dr n. med.

Rafał Kisielewski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizacja z położnictwa i ginekologii. W trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Miejsce pracy: Oddział Onkologii Ginekologicznej Białostockie Centrum Onkologii. Oferta… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizacja z położnictwa i ginekologii. W trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej. Miejsce pracy: Oddział Onkologii Ginekologicznej Białostockie Centrum Onkologii. Oferta to pełny zakres świadczeń z zakresu położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej w tym: prowadzenie ciąży, USG ginekologiczne i położnicze, cytologia ginekologiczna, leczenie endometriozy, mięśniaków macicy, antykoncepcja, wkładki domaciczne, implanty, krioterapia, chirurgia ginekologiczna i onkologiczna, laparoskopia, histeroskopia, szczepienia na HPV.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: TOMASZEWSKI MEDICAL CENTERUsługa: wizyta ginekologiczna

  Serdecznie polecam pana doktora. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Doktor jest bardzo konkeerny. Cierplowie odpowiadał na wszystkie pytania i bardzo mnie uspokoił. Profesjonalista w każdym calu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Ginekologiczno-Położnicza

  Bardzo dobry lekarz, konkretny w obsłudze, że tak powiem. Odpowiada na zadane pytania rzetelnie i wyczerpująco.
  Polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Cudowny lekarz, mily, delikatny, kompetentny, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, godny polecenia :) na pewno do niego wrócę :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TOMASZEWSKI MEDICAL CENTERUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo miło i konkretne rozwiązania co do leczenia gdzie nikt wcześniej mi nie zaproponował tylko zbywał .Na pewno umowię się na kolejną wizytę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TOMASZEWSKI MEDICAL CENTER

  Dr Kisielewski to profesjonalista, w moim przypadku zadziałał ekspresowo od razu po pierwszej wizycie - badanie, na drugi dzień zabieg. Z pacjentką rozmawia konkretnie, wszystko tłumaczy, niczego nie bagatelizuje, a przy tym potrafi rozładować napięcie luźną rozmową i pozytywną energią. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Klinika Ginekologiczno-PołożniczaUsługa: Zwykła wizyta

  Trafiłam do dr. Kisielewskiego w drugiej ciąży zupełnie przypadkiem, ale już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Uspokaja samym sposobem bycia, a przy tym jest bardzo dociekliwy i nie bagatelizuje żadnych, nawet najmniejszych objawów. Liczy się także ze zdaniem pacjentki. To bardzo dobry, rzetelny specjalista, godzien polecenia. Niepozbawiony również ciepła i poczucia humoru co na pewno ułatwia kontakt z pacjentkami.
  Wg. mnie zasługuje na najwyższą ocenę. Sama z pewnością jeszcze się do niego zgłoszę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TOMASZEWSKI MEDICAL CENTERUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz prowadzil moje 2 ciaze. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze odpowie na kazde pytanie i rozwieje kazde watpliwosci. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oceniam lekarza bardzo dobrze. Byłam u wielu specjalistów. Lekarz o wspaniałym podejściu. Wszystko tłumaczy i potrafi skutecznie uspokoić pacjenta. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Na pewno w razie potrzeby wybiorę się na kolejną wizytę do doktora Kisielewskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Odpowiedzial na wszystkie pytania ktore mnie nurtowaly. Napewno wroce na nastepna wizyte. Bardzo polecam doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, wszystko wyjaśnia odpowiada na pytania bardzo dobry lekarz zawsze służy wiedzą i pomocą. A do tego z poczuciem humoru .