Renata Rusin

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobry lekarz ,konkretna w leczeniu a leczenie skuteczne,choć często długotrwałe.Leczyła mojego syna z trądziku i wyleczyła bez zastosowania drastycznych dla organizmu lekarstw, gdzie inni lekarze rozkładali ręce.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  62 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry lekarz ,konkretna w leczeniu a leczenie skuteczne,choć często długotrwałe.Leczyła mojego syna z trądziku i wyleczyła bez zastosowania drastycznych dla organizmu lekarstw, gdzie inni lekarze rozkładali ręce.

  • P

   Najlepszy dermatolog w Rzeszowie. Po wielu latach męki z trądzikiem w końcu wybrałam się do dr Rusin. Podejście do pacjenta bardzo indywidualne, w razie potrzeby zawsze przyjmie. Leczyłam się izotretynoiną i wreszcie uzyskałam spokój. Polecam lekarza!!

  • J

   lekarz z prawdziwego zdarzenia.polecam poswieca dużo czasu dla pacjenta, dzisiaj trudno o takich lekarzy...

  • P

   Anioł i lekarz w jednym .. :) Minus za dłuuuugie czekanie. Doświadczony lekarz, szanujący pacjenta.

  • L

   Pani Doktor pomogła mi z moim AZS, które pojawiało się na twarzy i miałam z tym problemy przez całe gimnazjum. Na szczęście przepisała mi maść, która zwalczyła tę chorobę skóry, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów.

  • D

   Widze ze dobrze tutaj piszecie o Pani dr a ja mam takie zapytanie czy ktos mial problem z wypadaniem wlosow, pytam o kobiety i to w mlodym wieku. Bo dzieje sie tragedia co sie stalo z moimi gestymi wlosami :( Pilne, szukam dermatologa ktory nie bedzie robil eksperymentow tylko powe co nie tak.

  • S

   Bardzo dobra, uczciwa i uprzejma lekarka. Problemem jest długi okres oczekiwania ale jest to spowodowane tym, ze pani doktor przyjmuje prawie każdego kto przyjdzie (i chwła jej za to). Czasem spokój przed gabinetem zaburza jakiś osobnik znudzony oczekiwaniem i kieruje pod kątem lekarki i obsługi medyczne jakieś oskarżenia w kierunku braku organizacji, niekompetencji.... ale to jest moim zdaniem standardowy przypadek i takim ludziom też trzeba pomóc dlatego zawsze moja propozycja jest taka by zaczęli oni leczenie od psychiatry. Ogólnie bardzo polecam chociażby przez własne doświadczenia. Welokrotnie uzyskałem pomoc dla syna.

  • P

   Co się tak czepiacie ciagle Pan z rejestracji? W żadnej przychodni mającej umowę z NFZ pielęgniarka i rejestratorka nie pracują do późnej nocy, a Pani dr. Rusin tak przyjmuje i one biedne muszą być w Przychodni.
   Nigdy nie spotkałam się z niemiłą obsługą, zawsze byłam załatwiona super przez Panią doktor i jej pielęgniarki.

  • M

   NAjlepsza dermatolog!!! Wyleczyła mnie jako jedyna z ciężkiego trądziku i nie robiła ze mnie królika doświadczalnego, wiedza ogromna, życzliwa dla pacjenta. Jedyny minus to kolejki wielogodzinne i niesympatyczne panie z recepcji

  • E

   Bardzo dobry... najlepszy lekarz. Znajomi polecili mi panią dr i w końcu skończyły się moje problemy ze skórą. Przez wiele lat leczyłam się u różnych lekarzy na trądzik, niestety zawsze powracał problem. Rok temu skończyłam leczenie u pani dr i teraz mogę napisać, że leczenie było skuteczne, trądzik nie powrócił. Poza tym, pani dr jest bardzo ciepłą osobą. Nie jest to lekarz, który patrzy tylko na pieniądze. Moja pierwsza wizyta była w gab. prywatnym, a następne już nie. Pani dr sama mi zaproponowała, żebym leczyła się u niej z NFZ, bo po co mam tracić pieniądze. Bardzo miło wspominam wizyty.