dr n. med.

Robert Mieżyński

Chirurg, Chirurg dziecięcy

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, specjalista I i II stopnia w dziedzinie chirurgii dziecięcej, doktor nauk medycznych, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, specjalista I i II stopnia w dziedzinie chirurgii dziecięcej, doktor nauk medycznych, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie chirurgii dziecięcej. Laureat "LAUR PACJENTA", Członek "Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń", "Polskiego Towarzystwa Mikrochirurgii", "Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń"  Odbyte szkolenia:

  „Wybrane zagadnienia z neonatologii”

  „Chirurgia urazowa u dzieci”

  „Antybiotykoterapia u dzieci”

  „Pediatria praktyczna, wybrane zagadnienia neuropediatryczne”

  „Preparaty krwi, zasady dawkowania i leczenia”

  „Wady wrodzone powłoki brzusznej u dzieci”

  „Przepuklina przeponowa u noworodka”

  „Rany kąsane twarzy u dzieci”

  „Dermatologia dla pediatrów”

  oraz inne szkolenia w zakresie chirurgii ręki, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, mikrochirurgii, leczenia oparzeń.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Świetny fachowiec. Operacja usunięcia zmian skórnych w okolicy oka. Przeprowadzona precyzyjnie w znieczuleniu ogólnym. Wszystko zostało omówione bardzo dokładnie. Szwy założone po mistrzowsku. Lekarz wzbudzający zaufanie od pierwszych chwil. Jak dla mnie klasa światowa. Polecam w 100%

 • K

  Świetny lekarz!!! Profesjonalny, konkretny przy tym bardzo miły.Dokładnie bada i wyjaśnia przebieg planowanego zabiegu. Sam zabieg usunięcia przepukiny i wodniaka jądra przeprowadzony bardzo sprawnie, dzięki czemu syn nie odczuwał żadnych dolegliwości i już na drugi dzień odmówił przyjmowania środków przeciwbólowych dodam że syn ma 8 lat. Bardzo dobry kontakt także po zabiegu.
  Szczerze polecam wszystkim rodzicom tego lekarza!!!!!

 • Świetny lekarz! Bardzo konkretny, profesjonalny, świetnie wykonał zabieg u rocznej córeczki. Bardzo dobry kontakt po zabiegu. Poza tym bardzo miły i skromny człowiek. Polecam!

 • Takich lekary iludzi jak Pan ,na tym świecie jest za mało,,,,gdyby nie on nie wiem co bym zrobiła, warto do niego jechać nawet z końca świata,,wykonał zabieg mojej córeczce,polecam w 100000%

 • M

  Konkretny i profesjonalny,czego więcej trzeba :) Bardzo dobry kontakt przy leczeniu dziecka, rzetelna informacja, szacunek dla pacjenta. Polecam

 • M

  Rewelacja, pełen profesjonalizm. Pan doktor otoczył nas wspaniałą, fachową opieką, służył pomocą zarówno przed zabiegiem jak i po. Podejście do pacjentów jak i do rodziców na najwyższym poziomie. Zabieg wykonany perfekcyjnie. Oby więcej takich OSOBISTOŚCI było w środowisku lekarskim. Wdzięczna i bardzo zadowolona mama bliźniaków. Polecam w 100%.

 • A

  Rewelacja !!! Polecam z czystym sumieniem! Podejście do dziecka, do rodziców naprawdę na najwyższym poziomie !!! Więcej takich lekarzy!

 • D

  Najlepszy lekarz i specjalista! Trafiając na innych na szczęście trafiłam do tego Pana.. Wspaniałe podejście do pacjenta, nie jest tylko wspaniałym lekarzem ale także człowiekiem. Robi przepiękne szwy po operacji ani śladu. Polecam !!!

 • Polecam.Lekarz godny zaufania.Zrobił operacje plastyczną noska synowi Kamilowi po naczyniaku,z bardzo dobrym efektem.Przyznam ,że nie spodziewałam się takiej poprawy wyglądu.Co do lekarza-bardzo dobrze informuje o przebiegu operacji,ma super podejście do dzieci.
  Wdzięczna mama.