dr n. med.

Roman Styliński

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

9 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
289 odwiedzin w ciągu 30 dni

Stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom Lekarza Medycyny na Wydziale Lekarskim Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: rozpoznanie choroby

  Pan Doktor jest człowiekiem godnym zaufania.Dziesięć lat temu udałem się na wizytę,na której Pan Doktor zdiagnozował moją przewlekłość. Po upływie zaledwie paru miesięcy oddałem się w Jego ręce by mnie zoperował.Wszystko poszło po mojej myśli. Z każdym dniem czułem się coraz lepiej. Do dzisiaj chodzę na wizyty kontrolne, które są dla mnie przyjemnością.Dzisiaj czuję się już wspaniale i teraz moja żona przyszła do Pana Doktora na wizytę i była bardzo zadowolona z jej przebiegu.Mamy nadzieje że w bliskiej przyszłości i żona wróci do zdrowia a Pan Doktor nam w tym pomoże.

 • J
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w LublinieUsługa: przepuklina

  Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, bardzo troszczy się o pacjenta. Przemiły człowiek. Lekarz z ogromną wiedzą, kompetentny, rzeczowy, dokładny. Zdecydowanie godny polecenia.

 • U
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: polipy pęcherzyka żółciowego

  Dwa miesiące temu Pan Doktor operował mi pęcherzyk żółciowy. Mimo licznych zrostów po poprzednich zabiegach usunął go laparoskopowo. Zrobił to wspaniale, nie mam żadnych dolegliwości, a blizna jest niewielka. Dodatkowo Pan Doktor usunął zrosty po wcześniejszych zabiegach chirurgicznych, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam Doktora Stylińskiego, jest wspaniałym fachowcem i uroczym człowiekiem. Dziękuję Panie Doktorze - pacjentka "po przejściach''.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miło wizyta się odbyła. Doktor jest miły i ma profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim dr Romana Stylińskiego

 • A

  Bardzo dobry i mily specjalista, rzeczowo podchodzi do problemu. Tlumaczy nawet najmniejsze zawilosci, polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan dr jest bardzo profesjonalny a przy tym sympatyczny. Nie tworzy bariery między sobą a pacjentem. Jeśli ktoś miałby opory przed udaniem się do proktologa, z czystym sumieniem polecam Pana dr

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  i.j (17 wrzesien 2015)
  Bardzo konkretny lekarz. slucha pacjenta i szczegolowo odpowiada na zadane pytania. Bardzo polecam.

 • C

  Z Panem Doktorem spotkałam się w kwietniu br. przed operacją mojego ojca (84l).Ojciec po badaniach miał zdiagnozowany rak złośliwy odbytnicy. Wcześniej zasięgałam opinii innego chirurga, który uznał, że w "tym wieku" pacjenta należy zoperować wycinając mu odbyt i pacjent funkcjonuje z workiem. Podczas spotkania P. Doktor Styliński krótko i rzeczowo wyjaśnił sytuację w jakiej znajduje się mój ojciec .O żadnym worku mowy nie było. Operacja przebiegła jak najmniej inwazyjnie (nie był krojony cały brzuch) a przez odbyt . Nie będąc lekarzem domyślam się jaka to musiała być precyzyjna operacja. Mój Tata na chwilę obecną czuje się dobrze a wszelkie sytuacje krępujące i niekomfortowe minęły. Pan Doktor cały czas pilotuje mojego ojca w kontekście badań kontrolnych . I wszystko to dzieje się za pomocą służby zdrowia tej publicznej. Chylę głęboko czoło. Brakuje mi słów podziękowania dla Pana Doktora . W imieniu całej Rodziny serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

 • A

  Bardzo dobry fachowiec, wspaniały człowiek, miły w rozmowie z pacjentem a jednocześnie bardzo konkretny. Pacjentem dr Stylińskiego jestem od 2006r operował mnie dwukrotnie, chociaż pierwszą operację resekcji jelita grubego /rak/ dokonał dr Andrzej Andrzejewski z obydwu jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę powiedzieć że zawdzięczam im życie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Stopień naukowy Doktora Nauk Medycznych w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom Lekarza Medycyny na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Adiunkt w II Klinice Chirurgii Uniwersytetu Medycznego. Przez 11 miesięcy zatrudniony na stanowisku Locum Consultant Colorectal Surgeon w United Lincolnshire Hospital Trust w Wielkiej Brytanii. Aktualne miejsce pracy to SPSK Nr 4 w Lublinie. Zdobyte specjalizacje: pierwszego oraz drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Ukończył Ponad 100 szkoleń specjalizacyjnych, naukowych i medycznych w kraju i zagranicą (głównie Wielka Brytania i Francja). 54 prace według osobnego załącznika. Zainteresowania zawodowe: Chirurgia laparoskopowa, jelita grubego, trzustki, Dydaktyka w zakresie chirurgii ogólnej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Lublinie