dr n. med.

Ryszard Jęczeń

Ginekolog

Umów wizytę 423 odwiedziny w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Opinie pacjentów

 • dobry

  Wykonałam u tego lekarza kilkakrotnie usg ciąży. Za każdym razem pełen profesjonalizm, dużo mówi, sam wszystko opowiada i upewnia się czy pacjentka widzi na monitorze to o czym on mówi, bardzo przyjemny lekarz, polecam.

 • bardzo dobry

  Byliśmy z mężem dwa razy u dr na badaniu USG ciąży. Za każdym razem wizyta była przyjemna, doktor dokładnie opisuje, co widzi na ekranie. Nie spieszy się, w razie wątpliwości dokonuje dodatkowych badań. Czeka cierpliwie, aby dokładnie sprawdzić wszystkie części dziecka, bez problemu odpowiada na pytania. Wychodziłam z wizyty z poczuciem bezpieczeństwa, że na pewno wszystko jest pod kontrolą. Bardzo pilnuje czasu i nie toleruje spóźnień.

 • bardzo dobry

  Mam porównanie do kilku innych lekarzy wykonujących badania USG w Medicover i jest to na pewno jeden z lepszych diagnostów. Doktor Jęczeń jest wyjątkowo skrupulatny, bardzo szczegółowo wykonuje badanie, zwrócił uwagę na krwiaka, którego poprzedni lekarz nie zauważył. Przy badaniu pokazuje wszystko na monitorze i komentuje, dzięki czemu ja i mój mąż czuliśmy, że wszystko jest pod kontrolą. Dobrze być na wizycie chwilę wcześniej, bo pan doktor bardzo zwraca uwagę na czas, ale samo badanie jest bardzo komfortowe i bez pośpiechu.

 • bardzo dobry

  W 30tc trafiliśmy na USG do dr Jęczenia w Medicover, jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem Doktora. Jest to kolejne USG i z ręką na sercu możemy powiedzieć, że najbardziej starannie przeprowadzone. Doktor niepospiesznie z uwagą, pokazał nam każdą możliwą część ciała naszego Synka. Przybliżając, tłumacząc i upewniając się czy widzimy. Szczerze polecamy.

 • bardzo dobry

  Trafiliśmy z mężem do Pana doktora w 13 tygodniu ciąży na drugie USG. Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem dr Jęczenia! Badanie było przeprowadzone bez pośpiechu, Pan Doktor dokładnie nam pokazał każdy fragment naszego Dzidziusia. Przybliżał, tłumaczył, szukał jak najlepszego ujęcia, żebyśmy mogli wszystko dobrze zobaczyć i mieli wspaniałe, pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie przebiegło w miłej i kulturalnej atmosferze. Na kolejne badanie usg na pewno wrócimy do tego lekarza :)

 • bardzo dobry

  USG zostało przeprowadzane w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Pan Doktor wszystko wytłumaczył i poświęcił odpowiednio dużo czasu. Do tego niezwykła uprzejmość i poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Pan dr wykonywał u mnie usg trasv., zmianę, którą zauważył bardzo dokładnie opisał i wyjaśnił. Stawarza bardzo przyjazną atmosferę, ma fajne poczucie humoru. Bardzo kontaktowy i miły człowiek. Na pewno do niego wrócę i polecam wszystkim paniom!

 • bardzo dobry

  Pan doktor wykonywał mi usg transw. Delikatny w badaniu, pokazuje na monitorze i tłumaczy wszystko w trakcie. Uprzejmy i serdeczny. Polecam

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie lekarz idealny. Chodziłam do niego na Usg będąc w II ciąży w Medicover. Wszystko dokładnie wyjaśniał, badał bardzo dokładnie i szczegółowo dzidziusia. Odpowiadał na każde moje pytanie, przy tym bardzo miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalny i miły lekarz. Robił mi trzykrotnie USG narządów rodnych, jeden raz kontrolnie oraz w 7 oraz 9 tygodniu ciąży. Za każdym razem tłumaczył wszystko co było na monitorze, opisując czy to tak powinno być, czy może coś może martwić. Nie spieszył się na USG ciąży, starał się z każdej strony pokazać fasolkę by uspokoić mnie, pokazywał zalążki rąk i nóg. Do tego bardzo delikatny. Pod względem atmosfery, jak i merytorycznych umiejętności Pana doktora nie mam zastrzeżeń.

Najbliższe terminy:

kolejne dni