Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lekarz reumatolog . Po 1 wizycie jestem zadowolona . Poprosiłam o usg i zrobiła mini wyszło ze mam wodę i przerost torebki poza tym szukamy przyczyny jakiejsc choroby która wyglada jak RZS ale wyniki ma stan zapalny mam w normie . Zleciła co prawda drogie badania ale mam nadzieje ze po wyniku z nich dojdzie co mi jest . Jako jedyna połączyła fakty mojego częstego zapalenia pęcherza z bólami w stawach . Przyjemna , miła i konkretna .

 • Po pierwsze pani dr spóźniła się ponad 45min. i nawet nie przeprosiła pacjentów - widocznie u niej to norma. Pierwsza wizyta trwała dokładnie 7 minut. Właściwie nie dowiedziałam się niczego, czego wcześniej nie wiedziałam. Wywiad zerowy - zero pytań, sama w końcu powiedziałam to, co uznałam za istotne. Wizyta prywatna, uważam, ze stracone pieniądze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pacjentką Pani Doktor?? byłam od kwietnia tego roku, z każdą kolejną wizytą (NFZ) coraz bardziej przekonywałam się, że pani doktor nie jest osobą na właściwym miejscu. Wizyty przebiegały ekspresowo ok. 5 minut każda, za wyjątkiem pierwszej, na której wykonano mi USG stawów. Choruję na ŁZS. Podczas wizyt kontrolnych pani doktor nie raczyła nawet zbadać zajętych stawów, aby zobaczyć moje kolana zerkała pod biurko, dopiero na moją prośbę podchodziła do mnie. Na kolejnych wizytach zgłaszałam problemy z kolejnymi stawami, łokcie, nadgarstki, stawy skokowe, które to nie zostały w ogóle opisane w karcie historii choroby. Na moje bóle używała sformułowania „to tak już jest”.
  Nadmieniam, że na moje schorzenie dostałam agresywne leki tj. Salazopiryn EN oraz Metotreksat, przy których konieczne jest comiesięczne kontrolowanie wyników z krwi, czego pani doktor nie czyniła. Po 4 dawce MTX kazała mi zrobić badania i przyjść do kontroli (dobrze zdawała sobie sprawę z tego, że na NFZ do końca roku nie ma już zapisów!). Oczywiście wizyta nie odbyła się. Sytuacja ta świadczy tylko o tym, że pani doktor jest osobą nieodpowiedzialną.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Rewelacyjny specjalista. Od 31 lat leczyłam się u wielu dermatologów na rzekomy trądzik (choć w rzeczywistości były to stany ropne pojawiające się na twarzy i plecach). Do Pani Doktor poszłam z podejrzeniem ZZSK. Pani Doktor skierowała mnie na badanie pod kątem pewnej bakterii - podejrzenie okazało się trafne. Dziś po m-cznej kuracji antybiotykami, nie dość że ustąpiły moje codzienne bóle kręgosłupa i mięśni oddechowych (przypominające ZZSK), to jeszcze mój problem z rzekomym trądzikiem zniknął :) Poza tym jest to bardzo miła Osoba, potrafiąca słuchać pacjentów. Polecam każdemu. Nic tylko gratulować wiedzy i umiejętności.

 • Sympatyczna,troskliwa,dociekliwa. Pani dr.Wysłucha bez pośpiechu ,doradzi,uspokoi.A co najważniejsze jest Lekarzem pełnym profesjonalizmu.Jestem zadowolona z dwuletnich wizyt u Pani dr. Za nic na świecie nie zamieniłabym tak dobrego lekarza na innego.Polecam .

 • Dr Sokolik to najlepszy specjalista reumatolog z jakim miałam do czynienia. Prócz tego że jest to świetny fachowiec, który umie dobrać leki to dodatkowo jest tak ludzkim lekarzem. Rozumie drugiego człowieka, zależy jej na jak najleprzym leczeniu oraz niesieniu pomocy. Nie tylko wspiera jako lekarz ale także jako człowiek. Zawsze pogodna, uśmiechnięta. To jest prawdziwy lekarz XXI wieku. I taki powinien byc każdy. BARDZO BARDZO BAAAARDZO GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!

 • Oprócz tego ,że miła to naprawdę świetny fachowiec.Mnie postawiła diagnozę po wielu latach szukania jej u innych lekarzy ,którzy nic nie widzieli-by nie trzeba było skierować na dalsze (kosztowne)badania.Zupełny wyjątek w świecie bardzo,bardzo oszczędnych lekarzy.Leczyłam się u niej zarówno z ubezp.prywatnego jak i na NFZ(nie ma żadnej różnicy).Po prostu robi co trzeba by zdiagnozować.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

122

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

170

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.