Ryszard Szpera

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
101 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: ALFA MEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Doktor bardzo uważnie słucha po czym dokładnie wszystko wytłumaczy .Poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje ..U doktora leczył się mój tata teraz trafiłam ja .Lekarz z powołania .Polecam wszystkim człowiek z wielkim sercem a przy tym doskonały specjalista .

 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFA MEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Znakomity lekarz. W rzeczowym i spokojnym stylu wyjaśnił wszystko, co musiałem wiedzieć. To była moja pierwsza wizyta urologiczna i dzięki wiem, że nie będę czuł oporu w przypadku konieczności kolejnych wizyt.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFA MEDICA Centrum MedyczneUsługa: krwiomocz

  pan doktor Szpera bardzo mily uprzejmy i kompetentny.po badaniu odpowiedzial na wszystkie pytania ktore zadawalam i poswiecil mi tyle czasu ile potrxebowalam a nie 5 min i nastepny pacjent.w razie potrxeby napewno wroce do pana doktora .wiecej takich lekarzy

 • M
  Lokalizacja: ALFA MEDICA Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

  Dobry kontakt, p. doktor szczegółowo opisał stan jaki zobaczył na USG, niestety zabrakło pisemnej epikryzy - dostałem jedynie zdjęcia USG bez opisu.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Urolog Szpera RyszardUsługa: Leczenie

  Super człowiek, lekarz jeszcze lepsze podejście do pacjenta i badań profesjonalny gabinet miła obsługa. Pan doktor dokładnie tłumaczy opis choroby podaje sposoby leczenia i możliwości. Dla mnie nie ma lepszego. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFA MEDICA Centrum MedyczneUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo sympatyczny, pomocny doktor. Widać dużą empatię, a także doświadczenie w dziedzinie urologii. Szczerze polecam.

 • S

  Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów!Miłą rozmową rozładowuje napięcie jakie daje pacjentowi wizyta u lekarza.Zawsze jestem dokładnie zbadany.Czuje sie tak jakbym był na prywatnej wizycie a nie przez NFZ!Miła rodzinna atmosfera!Chodze do Pana dr.Szpery już ładnych pare lat i jestem bardzo zadowolony!Polecam wszystkim którzy cenią sobie miłą atmosfere,właściwe podejście do pacjenta i jego problemów!

 • B

  W trakcie i po wizycie pacjent czuje się w pełni poinformowany.Nawet jeśli wieści nie sa pomyślne, to suma informacji i przedstawionych możliwości leczenie pozwala pacjentowi na podjęcie wlasciwej decyzji. Podejscie dr. Szpery do pacjenta powoduje ,że idąc na zabieg jestem w pełni przekonany o podjęciu prawidłowej decyzji, a o prawidłowy przebieg zabiegu pacjent jest całkowicie spokojny. I jakośc zabiegu to całkowicie potwierdza.

 • N

  Gorąco polecam.Jestem pacjentka doktora na pierwsze wizycie stwierdził ze mam kamice moczowodu,skierował na zabieg usunał ją,czuje się rewelacyjnie,troszczy się o pacjenta,rzeczowy,bardzo dobrze znający swoją specjalnośc.

 • P

  Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy. Bardzo gorąco polecam.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```