Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Specjalistyczny gabinet psychiatrii i psychoterapii "Spectrum" w Katowicach. Oferujemy diagnostykę oraz pomoc we wszelkich problemach związanych ze zdrowiem psychicznym.

Personel:

lek. Seweryn Segiet

- specjalista psychiatra, psychoterapeuta, terapeuta środowiskowy. Przyjmuje w gabinecie we wtorki i czwartki, w poniedziałki prowadzi telekonsultacje
kontakt:

737434878mgr Marta Kaczmarczyk

- psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, mediator sądowy. Przyjmuje w poniedziałki i piątki
kontakt: 603056246

www.gabinetspectrum.pl

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii
Graniczna 53C, 40-018 Katowice
Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Świetny psychiatra. Diagnoza była prawidłowa i u Pana Seweryna zawsze można czuć się komfortowo. Bardzo polecam :-)

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna

  Świetny lekarz a do tego swój chłop. Byłem już u paru specjalistów przed Panem Sewerynem. Umówmy się, że jest wielu psychiatrów albo wypalonych zawodowo, którzy nie aktualizują swojej wiedzy o najnowsze badania, albo zbyt młodych, którzy jeszcze nie obyli się praktycznie w swoim zawodzie. Pierwszy raz trafiłem do gabinetu, gdyż moja mama mnie do tego namówiła, w gabinecie panuje mega spokojna atmosfera, co zasługuje na wyróżnienie! Nie wiem jak oni to robią, ale gdy tylko się wejdzie ma się uczucie wiecznej harmonii i spokoju. Swego czasu jak poszedłem na swoją pierwszą wizytę psychiatryczną w innym gabinecie (czułem wtedy duży stres) leciały szanty a klimat był jak w poradni gdzie każdy chodzi spięty. Z Panem Sewerynem da się pogadać na każdy temat, nie tylko o chorobie, można w nim znaleźć przyjaciela i spokojnie opowiedzieć o swoim problemie. Pomógł mi farmakoterapią i dobrym słowem. Zdecydowanie polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna

  Byłam u wielu lekarzy i nie chodzi tylko o psychiatrów. Z taką empatią się jeszcze nie spotkałam. Pan Doktor to lekarz z powołania, angażuje się w wywiad lekarski, widzi człowieka, a nie chorobę. Co więcej zadając mi pytania wyczułam, że zależy mu na pełnym obrazie moich odczuć i chce tym samym dobrać najlepszy z możliwych leków. Jestem zaskoczona holistycznym podejściem, zaangażowaniem i serdecznością jaka od Doktora bije. Ten lekarz przywraca wiarę w lepsze jutro. Jestem wdzięczna, że do Pana trafiłam, bo dał mi Pan szansę na normalne życie. Niesamowity człowiek, a co za tym idzie świetny lekarz. Leki skutecznie podnoszą mnie z najgłębszego dla mnie dołka. Życzę Panu z całego serca wszystkiego dobrego i spełnienia zawodowego, bo takich lekarzy to ze świeczką w dzisiejszym świecie szukać. Potrafi Pan Doktor wyleczyć duszę, a ona chronicznie często boli bradziej niż złamana noga…

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet Inny

  Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem. Trafiłam do niego po nieudanym leczeniu u innego psychiatry w stanie ogromnego załamania i źle dobranych leków. Już po kilku dniach po zmianie leczenia poczułam się znacznie lepiej. Dzięki leczeniu Doktora i dobrego dostosowywania leków na bieżąco po kilku miesiącach byłam w stanie wrócić do życia i normalności po pół roku wycofania. Przede mną jeszcze długa droga do pełni zdrowia, ale dzięki Doktorowi widzę dużą poprawę w codziennym funkcjonowaniu, jestem pewna, że po leczeniu u Pana Doktora w stu procentach powrócę do zdrowia. Doktor pomógł mi wyjść z najgorszego okresu w moim życiu i był dokładnie takim specjalistą, jakiego potrzebowałam. Szczerze polecam kontakt z Doktorem wszystkim, którzy obawiają się poprosić o pomoc. Dziękuję za polepszenie jakości mojego życia i wyciągnięcie mnie z dołu.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jeżeli ktoś się zastanawia czy na swojego terapeutę wybrać Dr.Segieta to powiem ,ze szkoda czasu na namysly.Dr.Segiet to lekarz od beznadziejnych ,nierokujących przypadków .
  Moja Mama miała cały szereg różnych zaburzeń psychicznych,ktore w połączeniu z chorobą parkinsona doprowadziły ją do tego ze właściwie odliczaliśmy już dni do pożegnania. To był stan z którego wydawało nam się ze juz nie wyjdzie;brak logicznego kontaktu ze światem zewnętrznym,omamy wzrokowe,słuchowe,bezsenność,agresja i wszytko co można sobie tylko wyobrazić .
  Nie było z Mamą już właściwie logicznego kontaktu .
  Szukaliśmy w internecie lekarza który odbywa wizyty domowe,gdyż okazało się ze większośc a raczej żaden z okolicznych psychiatrów nie praktykuje wizyt domowych a stan Mamy nie pozwalał na wyjście do przychodni zdrowia psychicznego . Mimo tych wszystkich objawów nie chcieliśmy się decydować na ponowną hospitalizację,gdyż poprzednia nic nie wniosła ani do leczenia ani do poprawy stanu zdrowia. Bylismy jak w pułapce.
  Dr.Segiet przyjechał do domu,do mojej Mamy by ją móc zbadać i ocenić stan psychiczny .
  To czego dokonał mogę nazwać tylko cudem ,Dr.Segiet to cudotwórca ,bo jak inaczej nazwać człowieka który z takiego stanu przywrócił moją Mamę do życia i to w bardzo krótkim czasie zaledwie kilku tygodni !
  Mama na leczeniu zalecanym przez Dr.Segieta doszła do niemalże pełni sił (niemalże bo parkinson utrudniał jednak życie w pełnej sprawności ),psychicznie doszła jednak całkowicie do siebie. To było dosłownie jak w filmie „Przebudzenie”.
  Z pacjenta obłożnie chorego,leżącego w łóżku doszła do takiego stanu gdzie normalnie była w stanie funkcjonować jak każdy z nas!
  Nikt z nas nie mógł uwierzyć czego Dr.Segiet dokonał .
  On ma jakiś błyskotliwy rozum,potrafi wczuć się w pacjenta i jego problem ,czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy u żadnego innego lekarza a proszę mi wierzyć ,odwiedziliśmy przez wiele lat cały ich szereg i wiem o czym mówię .
  Mieliśmy szczęście ze bylismy z jednego województwa i udało nam się zmieścić w promieniu działalności Dr.Segieta .
  Do tego wspomnę jeszcze ze wizyty odbywały się prywatnie,nie należą do tanich,ale Pan Doktor wypisuje recepty, dzięki którym potem można kontynuować leczenie u lekarza rodzinnego ,na tzw kasę chorych,takze leczenie jest niemalze całkowicie darmowe.
  Ktos inny próbowałby wyciągnąć ile się z da z pacjenta ale nie ON!
  Co jakis czas trzeba zgłosić się do kontroli (2 ,3 razy do roku) ale resztę leczenia kontynuuje sie poprzez lekarza rodzinnego.
  Uważam ze to bardzo uczciwe ,Dr.Segiet wie ze nie kazdego stać na prywatne leczenie .
  Panie Doktorze,przy tej okazji bardzo jeszcze raz dziękujemy za podarowanie nam pięknego czasu z Mamą,za to ,ze dane jej było poznać jeszcze dwoje wnucząt !
  Życzmy Panu całą naszą rodziną wielu dalszych sukcesów w pracy i życiu zawodowym i aby Bóg miał Pana w swojej opiece za dobro jakie Pan czyni !!!
  Wszystkiego dobrego dla Pana!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Absolutnie polecam , bardzo miły lekarz , podejście bardzo profesjonalne , przede wszystkim słuchanie pacjenta , skupienie się na problemie ...jestem bardzo zadowolona, po wcześniejszych doświadczeniach z lekarzami byłam bardzo miło zaskoczona. ..polecam z czystym sumieniem.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Szczerze polecam doktora Segieta. To bardzo dobry specjalista. Skupia się nie tylko na głównym problemie, ale również spogląda całościowo na pacjenta. To lekarz sympatyczny i bardzo serdeczny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wizyty przebiegają w super atmosferze. To, co dla mnie istotne, to fakt, że mogę pisać do Pana doktora (emaile, sms) w razie problemów czy zapytań. To lekarz, który potrafi przywrócić nadzieję i wiarę w siebie - co w przypadku pacjentów psychiatrycznych - jest nie lada wyczynem.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet Inny

  Anioł nie człowiek! Pan doktor po raz drugi uratował mi życie. Zmieniłem lekarza na innego w związku ze zmianą miejsca zamieszkania i to był mój błąd. Lekarz za sprawą źle dobranych leków doprowadził mnie do stanu wraka człowieka. Pojawiły się u mnie lęki, fobie, nie mogłem wyjść z domu nawet do sklepu, moje życie z dnia na dzień traciło sens. Dzięki bliskim, którzy zauważyli co się dzieje wróciłem pod opiekę Pana doktora, który odpowiednio dobrał mi leki i otoczył opieką. Odrazu poczułem się lepiej i lęki ustąpiły. Dzisiaj jestem innym człowiekiem. Dziękuję za podejście Pana doktora do pacjenta, które nie tylko jest rzeczowe i pełne zaangażowania ale i troski i serca. Dla Pana doktora liczy się naprawdę człowiek. Bez wahania powierzyłbym pod opiekę Pana doktora najbliższe mi osoby gdyby zaszła taka potrzeba ponieważ wiem, że byłyby one w dobrych rękach dlatego polecam go również innym.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Do gabinetu Pana doktora Seweryna Segieta trafiłam po kilku miesiącach "męczarni" z lękami i zaburzeniami depresyjnymi (chciałam sobie poradzić sama ze wszystkim ale było to niemożliwe). Do leków byłam bardzo źle nastawiona..Pan doktor idealnie dobrał mi lek i dawkę. Teraz po kilku miesiącach stosowania żałuję, że tak późno  zdecydowałam się na farmakoterapię .. Czuję się całkiem normalnie, odżyłam, pozbyłam się lęku. Wszystko dzieje się stopniowo, ale jest już bardzo duża poprawa. Co najważniejsze nie miałam praktycznie żadnych skutków ubocznych, a tego się najbardziej bałam. W gabinecie panuje mila atmosfera. Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta, potrafi uważnie słuchać, wyciąga trafne wnioski. Poza tym dobrze się z nim rozmawia, można mu powiedzieć o wszystkim. Do gabinetu wchodzę na luzie (taką atmosferę stwarza pan doktor ). Co jest dla mnie mega ważne - jeżeli czegoś nie byłam pewna to pisałam, a Pan doktor zawsze odpisał, nigdy nie zostałam sama ze swoim problemem. Czuję się zaopiekowana. Polecam wszystkim, którzy czują, że potrzebują pomocy ale boją się wizyty u psychiatry.

  lek. Seweryn Segiet

  Dziękuje za bardzo miłą opinie- cieszę się, że udało mi się pomóc, motywuje mnie też ona do dalszej pracy :) Pozdrawiam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Seweryn Segiet konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wspaniały lekarz. Pierwsza wizyta bardzo szczegółowa, trwająca godzinę. Na tej podstawie idealnie zostało dobrane do mnie leczenie. Pan doktor idealnie wszystko tłumaczy, wzbudza zaufanie. Bardzo zaangażowany na każdym etapie leczenia. Byłam otoczona opieką przez cały proces leczenia i w razie jakichkolwiek pytań zawsze mogłam na Pana doktora liczyć.
  Moje leczenie skutecznie dobiegło końca. Polecam z pełnym przekonaniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania