Dr n. med.

Roman Kluza

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Dziekuje Doktorze! Razem z mezem cieszymy sie naszym Synkiem, ma juz prawie dwa lata.
  Bardzo kompetentny lekarz.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  62 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Prywatny Gabinet GinekologicznyUsługa: Standardowa wizyta kontrolna

   Byłam u doktora końcem listopada ws. torbieli, jakie wykrył mi w maju. To była moja druga wizyta. Mieliśmy po niej po prostu jeszcze raz przyjrzeć się polipom i umówić na zabieg. Lekarz spóźnił się ponad półtorej godziny, po wejściu okazało się, że zgubił moją kartę pacjenta, gdzie znajdowały się moje wyniki badań, za które zapłaciłam... USG trwało dosłownie chwilę. Powiedział, że mam teraz i polipy i endometriozę, co skutkuje tym, że mogę nie mieć dzieci. Nie miałam pojęcia co to za choroba, pierwszy raz o niej usłyszałam, więc zaczęłam pytać, czy się ona objawia, czy można ją wyleczyć, itp. Doktor Kluza odparł wówczas, że będę miała operację i dożywotnio łykała hormony, bo to choroba nieuleczalna i dodał, tu cytuję: jeśli nie odpowiada Pani moje przekazywanie informacji o stanie zdrowia, może Pani zmienić lekarza.Ja od tego nie zbiednieję. Po wyjściu z gabinetu wybuchnęłam płaczem w samochodzie. Nigdy więcej nie chcę mieć z nim nic do czynienia. Odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Bardzo niemiły, arogancki i zero profesjonalizmu. Miałam z nim do czynienia w szpitalu. Nic nie doradzi, nie powie co trzeba zrobić. Pacjentom każe samemu decydować- nie wyjaśniając konsekwencji danego leczenia. Wiadomo, ze ostateczna decyzja należy do pacjenta jednak pacjent nie ma dostatecznej wiedzy na temat sposobu leczenia. Do tego uwielbia urządzać sobie pokazy przy grupie studentów podczas badania- nie pytając pacjenta o zgodę. Gdy zwróciłam uwagę, że nie życzę sobie takiego badania- ostentacyjnie pokazywał swoją wyższość, poniżając pacjenta.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Dziekuje Doktorze! Razem z mezem cieszymy sie naszym Synkiem, ma juz prawie dwa lata.
   Bardzo kompetentny lekarz.

  • A

   Pan doktor Kluza to świetny specjalista i dobry człowiek. Posiada wieloletnią praktykę i zna się na swoim fachu. Mimo, że jest bardzo zajęty ze względu na nadmiar pracy to zajął się mną i opiekował w szpitalu. Przeprowadził zabieg laparoskopii po czym w ten sam dzień przyszedł i wyjaśnił przebieg operacji. Pacjentki, które piszą, że doktor jest małomówny czy niemiły - otóż chyba lepiej trafić na lekarza, który zna się na swoim fachu niż na osobę miłą i bez pojęcia. W moim odczuciu doktor jest bardzo sympatyczną i uśmiechniętą osobą. Myślę, że właśnie takich specjalistów nam potrzeba. Jeśli chodzi o koszt wizyty prywatnej to w porównaniu z innymi lekarzami jest dużo niższa a warunki w gabinecie bardzo dobre. Dziękuję Panie doktorze :)

  • R

   Doktor Roman Kluza to diament wśród ginekologów. Dzięki niemu udało mi się donosić zdrową ciąże po 3 poronieniach. Przy każdej wizycie badał i odpowiadał na wszystkie pytania. Gdy coś go niepokoiło od razu kierował do szpitala. Nieprawda, że jest niemiły. Ma specyficzny charakter, ale potrafi zażartować, uśmiechnąć się. Dla mnie to najlepszy ginekolog na Podkarpaciu. Jest świetnym specjalistą od beznadziejnych przypadków. Gorąco polecam.

  • A

   Bardzo dobry lekarz Polecam bardzo gorąco :) leczę się u doktora, operował mnie jest znakomitym specjalistą jeszcze raz bardzo dziękuję doktorze :)

  • W

   Dr Kluza jest bardzo dobrym lekarzem prowadził moją pierwszą ciąże która była zagrożona od początku musiałam leżeć jak coś niepokoiło Pana doktora od razu kierował mnie do szpitala dzięki niemu mam córeczkę poród odbył się przez cesarskie cięcie ponieważ tętno córki zanikało szybka decyzja pana Kluzy i mam śliczną córkę nie wiem co by było gdybym niebyła wtedy w szpitalu.Dr Kluza jest trochę mało rozmowny na początku mnie to zraziło ale w końcu nie oto chodzi ważne że ma wiedze i potrafi pomóc przy drugiej ciąży na pewno go wybiorę. Polecam

  • Ż

   tak to lekarz ginekolog najlepszy na podkarpaciu. uratował mnie .Chozilam jak pająk od krwawienia on mi pomógł .Dzieki panie dokorze jest pan wielki. W. Stepaniak

  • B

   Pan doktor to najlepszy ginekolog, z którym miałam do tej pory styczność. Prowadził moją drugą ciążę (zagrożoną) i doprowadził ją szczęśliwie do końca. Poród odbył się przez cesarskie cięcie (innego wyjścia nie było) a po cesarce, jak przychodzili na obchód lekarze i pielęgniarki, żeby zobaczyć ranę, to jak tylko widzieli w karcie, że robił ją Pan dr Kluza, to od razu mówili, że widać, że on, bo pięknie zrobiona i nie ma żadnych komplikacji. To było 4 lata temu, a ja nadal chodzę do Niego na prywatne wizyty. Jedne trwają dłużej, inne krócej, w zależności od potrzeby. Zawsze jest miły, uśmiechnięty, żartuje i nigdy nie był oschły albo nieuprzejmy. Niektóre pacjentki myślą, że jak nie mogą od 3 miesięcy zajść w ciążę, to na pewno trzeba je leczyć i jeśli lekarz nie poświęca im za dużo czasu na wizycie, to jest słaby. A ja jestem przekonana, że On doskonale wie co robi i trzeba mu zaufać. Mówi tyle, ile powinien. Myślę, że woli sprawdzić wszystko, zanim zacznie skuteczne leczenie i nie chce straszyć pacjentki chorobami, żeby nie wpadała w panikę, bo to zajściu w ciąży zdecydowanie przeszkadza (na pierwszą ciążę czekałam 3 lata, lecząc się oczywiście). W końcu jako jeden z niewielu lekarzy w Rzeszowie nie boi się nawet bardzo ciężkich przypadków. To chyba o czymś świadczy...

  • A

   Jestem zadowolona z wizyty u pana doktora, gdyż dowiedziałam się rzeczy o których nie miałam pojęcia, inni lekarze mówili że wszystko jest ok, a okazało się że przez ten czas urósł mi guz na jajniku wielkości dwóch złączonych pięści i do tego mięśniak na szyjce macicy, jestem strasznie wystraszona bo czeka mnie bardzo poważna operacja, ale z drugiej strony gdyby nie pan doktor nie wiem co by się ze mną stało