dr n. med.

Ryszard Jęczeń

Ginekolog

59 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Ryszard Jęczeń przyjmuje w 3 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Ryszard Jęczeń to jeden z 1076 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 3600 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Byłam na usg u pana doktora w 13 tyg. i szczerze powiem mam mieszane uczucia (może dlatego że mam już dwoje dzieci i usg wykonywałam już kilkakrotnie). Trudno mu coś zarzucić, lecz wyszłam z uczuciem niedosytu, a raczej brakiem pewności. Pomimo, że wydaje się że wszystko powinno być ok. nie dał mi poczucia pewności, że będzie dzidziuś zdrowy, a wręcz przeciwnie powstało u mnie dużo wątpliwości. Po przeczytaniu opisu badania i porównaniu z poprzednich ciąży (z analogicznym okresem) opis skrótowy, pobieżny. Na połówkowe wrócę do poprzedniego lekarza.

 • bardzo dobry

  Trafiliśmy z mężem do Pana doktora w 13 tygodniu ciąży na drugie USG. Byliśmy zachwyceni profesjonalizmem dr Jęczenia! Badanie było przeprowadzone bez pośpiechu, Pan Doktor dokładnie nam pokazał każdy fragment naszego Dzidziusia. Przybliżał, tłumaczył, szukał jak najlepszego ujęcia, żebyśmy mogli wszystko dobrze zobaczyć i mieli wspaniałe, pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie przebiegło w miłej i kulturalnej atmosferze. Na kolejne badanie usg na pewno wrócimy do tego lekarza :)

 • bardzo dobry

  USG zostało przeprowadzane w pełni profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Pan Doktor wszystko wytłumaczył i poświęcił odpowiednio dużo czasu. Do tego niezwykła uprzejmość i poczucie humoru.

 • bardzo dobry

  Pan dr wykonywał u mnie usg trasv., zmianę, którą zauważył bardzo dokładnie opisał i wyjaśnił. Stawarza bardzo przyjazną atmosferę, ma fajne poczucie humoru. Bardzo kontaktowy i miły człowiek. Na pewno do niego wrócę i polecam wszystkim paniom!

 • bardzo dobry

  Pan doktor wykonywał mi usg transw. Delikatny w badaniu, pokazuje na monitorze i tłumaczy wszystko w trakcie. Uprzejmy i serdeczny. Polecam

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie lekarz idealny. Chodziłam do niego na Usg będąc w II ciąży w Medicover. Wszystko dokładnie wyjaśniał, badał bardzo dokładnie i szczegółowo dzidziusia. Odpowiadał na każde moje pytanie, przy tym bardzo miły człowiek z poczuciem humoru. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Bardzo kulturalny i miły lekarz. Robił mi trzykrotnie USG narządów rodnych, jeden raz kontrolnie oraz w 7 oraz 9 tygodniu ciąży. Za każdym razem tłumaczył wszystko co było na monitorze, opisując czy to tak powinno być, czy może coś może martwić. Nie spieszył się na USG ciąży, starał się z każdej strony pokazać fasolkę by uspokoić mnie, pokazywał zalążki rąk i nóg. Do tego bardzo delikatny. Pod względem atmosfery, jak i merytorycznych umiejętności Pana doktora nie mam zastrzeżeń.

 • bardzo dobry

  Byłam u dr na kontrolnym usg po zabiegu ginekologicznym. Bardzo sympatyczny, zabawny lekarz. Mimo, że to tylko usg, doktor dokładnie mnie wysłuchał i odpowiedział na pytania. Podejście do pacjentki wyjątkowe. Zastanawiam się, czy nie przepisać się do niego na stałe.

 • bardzo dobry

  Byłam u doktora na USG kontrolnym w 24 tygodniu ciąży. Lekarz super miły, kompetentny, delikatny, wyjaśniał szczegółowo co robi i dlaczego oraz dlaczego zadaje pytania w taki a nie inny sposób. Profesjonalista o wysokiej kulturze. Polecam!

 • bardzo dobry

  Dobry, sympatyczny lekarz. Byłam u Pana Doktora na USG w 35 tygodniu ciazy. Wszystko szczegółowo wyjaśnij, był otwarty na pytania oraz wprowadził mila atmosferę. Polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Juchnicka

ginekolog,  endokrynolog

Umów się