dr n. med.

Ryszard Jęczeń

Ginekolog

69 opinii +dodaj

Umów wizytę 470 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: USG płodu

  Stanowczo odradzam USG płodu u tego pana. Lekarz obcesowy, nieprzyjemny. W czasie wizyty kilkakrotnie mnie pouczał: że użyłam niewłaściwego słowa, że mam mu nie przeszkadzać, nie mówić. Sam natomiast chętnie żartował, wypowiadał się krytykując moje wypowiedzi, co mu dziwnym trafem nie przeszkadzało w pracy przy komputerze. Nastawiony w 100% na mówienie, w niewielkim stopniu na słuchanie pacjenta. Czułam się u niego jak petentka lub uczennica na dywaniku u dyrektora. W dodatku w czasie wizyty powiedział mi, że musi się spieszyć. W czasie badania miałam wrażenie chaotyczności. Było to moje trrzecue usg płodu, poprzednir robiłam u innego lekarza, który robił to o wiele bardziej wnikliwie. Jednego istotnego pomiaru dokonał dopiero na moje życzenie. Wizyta była dla mnie bardzo nieprzyjemna, wyszłam z niej ze łzami w oczach. Nigdy więcej nie pójdę to tego lekarza.

 • E

  Polecam wizytę, dziś byłam na USG i jestem zadowolona. Pan doktor jest bardzo rozmowny, omawia czynności wykonywane podczas badania, czułam się komfortowo w gabinecie, pomimo tego że zawsze podchodzę do tego badania z niesmakiem.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: USG ginekologiczne

  Lekarz na moje pytanie czy chce zobaczyc poprzednie badanie nakrzyczał na mnie ze nie i przerwał mi wpół zdania.
  Potem kiedy przeprowadzał badanie udzielal informacji o moim stanie zdrowia w radosny sposób zupełnie nie adekwatnie do sytuacji. Zdiagnozował u mnie polip i powiedział mi to takim tonem jakby się chciał tym pochwalić. Wykazał taki brak empatii, że prawie doprowadził mnie do łez!
  Potem zauważył chyba i się trochę zreflektował, próbując załagodzić sytuacje, ale nic to nie pomogło.
  Nie polecam nikomu wizyt u niego chyba, że jest się w 100% zdrowym.
  Nie wspomnę już że badanie było w jego wykonaniu bardzo bolesne również fizycznie.
  Nigdy więcej do niego nie pójdę.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Prosta 51Usługa: USG ginekologiczne

  Polecam, byłam na kontrolnym usg (jestem po laparoskopii torbieli na jajniku), doktor bardzo dokładnie ale tez bardzo delikatnie przeprowadził badanie, szczegółowo przyjrzał się 2 razy jajnikowi po zabiegu, wszystko na bieżąco tłumaczył. Oprócz tego bardzo sympatyczny człowiek, polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Nie polecam. Na pierwszym usg potwierdzającym ciąże nie przeszkadzał doktorowi towarzyszący mąż. Przy okazji kolejnego usg z chęcią zarezerwowałam kolejną wizytę, a mąż specjalnie zwolnił się tego dnia z pracy aby mi towarzyszyć. Lekarz najwyraźniej był w złym humorze ponieważ kazał mojemu mężowi siedzieć za parawanem na krześle przy biurku bo "nie lubi jak stoi mu ktoś za plecami". Lekarz głośno opisywał nasze maleństwo, ale na moje pytania i spontaniczny śmiech, kazał przestać bo przeszkadza mu to w badaniu, a nie mamy przecież dużo czasu. Dodam, że na wizytę zjawiłam się punktualnie. W rezultacie nasze pozytywne wydarzenie wyglądało tak, iż mąż siedział za parawanem, a ja leżąc odpowiadałam tylko "mhm".

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Inny

  Dziś odbyłam wizytę u Pana Doktora w ramach USG ciąży w 12 tygodniu.
  Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, a sam lekarz okazał się być profesjonalistą z empatycznym podejściem do pacjenta.
  Dokładnie opisywał co widzi na ekranie, upewniał się, czy jest to dla nas jasne.
  Sprawdził wszystkie parametry dziecka, mimo braku współpracy i odwracania się pupą dał sobie radę i zmierzył je według wytycznych.
  Polecam tego lekarza!

 • V
  Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Inny

  Polecam z całego serca Pana doktora. Miałam robione przez niego USG połówkowe. Przez całe USG wszystko po kolei dokładnie tłumaczył, odpowiadał na pytania. Mimo że dzidzia nie chciała pokazać co ma między nóżkami to Pan doktor się nie poddał i udało się określić płeć. Po zdiagnozowaniu nisko położonego łożyska Pan doktor aby dokładnie określić wysokość, przedłużył wizytę i dokończył USG dopochwowo. Dodatkowo pokazał nam córeczkę w 3D czego nie musiał robić bo nie mam tego w pakiecie:) Czułam że wie co robi i zna się na rzeczy:) Polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Polecam USG u dr Jęczenia. W czasie wizyty wszystko dokładnie opisane, wyjaśnione, przybliżone w razie potrzeby. Byłam na USG w 12 oraz 20 tyg ciąży. Za tydzień mam w 30 tyg, oczywiście u dr Jęczenia.

 • N

  Wykonałam u tego lekarza kilkakrotnie usg ciąży. Za każdym razem pełen profesjonalizm, dużo mówi, sam wszystko opowiada i upewnia się czy pacjentka widzi na monitorze to o czym on mówi, bardzo przyjemny lekarz, polecam.

 • A

  Byliśmy z mężem dwa razy u dr na badaniu USG ciąży. Za każdym razem wizyta była przyjemna, doktor dokładnie opisuje, co widzi na ekranie. Nie spieszy się, w razie wątpliwości dokonuje dodatkowych badań. Czeka cierpliwie, aby dokładnie sprawdzić wszystkie części dziecka, bez problemu odpowiada na pytania. Wychodziłam z wizyty z poczuciem bezpieczeństwa, że na pewno wszystko jest pod kontrolą. Bardzo pilnuje czasu i nie toleruje spóźnień.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski