Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Augusta Cieszkowskiego 1/3, Śródmieście, Warszawa
Prywatny Gabinet FIZJObility

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, absolwentem Kierunku Masażu Medycznej Szkoły...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pooperacyjne
 • Stany pourazowe
 • Zespoły korzeniowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Augusta Cieszkowskiego 1/3, Warszawa

150 zł

Prywatny Gabinet FIZJObility

Pozostałe usługi


Augusta Cieszkowskiego 1/3, Warszawa

140 zł

Prywatny Gabinet FIZJObilityAugusta Cieszkowskiego 1/3, Warszawa

140 zł

Prywatny Gabinet FIZJObilityAugusta Cieszkowskiego 1/3, Warszawa

140 zł

Prywatny Gabinet FIZJObilityAugusta Cieszkowskiego 1/3, Warszawa

140 zł

Prywatny Gabinet FIZJObility

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet FIZJObility konsultacja fizjoterapeutyczna

Byłam u Pana Roberta w związku z zawrotami głowy, które pojawiły się ok. tygodnia wcześniej. Wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze (tak samo świetny wcześniejszy kontakt telefoniczny). Pan Robert jest bardzo empatyczny, otwarty i zainteresowany pacjentem. Uważnie mnie słuchał oraz wszystko szczegółowo tłumaczył. Wykonał ze mną ćwiczenia oraz pokazał inne, które mogę wykonywać sama. Dał mi dużo cennych wskazówek. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji.

mgr Robert Słodownik

Cieszę się że mogłem pomóc, aczkolwiek pacjentka bardzo dużo mi ( i sobie) w tym pomogła :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SpOrtopedic Inny

Przez wieloletnie problemy z kolanem, urazy i operacje, miałam okazję pracować z kilkunastoma, jak nie kilkudziesięcioma rehabilitantami w kilku miastach. Robert był zdecydowanie najbardziej uważny, dokładny, zawsze słuchający pacjenta - a to bardzo ważne w prawidłowej diagnozie i strategii leczenia, które zaskutkuje nie tylko chwilową poprawą, ale trwałą zmianą na lepsze. Zadbał o poprawę mojej całej postury, poprawę wzorców ruchowych. Poza tym technicznie - magik! Tu naciśnie, tam pogłaszcze, a bóle i naprężenia w odległych częściach ciała znikają. Nie jest z tych najbardziej rozgadanych, ale też nie z mruków. Jak dla mnie - gaduły akurat, bardzo przyjemnie spędzałam czas ćwiczeń.

mgr Robert Słodownik

Rozgadany jak zawszęmogę powiedzieć że dziękuję za zaufanie i cieszę się że mogłem pomóc :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

Pan Robert to świetny fachowiec, zlokalizował przyczyny mojego bólu pleców i kolan (z którymi zmagałem się od lat), zalecił proste i niezwykle efektywne ćwiczenia oraz skutecznie zachęcił do dbania o codzienną porcję ruchu :) gorąco polecam!

mgr Robert Słodownik

Cieszę się że byłem w stanie pomóc i życzę powodzenia i konsekwencji w dalszej pracy i ćwiczeniu :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SpOrtopedic

Do Sportopedic trafiłem z niestabilnym i opuchniętym kolanem, ale dzięki pomocy Roberta wszystko idzie w dobrym kierunku. Bogata wiedza merytoryczna, ogromna baza ćwiczeń i pozytywne nastawienia- zdecydowanie polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic rehabilitacja po złamaniach i operacji

Do Pana Roberta trafiłem po wypadku - złamaniu barku i po operacji złamanego nadgarstka. Przed rehabilitacją Pan Robert przeprowadził szczegółowy wywiad i sprawdził wyniki badań. Jestem zadowolony z efektów trwającej rehabilitacji, zwiększającego się zakresu ruchu oraz zmniejszania się objawów bólowych. Pan Robert jest cierpliwy, empatyczny, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Szczerze polecam każdemu kto szuka dobrego fizjoterapeuty.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic kontuzja kolana/przygotowanie do wyjazdu na narty

Roberta wyróżnia szczery uśmiech, mnóstwo empatii, ogrom cierpliwości i niezwykła moc przekonywania do wykonywania najmniej przyjemnych, ale najbardziej skutecznych ćwiczeń. Robertowi zaufałam od pierwszego spotkania i wierzę, że jest to fizjoterapueta, który profesjonalnie i z sukcesem zmierzy się z każdym wyzwaniem (nawet tym najbardziej wymagającym).


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic Bóle mięśniowe

Pan Robert ma ogromną wiedzę i intuicję, potrafi spojrzeć na problemy zdrowotne z wielu różnych perspektyw. Robi dokładny wywiad z pacjentem, a to wszystko zaowocowało tym, że wykonywanie zaleconych przez niego ćwiczeń przyniosło - w moim przypadku - natychmiastowy efekt.

mgr Robert Słodownik

Cieszę się że byłem w stanie pomóc i życzę wytrwałości w ćwiczeniu i utrzymywaniu efektów terapii :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic Inny

Trafiłam do Pana Roberta z ogromnym bólem kolana,zdesperowana i przerażona.Wysłuchał, wyjaśnił. Zastosował zabiegi.Profesjonalnie i rzeczowo opowiedział, jak można mi pomóc. Cierpliwość, uwaga i empatia to kwintesencja mojej wizyty. Będę kontynuować u niego zabiegi i polecę znajomym.
Dorota Malko

mgr Robert Słodownik

Dziękuję za zaufanie i zapraszam do dalszej współpracy :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic rehabilitacja ortopedyczna

Przeszedłem w życiu wiele kontuzji, więc i u wielu rehabilitantów byłem. Ciekawe, ile może może być różnych sposobów i teorii, jak postępować z pacjentem, co więcej, widzę, jak one się w ciągu lat zmieniają. U pana Roberta podoba mi się ogromna różnorodność ćwiczeń (szkoda, ze nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać), ale też to, że nawet bez specjalnego tłumaczenia rozumiem, czemu większość z nich służy - czuję, które mięśnie i jak pracują. Nie mam nadziei na to, że zniszczone stawy i chrząstki cudownie się zregenerują, ale widzę, że jest sens pracować nad usprawnieniem organizmu. Podchodzę sceptycznie do idei oceniania przez laika pracy specjalisty, jednak mam poczucie, że jestem w rękach kogoś, kto dobrze wie, co robi, i pracuje bardzo celowo, a jednocześnie sumiennie.

mgr Robert Słodownik

Dziękuję za zaufanie i cieszę się że widzi Pan sens w mojej pracy ale przede wszystkim w pracy nad własnym organizmem :)


Użytkownik zweryfikowany

Do Roberta trafiłam z uszkodzonym więzadłem w kolanie, po kilku wizytach uważam, że ma świetne podejście do pacjenta. Do każdego podchodzi indywidualnie i poświęca bardzo dużą uwagę. Dzięki niemu wierze, że jeszcze uda mi się wrócić do sportu ;)

mgr Robert Słodownik

Dziękuję i ja też w to wierze i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby pomóc Ci to osiągnąć :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

16 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące uszkodzenia więzadeł

Dosyc dawno temu tzn ok 10 lat mialam zerwane wiazadlo w kolanie mialam rehabilitacje i mozna powiedziec wsxystko bylo ok teraz zauwaxylam xe mam spuchniete kolano co moge poradzic na to i czego jest to oznaka?

Spuchnięte kolano może być oznaką tego że w kolanie "coś nie gra" tzn. jeżeli nie było świeżego urazu to może dochodzić do przeciążania struktur wewnątrz- bądź okołostawowych z przyczyn mechanicznych takich jak np. nieprawidłowy wzorzec ruchu, zbyt duże obciążenie podczas aktywności fizycznej, dysfunkcję w obrębie stawów poniżej lub powyżej kolana (stopa, staw skokowy, staw biodrowy, miednica, kręgosłup). Jeżeli problem jest "świeży" można spróbować zimnych okładów 10-15min. Jeżeli problem towarzyszy od jakiegoś czasu zalecana jest konsultacja fizjoterapeutyczna. Podczas konsultacji fizjoterapeuta jest w stanie ocenić wszystkie te komponenty i przedstawić przyczynę dolegliwości oraz zaproponować bardziej celowany postępowanie ewentualnie zasugerować konieczne badania diagnostyczne.

mgr Robert Słodownik

Pytanie dotyczące bóle kręgosłupa

Wiem że trudno radzić coś w sprawie choroby za pomocą napisanego maila, ale zrobiłam wiele badań i byłam już u dwóch neurologów którzy zgodnie stwierdzili, że objawy mogą pochodzić od kręgosłupa. Przepisano mi witaminy różnego rodzaju, mydokalm, rozgrzewanie maść do smarowania i rehabilitację ewentualnie leki przeciwbólowe. Może powinnam zacząć od tego że w 2018 roku miałam złamaną nogę, włożono mi jeszcze blachę i śruby. Gips na całej nodze przez 6 tygodni później rehabilitacja no i w czerwcu tego roku wyjęcie blachy z nogi. Obecnie wszystko jest dobrze z nogą. Bóle o których chcę napisać pojawiały się i pojawiają w różnych miejscach (ramiona, żebra, plecy od ramion). Stały ból jest tylko w szyi przechodzący na głowę (odczucie jest takie jak by mnie zawiało i szyja jest drętwa razem z kręgosłupem). Boli również jak skręcam szyję. Występują chodź teraz mniej zawroty i wtedy jest mi niedobrze. Czasami czuję mrowienie w rękach. Ten ból szyi trwa już dość długo rozpoczął się w marcu. Czy mam się już martwić?

W mojej opinii nie należy się martwić ale należy skupić się na poznaniu przyczyny dolegliwości w postaci bólu szyi i głowy jak również towarzyszących zawrotach głowy oraz innych "wędrujących" bolesnościach. Rzeczywiście dolegliwości mogą pochodzić od kręgosłupa szyjnego a wnikliwe badanie (m.in. szczegółowy wywiad, badanie odcinka szyjnego, testy prowokacji) może pomóc w doprecyzowaniu ich źródła. Dolegliwości mogą pochodzić ze stawów kręgosłupa szyjnego, z krążka międzykręgowego, kompresji korzeni nerwowych, dysfunkcji w obrębie pierwszego żebra i górnego otworu klatki piersiowej. Dokładne badanie fizjoterapeutyczne może pomóc znalezieniu źródła oraz optymalnego sposobu leczenia. Pomoże odpowiedzieć też na pytanie czy złamanie nogi mogło mieć jakiś wpływ na obecne dolegliwości. Pozdrawiam

mgr Robert Słodownik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, absolwentem Kierunku Masażu Medycznej Szkoły...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pooperacyjne
 • Stany pourazowe
 • Zespoły korzeniowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
Zobacz więcej

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania