Sebastian Sadowski

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

8 opinii +dodaj

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem umiejętności psychospołecznych. Zawodowo zajmuję się pracą z osobami, które doświadczają kryzysów emocjonalnych, mają trudności w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Serdecznie polecam Pana Sebastiana jako psychoterapeutę. Szybko, miło i przyjemnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • Lokalizacja: INTERPSYCHE - Centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej.Usługa: problemy rodzinne

  Witam,
  Pan Sebastian pomógł mi z problemami które miałem w relacjach z rodzina. Profesjnoalna wizyta!

 • E
  Lokalizacja: INTERPSYCHE - Centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej.Usługa: podejrzenie depresji

  Jest to lekarz z powołania, cierpliwie mnie wysłuchał pomógł mi pokonac depresje. Doradził jak mam sobie z nią radzic kiedy czuje sie kryzys ,że nadchodzi . Polecam

 • N
  Lokalizacja: INTERPSYCHE - Centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej.

  Przyjemnie, miło, bez kłopotów, jestem bardzo zadowolony z wizyty. Mój problem został rozwiązany w kilka spotkań ;)

 • K
  Lokalizacja: PsychologgiaUsługa: psychoterapia

  Pierwsza wizyta rozpoczęła się od zapowiedzi, że pierwsze dwa spotkania to bliżej nieokreślone konsultacje. Nie miałem poczucia, że terapeuta jest naturalnie zainteresowany problemem, z którym przychodzę, ale postanowiłem nie zrażać się. Przez dwa spotkania starałem się udzielić możliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, choć nadal nie dotyczyły konkretnego problemu. Dodam, że w swoim życiu byłem poznałem kilku terapeutów i nigdy z takim brakiem zaangażowania nie miałem do czynienia. Na trzecim spotkaniu miało wreszcie dojść do okrycia strategii jaka terapeuta przygotował dla mnie. No cóż, usłyszałem, że będę przychodził co tydzień i mówił, a on będzie słuchał. Czasami wtrąci komentarz, ale niekoniecznie, poza tym mogę to przyjąć albo nie. Jak już postanowiłem przełknąć nawet to, okazało się, że przechodzimy do 10-minutowej rozmowy na temat abonamentu. Wszystko to oczywiście w ramach płatnej wizyty. Trudno było oprzeć się wrażeniu, żę chodzi przede wszystkim o abonament i regularne wpłaty. Nie mając najmniejszej wiary w to, że liczy się coś poza tym, zapłaciłem, podziękowałem i pożegnałem się na zawsze. Nie polecam.

 • T
  Lokalizacja: INTERPSYCHE - Centrum psychoterapii i edukacji psychologicznej.Usługa: psychoterapia uzależnień

  W moim przypadku wizyty u Pana Sebastiana kończyły się nasileniem korzystania z substancji. Możliwe, że powinienem byl to omówić z Panem Sebastianem, ale wolałem po prostu uciec z terapii, bo zacząłem się jej obawiać, poradziłem sobie z problemem przy wsparciu bliskich mi osób. Pozdrawiam Pana Sebastiana i proszę zwrócić uwagę, czy terapia szybko pomaga i weryfikować czy nie zachęca Pan do sięgania po substanjcę. Daję opinię neutralną, bo mimo wszystko był to jakiś etap, który pomógł mi coś zrozumieć i może przyśpieszył uderzenie o moje prywatne dno.

 • A

  Korzystałam z usług Pana Sebastiana Sadowskiego przez 2 lata. Terapeuta stworzył mi w czasie terapii bezpieczne miejsce, w którym mogłam rozmawiać na każdy temat, a jednocześnie konsekwentnie trzymał mnie w ryzach, gdy zamiast zajmować się sobą zajmowałam się innymi. W czasie terapii zauważyłam, że Pan Sebastian bardzo uważnie słucha i angażuje się w prowadzoną terapię. Mimo, iż notatki ma raczej skąpe, nie zdarzyło się przez te 2 lata, żeby do mojej terapii wprowadził coś z wypowiedzi innego pacjenta z innej terapii albo żeby nie wiedział o czym mówię, gdy wracałam do sprawy o jakiej wspominałam znacznie wcześniej. W czasie spotkania nie załatwiał innych spraw, telefonów itp. Był całym sobą dla mnie - pacjenta. Pan Sadowski posiada doświadczenie zawodowe, które było dla mnie przydatne w mojej terapii. Może to z racji tego doświadczenia zawodowego, a może z racji cech osobistych Pana Sadowskiego w czasie terapii towarzyszyło mi poczucie, że trafiłam na osobę, która wyjątkowo dobrze mnie rozumie- że aż ‘bez słów’. Wystawiam Panu Sebastianowi Sadowskiemu najwyższą ocenę i –dziękuję.

 • M

  Dziękuję bardzo za terapię i gorąco polecam Pana Sebastiana jako psychoterapeutę. Pan Sebastian zasługuje na najwyższe uznanie. Zanim trafiłam do Pana Sebastiana leczyłam się u psychiatry. W moim przypadku leczenie farmakologiczne nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Tabletki jedynie przysłaniały mi rzeczywistość.Nie leczyły mojej duszy. Dopiero psychoterapia przyczyniła się do zrozumienia tego co działo się w mojej głowie i do odnalezienia się w rzeczywistości. Potrafię teraz racjonalnie myśleć, wyciągać wnioski i podejmować właściwe decyzje. Nie biorę już tyle na swoje barki, odróżniam to co jest dobre dla mnie od tego co złe. Moja dusza została uleczona. Zawdzięczam to Panu Sebastianowi, który jest profesjonalistą w każdym calu. Jest również bardzo ciepłym i serdecznym człowiekiem a zarazem stanowczym i wymagającym, co przekłada się na konkretne korzyści terapeutyczne pacjentów. Pan Sebastian stworzył mi bezpieczną i przyjacielską atmosferę. Mogłam liczyć na zrozumienie, szacunek i to, że nie będę oceniana. Było to dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że miałam przyjemność pracować nad sobą z Panem Sebastianem, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam terapię u Pana Sebastiana wszystkim osobom, które borykają się z problemami zarówno tymi małymi jak i tymi dużymi a w szczególności osobom, które doświadczają przemocy. Zdobądźcie się na odwagę i pójdźcie na terapię do Pana Sebastiana.
  Wdzięczna pacjentka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem umiejętności psychospołecznych.
  Zawodowo zajmuję się pracą z osobami, które doświadczają kryzysów emocjonalnych, mają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi, czują się zagubione i cierpią na brak satysfakcji z życia.

  Specjalizuję się w terapii par, psychoterapii indywidualnej oraz terapii uzależnień. Pracuję z osobami, których problemem jest szeroko rozumiana przemoc. W psychoterapii łączę rozumienie i techniki terapeutyczne charakterystyczne dla terapii systemowej i psychodymamicznej. Prowadzę psychoterapię za pośrednictwem Skype.

  Zapraszam na spotkania w ramach:
  - konsultacji psychologicznych,
  - wsparcia psychologicznego (nagły kryzys, problemy w związku, kłopoty rodzinne),
  - terapii pary,
  - psychoterapii indywidualnej krótkoterminowej (16-24 spotkania ),
  - psychoterapii indywidualnej długoterminowej,
  - terapii uzależnień.

  Ukończyłem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej, Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam certyfikat specjalisty w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie (PARPA). Obecnie jestem w trakcie 5 letnich, podyplomowych studiów z zakresu psychoterapii, organizowanych przez Katedrę Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji u superwizorów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. W pracy przestrzegam kodeksu etyki PTP.

  Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia", Mazowieckim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych - "Powrót z U" oraz w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej ds. Przeciwdziałania Przemocy w Warszawie. Prowadziłem tam konsultacje, wsparcie psychologiczne, terapię indywidualną, grupową oraz warsztaty psychologiczne. Od wielu lat pracuję w prywatnych ośrodkach psychoterapeutycznych w Warszawie. Jestem również współzałożycielem Centrum psychoterapii INTERPSYCHE, do którego Państwa serdecznie zapraszam.

  Aby jak najlepiej dopasować formy pomocy do Państwa potrzeb zapraszam do kontaktu telefonicznego lub zapisania się na konsultację.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej - Wydział Społecznej Psychologii Klinicznej
 • Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego - INTRA
 • Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
 • Wyższa Szkoła Nauk Społecznych "Pedagogium" - Studia podyplomowe z zakresu coachingu
więcej