dr n. med.

Ryszard Jęczeń

Ginekolog

Umów wizytę 619 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Inny

  Dziś odbyłam wizytę u Pana Doktora w ramach USG ciąży w 12 tygodniu.
  Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, a sam lekarz okazał się być profesjonalistą z empatycznym podejściem do pacjenta.
  Dokładnie opisywał co widzi na ekranie, upewniał się, czy jest to dla nas jasne.
  Sprawdził wszystkie parametry dziecka, mimo braku współpracy i odwracania się pupą dał sobie radę i zmierzył je według wytycznych.
  Polecam tego lekarza!

 • Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Inny

  Polecam z całego serca Pana doktora. Miałam robione przez niego USG połówkowe. Przez całe USG wszystko po kolei dokładnie tłumaczył, odpowiadał na pytania. Mimo że dzidzia nie chciała pokazać co ma między nóżkami to Pan doktor się nie poddał i udało się określić płeć. Po zdiagnozowaniu nisko położonego łożyska Pan doktor aby dokładnie określić wysokość, przedłużył wizytę i dokończył USG dopochwowo. Dodatkowo pokazał nam córeczkę w 3D czego nie musiał robić bo nie mam tego w pakiecie:) Czułam że wie co robi i zna się na rzeczy:) Polecam

 • Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

  Polecam USG u dr Jęczenia. W czasie wizyty wszystko dokładnie opisane, wyjaśnione, przybliżone w razie potrzeby. Byłam na USG w 12 oraz 20 tyg ciąży. Za tydzień mam w 30 tyg, oczywiście u dr Jęczenia.

 • Wykonałam u tego lekarza kilkakrotnie usg ciąży. Za każdym razem pełen profesjonalizm, dużo mówi, sam wszystko opowiada i upewnia się czy pacjentka widzi na monitorze to o czym on mówi, bardzo przyjemny lekarz, polecam.

 • Byliśmy z mężem dwa razy u dr na badaniu USG ciąży. Za każdym razem wizyta była przyjemna, doktor dokładnie opisuje, co widzi na ekranie. Nie spieszy się, w razie wątpliwości dokonuje dodatkowych badań. Czeka cierpliwie, aby dokładnie sprawdzić wszystkie części dziecka, bez problemu odpowiada na pytania. Wychodziłam z wizyty z poczuciem bezpieczeństwa, że na pewno wszystko jest pod kontrolą. Bardzo pilnuje czasu i nie toleruje spóźnień.

 • Mam porównanie do kilku innych lekarzy wykonujących badania USG w Medicover i jest to na pewno jeden z lepszych diagnostów. Doktor Jęczeń jest wyjątkowo skrupulatny, bardzo szczegółowo wykonuje badanie, zwrócił uwagę na krwiaka, którego poprzedni lekarz nie zauważył. Przy badaniu pokazuje wszystko na monitorze i komentuje, dzięki czemu ja i mój mąż czuliśmy, że wszystko jest pod kontrolą. Dobrze być na wizycie chwilę wcześniej, bo pan doktor bardzo zwraca uwagę na czas, ale samo badanie jest bardzo komfortowe i bez pośpiechu.

 • W 30tc trafiliśmy na USG do dr Jęczenia w Medicover, jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem Doktora. Jest to kolejne USG i z ręką na sercu możemy powiedzieć, że najbardziej starannie przeprowadzone. Doktor niepospiesznie z uwagą, pokazał nam każdą możliwą część ciała naszego Synka. Przybliżając, tłumacząc i upewniając się czy widzimy. Szczerze polecamy.

 • Trafiliśmy z mężem do Pana doktora w 13 tygodniu ciąży na drugie USG. Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem dr Jęczenia! Badanie było przeprowadzone bez pośpiechu, Pan Doktor dokładnie nam pokazał każdy fragment naszego Dzidziusia. Przybliżał, tłumaczył, szukał jak najlepszego ujęcia, żebyśmy mogli wszystko dobrze zobaczyć i mieli wspaniałe, pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie przebiegło w miłej i kulturalnej atmosferze. Na kolejne badanie usg na pewno wrócimy do tego lekarza :)

 • USG zostało przeprowadzane w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Pan Doktor wszystko wytłumaczył i poświęcił odpowiednio dużo czasu. Do tego niezwykła uprzejmość i poczucie humoru.

 • Pan dr wykonywał u mnie usg trasv., zmianę, którą zauważył bardzo dokładnie opisał i wyjaśnił. Stawarza bardzo przyjazną atmosferę, ma fajne poczucie humoru. Bardzo kontaktowy i miły człowiek. Na pewno do niego wrócę i polecam wszystkim paniom!