lek.

Rafał Olejnik

Urolog

71 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Porady specjalistyczne i leczenie w zakresie chorób układu moczowo-płciowego. więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doktor Rafał Olejnik - pełne profesjonalizmu podejście, szybka i właściwa diagnoza, najwyższa jakość usług medycznych, perfekcyjna opieka, świetny kontakt, itp. itd., a przede wszystkim, wspaniały i sympatyczny człowiek. Ja, lat 46, kamica moczowodowa, zabieg i leczenie w Klinice Nova w Kędzierzynie-Koźlu. Byłem, jestem i będę pacjentem dr. Olejnika. Dziękuję i chapeau bas. Polecam z czystym sumieniem i sercem.

 • bardzo dobry

  Tak wspaniałego lekarza rzadko w obecnych czasach spotkać i to w takim miasteczku.Miałem wykonane usunięcie prostaty w tak miłym towarzystwie, (pielęgniarki i nie tylko) szybką diagnozę oraz wykonanie perfekcyjnie zabiegu.Mogę śmiało polecać Dr.Rafała Olejnika oraz jego cały personal medyczny za wzór do naśladowania a w szczególności całe WCM w Opolu.Dziękuję Doktorze .Ryszard Kobierski. szybką i bezbłędną diagnozę,

 • bardzo dobry

  Kazimierz z Kobylic Bardzo dobry lekarz, nie ma problemu z zdiagnozowaniem choroby pacjenta. Bardzo skuteczny a przy tym miły i sympatyczny człowiek.

 • bardzo dobry

  Z kamicą zmagam się od wielu lat, ale takich lekarzy jak Doktor Olejnik nie miałem okazji spotkać: pełny profesjonalizm, skuteczność, a przy tym serdeczny kontakt z pacjentem. Dziękuję i polecam!

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam dr Olejnika. Mile przyjecie pacjenta, trafna diagnoza i szybkie leczenie. Doktor szybko kieruje na dodatkowe badania, odpowiada na pytania i potrafi pomoc. Opieka medyczna w klinice i personel medyczny odpowiedzialny i miły polecam; )

 • bardzo dobry

  Witam, w grudniu 2015 roku z bólem i dyskomfortem w pachwinie umówiłem się na wizytę do dr Rafała Olejnika. Już po pierwszym spotkaniu byłem pewny, że dobrze zrobiłem wybierając tego specjalistę. Wywiad, badanie i jak się później okazało po badaniach USG w 100% trafna diagnoza. W styczniu 2016 dr Rafał Olejnik wraz z zespołem w Klinice Nova wykonał operację żylaków powrózka nasiennego (metodą laparoskopową). Mój kilkugodzinny pobyt w klinice oceniam oceną najwyższą z możliwych: przemiła opieka, znakomity lekarz, pełen profesjonalizm całego zespołu i wszystko w bardzo w miłej atmosferze, która daje poczucie spokoju i bezpieczeństwa, eliminując tym samym wszystkie wcześniejsze obawy i lęk przed operacją. Po operacji dwie wizyty kontrolne i po sprawie. Jeżeli urolog to tylko dr Rafał Olejnik! Świetny kontakt z pacjentem! Jeszcze raz bardzo dziękuję, pozdrawiam, szczerze wszystkim polecam zarówno dr Rafała Olejnika jak i Klinikę Nova w Kędzierzynie-Koźlu!

 • bardzo dobry

  Pan dr Olejnik przejawia profesjonalne, a przy tym miłe i ludzkie podejście do pacjenta. Przeszedłem zabieg usunięcia stulejki w Klinice Nova i mogę polecić w 100% Pana dr Olejnika, jak również samą klinikę. Wszyscy pracownicy, z którymi miałem kontakt, przez cały czas byli mili, pomocni i interesowali się moim samopoczuciem. Dziękuję bardzo za pomoc!

 • bardzo dobry

  W Listopadzie 2015 przeszedłem zabieg usunięcia jądra wraz z umieszczeniem protezy. Pan Doktor to wspaniały człowiek, specjalista na wysokim poziomie, ciągle rozszerzający swoją wiedzę. Ma świetny kontakt z pacjentem, zaangażowanie w stu procentach. Jestem Mu bardzo wdzięczny i polecam całą Klinikę Novą z całego serca, gdzie opieka jest na najwyższym poziomie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Witam, we wrześniu 2015 roku miałem wykonaną operację żylaków powrózka nasiennego (metodą laparoskopową), przez Pana dr Rafała Olejnika. To znakomity lekarz, wszystko bardzo profesjonalnie i szybko załatwione w miłej atmosferze. Dr Rafał Olejnik ma świetny kontakt z pacjentem. Jeżeli urolog to tylko Pan doktor Rafał Olejnik! Pozdrawiam i szczerze polecam:)

 • bardzo dobry

  Witam,niedawno miałem wykonany zabieg usunięcia wodniaka przez P.Doktora Rafała Olejnika,wszystko bardzo profesjonalnie i szybko załatwione,miła atmosfera,wszystko elegancko się goi,lepiej być nie może,Polecam tego lekarza bo drugiego takiego profesjonalisty nie ma,pozdrawiam ;)