dr n. med.

Ryszard Jęczeń

Ginekolog

59 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Ryszard Jęczeń przyjmuje w 3 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Ryszard Jęczeń to jeden z 1075 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Trafiliśmy z mężem do Pana doktora w 13 tygodniu ciąży na drugie USG. Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem dr Jęczenia! Badanie było przeprowadzone bez pośpiechu, Pan Doktor dokładnie nam pokazał każdy fragment naszego Dzidziusia. Przybliżał, tłumaczył, szukał jak najlepszego ujęcia, żebyśmy mogli wszystko dobrze zobaczyć i mieli wspaniałe, pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie przebiegło w miłej i kulturalnej atmosferze. Na kolejne badanie usg na pewno wrócimy do tego lekarza :)

 • bardzo dobry

  USG zostało przeprowadzane w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Pan Doktor wszystko wytłumaczył i poświęcił odpowiednio dużo czasu. Do tego niezwykła uprzejmość i poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Pan dr wykonywał u mnie usg trasv., zmianę, którą zauważył bardzo dokładnie opisał i wyjaśnił. Stawarza bardzo przyjazną atmosferę, ma fajne poczucie humoru. Bardzo kontaktowy i miły człowiek. Na pewno do niego wrócę i polecam wszystkim paniom!

 • bardzo dobry

  Pan doktor wykonywał mi usg transw. Delikatny w badaniu, pokazuje na monitorze i tłumaczy wszystko w trakcie. Uprzejmy i serdeczny. Polecam

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie lekarz idealny. Chodziłam do niego na Usg będąc w II ciąży w Medicover. Wszystko dokładnie wyjaśniał, badał bardzo dokładnie i szczegółowo dzidziusia. Odpowiadał na każde moje pytanie, przy tym bardzo miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalny i miły lekarz. Robił mi trzykrotnie USG narządów rodnych, jeden raz kontrolnie oraz w 7 oraz 9 tygodniu ciąży. Za każdym razem tłumaczył wszystko co było na monitorze, opisując czy to tak powinno być, czy może coś może martwić. Nie spieszył się na USG ciąży, starał się z każdej strony pokazać fasolkę by uspokoić mnie, pokazywał zalążki rąk i nóg. Do tego bardzo delikatny. Pod względem atmosfery, jak i merytorycznych umiejętności Pana doktora nie mam zastrzeżeń.

 • bardzo dobry

  Byłam u dr na kontrolnym usg po zabiegu ginekologicznym. Bardzo sympatyczny, zabawny lekarz. Mimo, że to tylko usg, doktor dokładnie mnie wysłuchał i odpowiedział na pytania. Podejście do pacjentki wyjątkowe. Zastanawiam się, czy nie przepisać się do niego na stałe.

 • bardzo dobry

  Byłam u doktora na USG kontrolnym w 24 tygodniu ciąży. Lekarz super miły, kompetentny, delikatny, wyjaśniał szczegółowo co robi i dlaczego oraz dlaczego zadaje pytania w taki a nie inny sposób. Profesjonalista o wysokiej kulturze. Polecam!

 • bardzo dobry

  Dobry, sympatyczny lekarz. Byłam u Pana Doktora na USG w 35 tygodniu ciazy. Wszystko szczegółowo wyjaśnij, był otwarty na pytania oraz wprowadził mila atmosferę. Polecam!

 • bardzo dobry

  Byłam u Pana doktora w 26tc na dopplerowskim usg w Szpitalu Medicover. Bardzo sympatyczny, dokładny i rozmowny lekarz. Bardzo dokładnie wszystko mierzył, mimo że synek nie bardzo chciał współpracować - pan doktor powiedział że będziemy mierzyć do oporu:) Bardzo fajnie odpowiadał na liczne pytania męża i dokładnie wszystko pokazywał. Naprawdę bardzo polecam:)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Paweł Kamiński

ginekolog,  endokrynolog

Umów się