Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Mościska K.grodz Maz, Grodzisk Mazowiecki

Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
125 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja kręgosłupa

7.01.2020 r. dr Rafał Górski przeprowadził u mnie w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim operację : fenestrację, foramitomię prawostronną kanału kręgowego oraz secwestrectomię L4/L5. Tym samym skutecznie uwolnił mnie od ogromnego bólu oraz uchronił przed kalectwem. Wszystko jest w najlepszym porządku, obecnie zaczynam rehabilitację. Pan droktor jest wspaniałym specjalistą i miłym człowiekiem. Jestem mu nieslychanie wdzięczna. Grażyna Skipiała


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem osobą, którą dr Rafał Górski operował 2-krotnie. Pierwszy zabieg odc. lędźwiowego od L-3 do S-1 wraz ze stabilizacją / 8 śrób + szyny / wykonał w 2011 r i kolejny - odcinka szyjnego od C-4 do C-7 w roku 2013. Do tej pory chodzę i poruszam się bez problemów, za co doktorowi jestem bardzo wdzięczny. Dodam też, że obydwa zabiegi zostały wykonane w ramach NFZ a doktor, nigdy nie dał mi najmniejszych powodów do stwierdzenia, że ma " nie właściwe podejście do pacjenta". Marek Sz.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno

"Lekarz o wspaniałym podejściu do Pacjenta. Dokłanie wysluchal moich objawów (ponad 10 letnich objawów przewlekłego bólu) , obejrzał wyniki badań, skierował do specjalistów na dodatkową diagnostykę, po czym wskazał na rekonsultację. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana, z dokładanym planem działania co do mojego zdrowia. Bardzo się cieszę, że udało mi się doczekać na wizytę- terminy są bardzo odlegle, ale to świadczy tylko o tym, że Doktor jest Osobą kompetentną i potrafi naprawdę zająć się problemem Pacjenta na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno

Wizyta-360 zł, podczas której dowiedziałam się, że zrobiłam wszystko, żeby sobie zniszczyć kręgosłup. Pan Doktor uważa najwyraźniej, że osoby z nadwagą o niczym innym nie marzą tylko o tym, aby być grubymi. Nie przeprowadził wywiadu, był nieprzyjemny, wręcz arogancki. Kazał mi pójść do fizjoterapeuty u nich aby on ze mną porozmawiał (myślałam, że od rozmów jest psycholog). Potem znowu do fizjoterapeuty, rezonans w ciągu 3 miesięcy (zapewne prywatnie bo na NFZ czeka się rok, poza tym nie dał mi nawet skierowania) i znowu do niego, czyli kolejne 360 zł. Mistrzostwo!!!O nic nie mogłam nawet zapytać, gdyż nie dał mi dojść do słowa. Totalny brak empatii i zainteresowania pacjentem. A odzywki do pacjenta są naprawdę poniżej krytyki!!! Dla Pana Rafała pacjent nic nie znaczy tak jest traktowany.Nie polecam tego lekarza.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Centrum

Pragnę serdecznie podziękować Doktorowi!!!
Niesamowity człowiek z poczuciem humoru, konkretny i rzeczowy specjalista dbający o swoich pacjentów. Należy do grona lekarzy, którzy w sposób klarowny i jasny omawiają przypadek z pacjentem - zarówno przed operacją jak i po (tłumacząc dokładnie przebieg leczenia).
Trafiłam z rozpoznaniem olbrzymiego sekwestru wypadniętego dysku L5SI do kanału kości krzyżowej oraz zespołu ogona końskiego z zespołem bólowym korzeniowym. Mój stan szybko się pogarszał a ja jako 31latka zaczęłam się obawiać, że będę osobą niepełnosprawną - każdy lekarz do tej pory mi o tym mówił, że liczą się dni-tygodnie, ale tylko mówił... a Doktor Górski zaczął działać.
Doktor wykonał fenestrację L5S1 prawoboczną i już na następny dzień byłam bardziej sprawna niż przed operacją - mimo bólu pooperacyjnego. Z każdym dniem mój stan się poprawia, podjęłam rehabilitację i jestem sprawną osobą.
Cieszę się, że trafiłam na Doktora, ponieważ on szybko reaguje na występujące objawy i z zaangażowaniem przystępuje do działania, pomagając w ten sposób pacjentowi.
Panie Doktorze po prostu ... dziękuję bardzo!!!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Lek-Med Centrum Rehabilitacji operacja kręgosłupa

Również chciałabym z całego serca podziękować Doktorowi za przeprowadzoną trzy lata temu operacje stabilizację kregoslupa. Dzięki Doktorowi chodzę i dostałam szanse na lepsze życie mogę dalej wychowywać mojej dzieci i zajmować się domem, bo przed operacją było to niemożliwe. Jeszcze raz wielki ukłon w stronę Doktora .Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Lek-Med Centrum Rehabilitacji Dyskopatia

Dr. Rafał Górski to najlepszy lekarz, jakiego spotkałem w swoim życiu. Moje ostatnie miesiące życia polegały na wizytach w bólu i męczarniach u neurochirurgów w całej Polsce - od Gdańska aż po Wrocław. Nigdzie nie mogłem znaleźć ratunku w przypadku mojej choroby - ostrej dyskopatii na odcinku L4/L5, żaden z specjalistów nie był w stanie mi pomóc - zdany byłem na samego siebie. Trafienie na Dr. Rafała Górskiego było dla mnie zbawieniem. Gdyby ode mnie zależały nominacje do nagrody Nobla - Dr. Górski byłby pierwszy na liście.

Doktorze - dziękuję za przeprowadzoną operację dyskopatii. Gdyby każdy lekarz był jak Pan - Polski system zdrowia nie miałby sobie równych! Dzięki Panu odzyskałem wiarę w człowieczeństwo.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Lek-Med Centrum Rehabilitacji

Dzięki Doktorowi Rafałowi Górskiemu - wspaniałemu neurochirurgowi i człowiekowi o wielkim sercu odzyskałam wiarę w ludzi i w służbę zdrowia. Byłam u wielu specjalistów z fatalnym rezultatem. Dopiero wizyta u Pana Rafała Górskiego sprawiła, że po ponad rocznej męczarni, bólu, który uniemożliwiał mi funkcjonowanie wychodzę na prostą. Pan doktor jako jedyny prawidłowo odczytał moje wyniki badań rezonansu magnetycznego, zareagował natychmiast przyjmując mnie na operację na cito. Wykonał skomplikowaną operację obejmującą wiele istotnych zagadnień. Ból ustał. Podziwiam kompetencję, empatię, życzliwość, szacunek do pacjenta i zwyczajnie ludzką determinację niesienia pomocy. To dla mnie wyjątkowe Święta. Czuję wdzięczność.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dr n. med. Rafał Górski uratował mi życie przeprowadzając bardzo trudną operację guza mózgu. szanse powodzenia były były znikome. Sukces tylko dla Wielkich i szczególnie wyróżnionych w całym świecie.
Miałam szczęście spotkać nie tylko wspaniałego profesjonalistę, ale też Człowieka o wielkim sercu.

Dziękuję z całego serca.

Alicja Majewska

Warszawa 20.02.2018


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno Rehabilitacyjne Sorno

Panie doktorze bardzo dziękuję za pomoc!!! Dzięki Panu w przeciągu miesiąca jestem po operacji masywnej dyskopatii C5/C6. Obecnie dochodzę do zdrowia. Profesjonalizm, wiedza, kompetencja, konkretny czlowiek. Dzięki Panu zaczynam znów cieszyć się życiem, powoli, na spokojnie, bez strachu, że coś mi się stanie. Dziękuję!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania