. Nie polecam... Nie ma podejścia do pacjenta i nie potrafi powiedzieć co jest nie tak i dlaczego. Dramat

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Rewelacyjny i profesjonalny lekarz. Cudowny, życzliwy czlowiek. Prywatnie, czy państwowo- zawsze skrupulatnie i fachowo. Każdej kobiecie życzę lekarza z takim podejściem do pacjenta. Każdej przyszłej mamie- takiego prowadzącego. Pozdrawiam, Ania.

  • A

   Wybralam Pana Doktora na mojego nowego ginekologa po tym, jak przeprowadzilam sie do Wrocławia. Bylam na rutynowej corocznej wizycie w gabinecie prywatnym. Pierwsze wrażenie - podczas rozmowy telefonicznej (gdy umawialam sie na wizytę) - bardzo pozytywne: telefon odebral osobiscie, nie spieszyl sie podczas rozmowy, spokojnie wytlumaczyl, jak trafic. Drugie wrazenie - na wizycie: po pierwsze- na badanie weszlam punktualnie, podał rękę na powitanie, uśmiechal sie, potem wiadomo - wywiad (tu wszystko tak samo jak wszedzie). Nastepnie zaproponowal coroczna cytologie i badanie usg i wytlumaczyl, dlaczego to wazne. Badanie bylo komfortowe, Pan Doktor zadbal o to, zeby nie bylo to krepujace i zagadal o sprawach codziennych. Po badaniu wydrukowal zdjecie z usg i wytlumaczyl, co na nim widac. Na koniec zapytal, czy mam jakies pytania do badania, czy potrzebuje recepte. Lekarz - ideal!

  • A

   Doktor podczas wizyt na oddziale, gdzie spędziłam około2 miesiące nigdy nie orientował się w dolegliwościach podopiecznych. Dziwne, że przełożeni pozwalają mu na to. W trakcie prywatnych spotkań ze mną sugerował dodatkowe opłaty w sposób mało subtelny. Groził też powikłaniami ciąży. Kiedy odmówiłam płacenia jemu za diagnostykę podczas pobytu na oddziale szpitalnym stwierdził, " że trudno, to nie jego dziecko". W końcu wypisałam się na własne życzenia. Ale był to kontakt z wyjątkowo bezwzględną i wyrachowaną osobą tj. dr Gosztyłą.
   Ola