Dr n. med.

Radzisław Mierzyński

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  trafiłam do dr Mierzyńskiego z polecenia, miałam opory przed zmianą lekarza. ale jestem bardzo zadowolona, dzięki niemu w końcu zostałam dokładnie zbadana - cały pakiet hormonów, usg, pierwszy lekarz który zalecił stymulacje owulacji, inni zostawiali sprawę aby sama się rozwiązała tylko z pomocą luteiny. dzięki niemu w końcu mam realne szanse na ciąże za co bardzo dziękuje :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • USG CIĄŻY PRENATALNE, ZABURZENIA HORMONALNE, MENOPAUZA,
   USG GINEKOLOGICZNE
   OCENA DROŻNOŚCI JAJOWODÓW - HSG, WYMAZY Z POCHWY,
   CYTOLOGIA,

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Lekarz okropny! Byłam na usg ocenie owulacji. Badanie 3 min. Przez większość czasu rozmawiał z asystentką bo nie umiał aparatury obsłużyć... Bardzo pobieżnie powiedział co widzi. A na moje pytanie skąd nagle endo 14mm jak 3 dni wcześniej było 5mm odpowiedział "przecież ma pani polip" na prośbę o zmierzenie endo bez polipa nie zareagował wcale. Komunikacja z nim żadna! Nie odpowiedział na ŻADNE moje pytanie! Nic nie wytłumaczył, nic nie wyjaśnił. Zakomunikował, że w tym cyklu to już nic z tego i tyle....
   Zdecydowanie NIE POLECAM!!

  • M

   Nietaktowny, niekompetentny, na siłę próbuje się wykazać. Leżałam na początku ciąży na patologii ze skierowania szefa patalogii (zupełnie niepotrzebnie). To był 6tc zgodnie z terminem ostatniej miesiączki. Pan doktor Mierzyński pytał czy było robione USG. Ja że tak, że widać pęcherzyk i ciałko żółte, jeszcze nie ma zarodka, ale że lekarz robiący to badanie twierdził że jest jeszcze za wcześnie. On na to że już powinno być widać i że powtórzy badanie. Zrobił nie zobaczył zarodka, dodatkowo nie zobaczył ciałka żółtego, które widział wcześniejszy lekarz. Zaczął straszyć, że przy takiej wielkości pęcherzyka i przy takim beta HCG powinno być widać. Ja byłam po jednym poronieniu, więc takie słowa dla mnie były bardzo przykre i stresujące, co nie jest dobre dla ciąży. Wypisałam się ze szpitala, zrobiłam USG za tydzień prywatnie, był zarodek z bijącym serduszkiem. Później dowiedziałam się, że nie powinno się zbyt wcześnie robić USG, żeby nie powodować niepokoju. Napewno jeśli już nie można wydawać opinii, że coś nie tak. Miałam przez niego wiele stresu, więc nie polecam.

  • M

   trafiłam do dr Mierzyńskiego z polecenia, miałam opory przed zmianą lekarza. ale jestem bardzo zadowolona, dzięki niemu w końcu zostałam dokładnie zbadana - cały pakiet hormonów, usg, pierwszy lekarz który zalecił stymulacje owulacji, inni zostawiali sprawę aby sama się rozwiązała tylko z pomocą luteiny. dzięki niemu w końcu mam realne szanse na ciąże za co bardzo dziękuje :)

  • G

   spokojny, zrównoważony, niepotrzebnie nie straszy, na wizytach skupia się na pacjentce i problemie, z którym przyszła, tłumaczy do skutku... miałam u Niego 2cesarki, w szpitalu jak się pojawił problem z dzieckiem, od razu był, z niczym nie zostawił mnie samej.. po kilku wizytach okazuje się, że ma poczucie humoru i jest bardzo sympatyczny :) polecam jako wieloletnia pacjentka

  • W

   Dr Mierzyński, prowadził moje trzy ciąże. Mało mówny ale odpowie na każde pytanie. Nie zostawi w potrzebie. Polecam , chociąż po ośmiu latach chodzenia do jednego lekarza potrzebne są zmiany ale wiem że w sytuacji awaryjnej mogę na niego liczyć.

  • M

   Wspaniały lekarz i człowiek. Do Doktora zgłosiłam się w ciąży po 2 poronieniach (jedno z powodu byle jakiego podejścia rzekomo super specjalisty, który zbagatelizował podejrzane plamy na USG). Jak się okazało również ta ciąża była zagrożona. Tym razem na szczęście trafiłam do Dr Mierzyńskiego, który poważnie podszedł do problemu, zastosował skuteczne leczenie i dzisiaj dzięki niemu cieszę się zdrowym synkiem! Polecam!

  • D

   Świetny lekarz, godny polecenia. Miałam ciąże zagrożoną i dzięki niemu moja córeczka żyje! Leżałam dwa miesiące w Lublinie na patologi ciąży i doktor Mierzyński bardzo dbał o mnie i o inne swoje pacjętki. Niezwykla rzetelny i konkretny lekarz.Polecam!

  • M

   Bardzo fajny facet. Wpadł mi w oko od pierwszej przypadkowej wizyty i prowadził mi całą, początkowo zagrożoną, ciążę. Niezwykle dokładny, rzetelny, dodatkowo z poczuciem humoru. Śmiało można się jego o wszystko zapytać, mimo że na pierwszy rzut oka stwarza wrażenie niedostępnego i małomównego. Generalnie kobieta czuje się przez niego "zaopiekowana" :) Polecam!

  • G

   Rewelacyjny lekarz, robiłam u niego kilka usg podczas ciąży i mam porównanie też z innymi lekarzami i uważam że On naprawdę jest super, wszystko dokładnie omawia i tłumaczy niejasności . POLECAM

  • N

   BARDZO ZADOWOLONA JESTEM Z TEGO DOKTORA, ZNA SIE NA RZECZY, I POLECAM, A ODRADZAM WSZYSTKIM DOKTORA BIJAKA!!!!