Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Graniczna 53C, Katowice

Od 180 zł

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapiiGraniczna 53C, Katowice

180 zł

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii


Gen. Jarosława Dąbrowskiego 4, Oświęcim

250 zł

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i PrzeciwstarzeniowejGraniczna 53C, Katowice

300 zł

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii


Gen. Jarosława Dąbrowskiego 4, Oświęcim

350 zł

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej

Pozostałe usługi


Graniczna 53C, Katowice

Od 180 zł

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapiiGen. Jarosława Dąbrowskiego 4, Oświęcim

140 zł

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej

Moje doświadczenie

O mnie

Aktualnie nie przyjmuję nowych pacjentów- brak wolnych terminów.


Więcej informacji i dane kontaktowe na stronach:
...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychiatria

Znajomość języków

  • Angielski

60 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Fantastyczny, przyjazny lekarz, niezwykle zaangażowany, z dużą wiedzą i doświadczeniem (mam poczucie). Po wielu latach leczenia depresji u innych lekarzy dr Segiet odkrył, co tak naprawdę dzieje się w mojej głowie. 5/5. Odkrywcze spotkanie. Mam w sobie dużo wiary, że teraz dopiero wchodze na właściwą ścieżkę

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Świetny psychiatra. Diagnoza była prawidłowa i u Pana Seweryna zawsze można czuć się komfortowo. Bardzo polecam :-)

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna

Świetny lekarz a do tego swój chłop. Byłem już u paru specjalistów przed Panem Sewerynem. Umówmy się, że jest wielu psychiatrów albo wypalonych zawodowo, którzy nie aktualizują swojej wiedzy o najnowsze badania, albo zbyt młodych, którzy jeszcze nie obyli się praktycznie w swoim zawodzie. Pierwszy raz trafiłem do gabinetu, gdyż moja mama mnie do tego namówiła, w gabinecie panuje mega spokojna atmosfera, co zasługuje na wyróżnienie! Nie wiem jak oni to robią, ale gdy tylko się wejdzie ma się uczucie wiecznej harmonii i spokoju. Swego czasu jak poszedłem na swoją pierwszą wizytę psychiatryczną w innym gabinecie (czułem wtedy duży stres) leciały szanty a klimat był jak w poradni gdzie każdy chodzi spięty. Z Panem Sewerynem da się pogadać na każdy temat, nie tylko o chorobie, można w nim znaleźć przyjaciela i spokojnie opowiedzieć o swoim problemie. Pomógł mi farmakoterapią i dobrym słowem. Zdecydowanie polecam.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna

Byłam u wielu lekarzy i nie chodzi tylko o psychiatrów. Z taką empatią się jeszcze nie spotkałam. Pan Doktor to lekarz z powołania, angażuje się w wywiad lekarski, widzi człowieka, a nie chorobę. Co więcej zadając mi pytania wyczułam, że zależy mu na pełnym obrazie moich odczuć i chce tym samym dobrać najlepszy z możliwych leków. Jestem zaskoczona holistycznym podejściem, zaangażowaniem i serdecznością jaka od Doktora bije. Ten lekarz przywraca wiarę w lepsze jutro. Jestem wdzięczna, że do Pana trafiłam, bo dał mi Pan szansę na normalne życie. Niesamowity człowiek, a co za tym idzie świetny lekarz. Leki skutecznie podnoszą mnie z najgłębszego dla mnie dołka. Życzę Panu z całego serca wszystkiego dobrego i spełnienia zawodowego, bo takich lekarzy to ze świeczką w dzisiejszym świecie szukać. Potrafi Pan Doktor wyleczyć duszę, a ona chronicznie często boli bradziej niż złamana noga…


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii Inny

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem. Trafiłam do niego po nieudanym leczeniu u innego psychiatry w stanie ogromnego załamania i źle dobranych leków. Już po kilku dniach po zmianie leczenia poczułam się znacznie lepiej. Dzięki leczeniu Doktora i dobrego dostosowywania leków na bieżąco po kilku miesiącach byłam w stanie wrócić do życia i normalności po pół roku wycofania. Przede mną jeszcze długa droga do pełni zdrowia, ale dzięki Doktorowi widzę dużą poprawę w codziennym funkcjonowaniu, jestem pewna, że po leczeniu u Pana Doktora w stu procentach powrócę do zdrowia. Doktor pomógł mi wyjść z najgorszego okresu w moim życiu i był dokładnie takim specjalistą, jakiego potrzebowałam. Szczerze polecam kontakt z Doktorem wszystkim, którzy obawiają się poprosić o pomoc. Dziękuję za polepszenie jakości mojego życia i wyciągnięcie mnie z dołu.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor Cudowny, wspaniały, pełen empatii,jedyny i niepowtarzalny!!!Zakończyłam leczenie (trochę żal, że w Tychach już nie ma Doktora), ale jak będę potrzebować to tylko Doktor Segiet. Dojadę wszędzie :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję ze trafiłam na Pana:) :) :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Jeżeli ktoś się zastanawia czy na swojego terapeutę wybrać Dr.Segieta to powiem ,ze szkoda czasu na namysly.Dr.Segiet to lekarz od beznadziejnych ,nierokujących przypadków .
Moja Mama miała cały szereg różnych zaburzeń psychicznych,ktore w połączeniu z chorobą parkinsona doprowadziły ją do tego ze właściwie odliczaliśmy już dni do pożegnania. To był stan z którego wydawało nam się ze juz nie wyjdzie;brak logicznego kontaktu ze światem zewnętrznym,omamy wzrokowe,słuchowe,bezsenność,agresja i wszytko co można sobie tylko wyobrazić .
Nie było z Mamą już właściwie logicznego kontaktu .
Szukaliśmy w internecie lekarza który odbywa wizyty domowe,gdyż okazało się ze większośc a raczej żaden z okolicznych psychiatrów nie praktykuje wizyt domowych a stan Mamy nie pozwalał na wyjście do przychodni zdrowia psychicznego . Mimo tych wszystkich objawów nie chcieliśmy się decydować na ponowną hospitalizację,gdyż poprzednia nic nie wniosła ani do leczenia ani do poprawy stanu zdrowia. Bylismy jak w pułapce.
Dr.Segiet przyjechał do domu,do mojej Mamy by ją móc zbadać i ocenić stan psychiczny .
To czego dokonał mogę nazwać tylko cudem ,Dr.Segiet to cudotwórca ,bo jak inaczej nazwać człowieka który z takiego stanu przywrócił moją Mamę do życia i to w bardzo krótkim czasie zaledwie kilku tygodni !
Mama na leczeniu zalecanym przez Dr.Segieta doszła do niemalże pełni sił (niemalże bo parkinson utrudniał jednak życie w pełnej sprawności ),psychicznie doszła jednak całkowicie do siebie. To było dosłownie jak w filmie „Przebudzenie”.
Z pacjenta obłożnie chorego,leżącego w łóżku doszła do takiego stanu gdzie normalnie była w stanie funkcjonować jak każdy z nas!
Nikt z nas nie mógł uwierzyć czego Dr.Segiet dokonał .
On ma jakiś błyskotliwy rozum,potrafi wczuć się w pacjenta i jego problem ,czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy u żadnego innego lekarza a proszę mi wierzyć ,odwiedziliśmy przez wiele lat cały ich szereg i wiem o czym mówię .
Mieliśmy szczęście ze bylismy z jednego województwa i udało nam się zmieścić w promieniu działalności Dr.Segieta .
Do tego wspomnę jeszcze ze wizyty odbywały się prywatnie,nie należą do tanich,ale Pan Doktor wypisuje recepty, dzięki którym potem można kontynuować leczenie u lekarza rodzinnego ,na tzw kasę chorych,takze leczenie jest niemalze całkowicie darmowe.
Ktos inny próbowałby wyciągnąć ile się z da z pacjenta ale nie ON!
Co jakis czas trzeba zgłosić się do kontroli (2 ,3 razy do roku) ale resztę leczenia kontynuuje sie poprzez lekarza rodzinnego.
Uważam ze to bardzo uczciwe ,Dr.Segiet wie ze nie kazdego stać na prywatne leczenie .
Panie Doktorze,przy tej okazji bardzo jeszcze raz dziękujemy za podarowanie nam pięknego czasu z Mamą,za to ,ze dane jej było poznać jeszcze dwoje wnucząt !
Życzmy Panu całą naszą rodziną wielu dalszych sukcesów w pracy i życiu zawodowym i aby Bóg miał Pana w swojej opiece za dobro jakie Pan czyni !!!
Wszystkiego dobrego dla Pana!!!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Absolutnie polecam , bardzo miły lekarz , podejście bardzo profesjonalne , przede wszystkim słuchanie pacjenta , skupienie się na problemie ...jestem bardzo zadowolona, po wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami byłam bardzo miło zaskoczona. ..polecam z czystym sumieniem.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Szczerze polecam doktora Segieta. To bardzo dobry specjalista. Skupia się nie tylko na głównym problemie, ale również spogląda całościowo na pacjenta. To lekarz sympatyczny i bardzo serdeczny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wizyty przebiegają w super atmosferze. To, co dla mnie istotne, to fakt, że mogę pisać do Pana doktora (emaile, sms) w razie problemów czy zapytań. To lekarz, który potrafi przywrócić nadzieję i wiarę w siebie - co w przypadku pacjentów psychiatrycznych - jest nie lada wyczynem.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam, bardzo sympatyczny, daje wiarę w leczenie, cierpliwy, pochyla się również nad trudnymi pacjentami, ze swoimi innej natury dolegliwościami spotkałam wielu lekarzy którzy na prywatnych wizytach dali mi do zrozumienia żebym więcej nie przychodziła bo oni nie wiedzą jak mnie leczyć, Pan doktor cały czas próbuje nowe leki i trzyma mnie na duchu że będzie dobrze, odpowiada na moje częste maile, bo niestety mój organizm wielu leków nie toleruje. Mam nadzieje że pomoże mi wyjść z tego mojego stanu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

212 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 23 lata. Zdiagnozowano u mnie depresję reaktywną. Od lekarza usłyszałam że psychoterapia nie jest potrzebna, wystarczą tylko leki. Gdzie indziej słyszałam że leki to tylko dodatek do terapi. Czy powinnam udać się do innego specjalisty i z nim skonsultować czy terapia jest wskazana?

Ciężko jest cokolwiek radzić mając tak mało informacji- niemniej w przypadku zaburzeń reaktywnych bardzo często zalecam połączenie farmakoterapii (która w ciągu kilku tygodni da poprawę samopoczucia) i psychoterapii (która będzie miała efekty bardziej długoterminowe i może zapobiegnie kolejnym pogorszeniom samopoczucia w przyszłości). Pozdrawiam

lek. Seweryn Segiet

Czy pseudohalucynacje to tak naprawde wyobrazenia?

Pseudohalucynacje to coś więcej niż tylko wyobrażenia. To halucynacje, które nie są rzutowane na świat otaczający tylko do świata wewnętrznego. Występują np. wtedy, kiedy osoba nie słyszy głosów z zewnątrz, ale wewnątrz swojej głowy lub też „słyszy”, że głosy te wydobywają się z jego ciała i może z nimi dyskutować czy rozmawiać. Pseudohalucynacje i omamy słuchowe należą do najczęstszych – obok urojeń – objawów schizofrenii.

lek. Seweryn Segiet

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania