Ryszard Jankowski

Ginekolog

78 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie włókniaka

  Usuwałam u doktora włókniaka. Wcześniej bardzo bałam się zabiegu. Niby nie było czego, ale wiadomo, zabieg to zabieg. Jednak naprawdę nie było czego :) Pan doktor bardzo fachoo potrafił mi wytłumaczyć cały przebieg zabiegu, co było dla mnie bardzo ważne. Wszystko skończyło się dobrze :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  78 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie włókniaka

   Usuwałam u doktora włókniaka. Wcześniej bardzo bałam się zabiegu. Niby nie było czego, ale wiadomo, zabieg to zabieg. Jednak naprawdę nie było czego :) Pan doktor bardzo fachoo potrafił mi wytłumaczyć cały przebieg zabiegu, co było dla mnie bardzo ważne. Wszystko skończyło się dobrze :)

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chodzę do dr Jankowskiego już rok. Jest bardzo miły i wyrozumiały. Wielokrotnie trzeba mi tłumaczyć rózne rzeczy. Ostatnie wdrożenie tabletek antykoncepcyjnych to idealny przykład takiej sytuacji - dopytywałam chyba z 20 min o dzień gdy mam zacząć je brać, o to co robić gdy zapomnę wziąć jedną, gdy wezmę dwie zamiast jednej, ajjj... doktor ma wytrzymałość ze stali ????
   Później okazało się, żę potrzebuję poważniejszej opieki. Odkryto u mnie guza. byłam przerażona początkowo. Spokój i fachowość doktora pozwoliły mi podejść do sprawy z dystansem i przejść przez całość, aż do pozytywnego zakończenia sprawy.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W życiu spotykają nas czasem rzeczy, które całkowicie zmieniają jego bieg. Tak właśnie było i w moim
   przypadku. Wyczułam guzek w swojej piersi i w tym momencie poczułam jakby życie mi się zatrzymało. Byłam
   przerażona. Od razu zaczęłam szukać lekarza. Trafiłam do doktora Jankowskiego. Od razu zlecił biopsję, po
   której koniecznie było usunięcie guzka. Wszystko zostało załatwione tak ekspresowo, że czułam się bardzo
   bezpiecznie pomimo całej atmosfery grozy, która gdzieś z tyłu cały czas mi towarzyszyła. Sprawa zakończyła
   się dobrze. Po guzie nie ma śladu, nie mam też innych guzków. Teraz doceniam swoje życie dwa razy bardziej i wiem jak ważne jest badanie się na bieżąco. Do doktora Jankowskiego chodzę teraz systematycznie i wiem, że jestem pod dobrą opieką.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chodzę na podstawowe wizyty tj. po tabletki, różne badania i takie tam. To co mi się podoba to to, że parę razy było już tak, że zupelnie nagle z dnia na dzień zostałam przyjęta gdy nagle zauważylam, ze koncza mi sie leki. Lekarz fajne tlumaczy tez wszystko i zawsze poprowadzi miłą rozmowę, powie żart, żeby rozluźnić sytuację etc ;)

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Żona miała zagrożoną ciążę. Przeszliśmy razem przez wielu specjalistów. Doktor Jankowski był czwarty i ostatni. Z jego pomocą udało nam się przejsć przez całą ciążę, a ja teraz mogę cieszyć się pięknym i zdrowym synem.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doktor Jankowski najpierw pomógł nam w zajściu w ciążę, a później ją poprowadził. Po trzech latach starania się o dziecko byłam pewna, że już nic z tego nigdy nie będzie. Myliliśmy się! :)

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nareszcie jestem juz po porodzie. Nie moglam doczekac sie przyjscia mojego malenstwa na swiat... Ciaza byla zagrozona i bylo mi bardzo ciezko. Doktor Jankowski pomogl mi przyjsc przez ten trudny czas, a moja malenka jest piekna i zdrowa. Jeszcze raz serdeczne dzieki Panie doktorze za profesjonalizm i pomoc.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Trochę jestem zaskoczona tymi opiniami, ja byłam pacjentką dra Jankowskiego i bardzo sobie go cenię, nie miałam poczucia, że zleca dodatkowe badania, co więcej bardzo dobrze się mną opiekował.

  • Ostrzegam wszystkie dziewczyny przed tym lekarzem. To jest człowiek, który w leczeniu mnie kierował się głównie zyskiem.. Skierował mnie do swojej własnej kliniki na zrobienie kompletnie niepotrzebnego zabiegu konizacji i łyżeczkowania macicy , wmawiając mi nieistniejące choroby: dysplazję szyjki macicy i przerost śluzówki macicy. Zrobiłam badania w dwóch innych ośrodkach i wykluczono u mnie te schorzenia. Pan Jankowski pobrał ode mnie 300 złotową zaliczkę na zabieg, który miał kosztować 3 tys. zł. Słynie z tego, że nie oddaje wyników badań , za które przecież pacjentki płacą dodatkowo. W moim przypadku też tak było.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Dr Jankowski zleca badania chyba tylko po to zeby wyciagnac z ludzi pieniadze. Moj obecny lekarz zalamal rece jak uslyszal, ze dr Jankowski robil mi mammografie w wieku 28 lat, podczas gdy w tym wieku zalecane jes usg piersi a mammografia jest dla kobiet po 40. Po drugie poszlam do niego w zwiazku z nieplodnoscia. Nie zrobil zadnych badan ( ani nasienia Meza, ani hormonalnych, ani nawet obserwacji owulacji !!!!!!!) tylko od razu wyslal mnie na zabieg udrozniania jajowodow (!) U niego w klinice. Oczywiscie nie podal nawet ceny zabiegu. Teraz trafilam do lekarza, ktory trozumie ze nieplodnosc to jest tragedia i traktuje mnie jak kobiete a nie jak skarbonke z ktorej mozna latwo wycisnac pieniadze. Tak jak pisze reszta, nie udostepnia wynikow badan za ktore sie slono placi. Stanowczo odradzam!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  4

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  2400

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.