dr n. med.

Renata Sokolik

Internista, Reumatolog

6 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten internista nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Renata Sokolik to jeden z 1064 lekarzy o specjalizacji internista w miejscowości Wrocław na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 170 osób

 • Dostępność

  Lekarz Renata Sokolik przyjmuje w 5 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • słaby

  Po pierwsze pani dr spóźniła się ponad 45min. i nawet nie przeprosiła pacjentów - widocznie u niej to norma. Pierwsza wizyta trwała dokładnie 7 minut. Właściwie nie dowiedziałam się niczego, czego wcześniej nie wiedziałam. Wywiad zerowy - zero pytań, sama w końcu powiedziałam to, co uznałam za istotne. Wizyta prywatna, uważam, ze stracone pieniądze.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pacjentką Pani Doktor?? byłam od kwietnia tego roku, z każdą kolejną wizytą (NFZ) coraz bardziej przekonywałam się, że pani doktor nie jest osobą na właściwym miejscu. Wizyty przebiegały ekspresowo ok. 5 minut każda, za wyjątkiem pierwszej, na której wykonano mi USG stawów. Choruję na ŁZS. Podczas wizyt kontrolnych pani doktor nie raczyła nawet zbadać zajętych stawów, aby zobaczyć moje kolana zerkała pod biurko, dopiero na moją prośbę podchodziła do mnie. Na kolejnych wizytach zgłaszałam problemy z kolejnymi stawami, łokcie, nadgarstki, stawy skokowe, które to nie zostały w ogóle opisane w karcie historii choroby. Na moje bóle używała sformułowania „to tak już jest”. Nadmieniam, że na moje schorzenie dostałam agresywne leki tj. Salazopiryn EN oraz Metotreksat, przy których konieczne jest comiesięczne kontrolowanie wyników z krwi, czego pani doktor nie czyniła. Po 4 dawce MTX kazała mi zrobić badania i przyjść do kontroli (dobrze zdawała sobie sprawę z tego, że na NFZ do końca roku nie ma już zapisów!). Oczywiście wizyta nie odbyła się. Sytuacja ta świadczy tylko o tym, że pani doktor jest osobą nieodpowiedzialną.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista. Od 31 lat leczyłam się u wielu dermatologów na rzekomy trądzik (choć w rzeczywistości były to stany ropne pojawiające się na twarzy i plecach). Do Pani Doktor poszłam z podejrzeniem ZZSK. Pani Doktor skierowała mnie na badanie pod kątem pewnej bakterii - podejrzenie okazało się trafne. Dziś po m-cznej kuracji antybiotykami, nie dość że ustąpiły moje codzienne bóle kręgosłupa i mięśni oddechowych (przypominające ZZSK), to jeszcze mój problem z rzekomym trądzikiem zniknął :) Poza tym jest to bardzo miła Osoba, potrafiąca słuchać pacjentów. Polecam każdemu. Nic tylko gratulować wiedzy i umiejętności.

 • bardzo dobry

  Sympatyczna,troskliwa,dociekliwa. Pani dr.Wysłucha bez pośpiechu ,doradzi,uspokoi.A co najważniejsze jest Lekarzem pełnym profesjonalizmu.Jestem zadowolona z dwuletnich wizyt u Pani dr. Za nic na świecie nie zamieniłabym tak dobrego lekarza na innego.Polecam .

 • bardzo dobry

  Dr Sokolik to najlepszy specjalista reumatolog z jakim miałam do czynienia. Prócz tego że jest to świetny fachowiec, który umie dobrać leki to dodatkowo jest tak ludzkim lekarzem. Rozumie drugiego człowieka, zależy jej na jak najleprzym leczeniu oraz niesieniu pomocy. Nie tylko wspiera jako lekarz ale także jako człowiek. Zawsze pogodna, uśmiechnięta. To jest prawdziwy lekarz XXI wieku. I taki powinien byc każdy. BARDZO BARDZO BAAAARDZO GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Oprócz tego ,że miła to naprawdę świetny fachowiec.Mnie postawiła diagnozę po wielu latach szukania jej u innych lekarzy ,którzy nic nie widzieli-by nie trzeba było skierować na dalsze (kosztowne)badania.Zupełny wyjątek w świecie bardzo,bardzo oszczędnych lekarzy.Leczyłam się u niej zarówno z ubezp.prywatnego jak i na NFZ(nie ma żadnej różnicy).Po prostu robi co trzeba by zdiagnozować.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Robert Skalik

kardiolog,  internista

Umów się