Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokosp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Luxmed Chełm - Pl. Kupiecki 12

Plac Kupiecki 12

22-100 , Chełm , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe +48 82 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.

Nasza oferta

• Lekarze wszystkich specjalności.

• Stomatologia: - zachowawcza – protetyka – profilaktyka próchnicy.

• Laboratorium:
- badania podstawowe (morfologia, analiza moczu) – biochemia – hormony – markery nowotworowe – testy alergiczne – wymazy i posiewy bakteriologiczne – grupa krwi – karta identyfikacyjna grupy krwi – immunoglobulina – przeciwciała – badania mykologiczne.

• Badania USG:
- ogólne: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych, opłucnej, jąder,
- ginekologiczno-położnicze: ciąży 4D, ocena stanu zdrowia płodu, ocena narządu rodnego i owulacji, przepływy naczyniowe
- kardiologiczno-naczyniowe: Echo serca dla dorosłych, Doppler naczyń
- ortopedyczne: stawów biodrowych u dzieci.

• Rehabilitacja:
Fizykoterapia: - elektroterapia (galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, prądy interferencyjne, diadynamik , tonoliza, TENS, prądy Traeberta, KOTZ’A) - laseroterapia – ultradźwięki -magnetoterapia – krioterapia – lampa sollux.
Kinezyterapia: Ćwiczenia indywidualne (UGUL, materac) - Ćwiczenia ogólnousprawniające- indywidualne- Ćwiczenia wspomagane kończyn górnych- Ćwiczenia bierne kończyn dolnych, górnych -Ćwiczenia czynne z oporem- Ćwiczenia czynno-bierne - Ćwiczenia izometryczne - Ćwiczenia bierne redresyjne - Ćwiczenia równoważne- Reedukacja chodu ( nauka chodu) - Nordic Walking - Gimnastyka indywidualna wad postawy.
Masaż: masaż leczniczy, sportowy, relaksujący, antycellulitowy, masaż mechaniczny wibracyjny Aquavibron - masaż mechaniczny (aparatem podciśnieniowym Vac)- masaż ciepłymi kamieniami.
Metody specjalne: PNF, Terapia manualna, Kinesiotaping.

• Badania RTG cyfrowe: - zdjęcia klatki piersiowej – zdjęcia kostne – zdjęcia zatok– przeglądowe jamy brzusznej.

• Inne badania: - EKG – holter– cytologia –spirometria –dermatoskopia -biopsja.

Nasz sprzęt

 • EKG
 • Holter
 • USG
 • Echo
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bożena Flis Inny

  Wizyta opóźniona o 25 minut. Pani doktor obojętna są objawy pacjenta, w trakcie wręcz każe przerwać monolog. Sama o nic nie dopytuje, woli skupić się na komputerze niż pacjencie. Pomimo tego, że objawy wskazują na chorobę wirusową (co stwierdził drugi lekarz) przypisała antybiotyk na zakażenie bakteryjne, po przyjmowaniu którego mój stan się pogorszył.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Stupak Inny

  Dr.sympatyczna.Wie co robi.Nie zostawia z problemem.Skuteczne leczenie.Korzystam z usług od wielu lat i jestem zadowolona.Pozdrawiam serdecznie Panią Dr...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bożena Żydok Inny

  Powiedzieć, że nie polecam to zdecydowanie za mało. W tym przypadku zdecydowanie odradzam, w szczególności starszym, schorowanym osobom. Mój 75letni tato trafił do Pani w krytycznym staniem, w celu przeanalizowania wyników badań. Okazało się, że tato jest poważnie chory na nowotwór, zamiast informacji o leczeniu usłyszał diagnozę - nic z tym nie zrobimy, proszę się szykować na najgorsze. Tato ma ogromnie problemy z oddychaniem i zamiast informacji o metodzie, która może przynajmniej zmniejszyć jego przykre dolegliwości, usłyszał, że nie ma co liczyć na tlen. Wizyta była krótka, Pani Bożena mówiła cicho, niewyraźnie, nie utrzymywała kontaktu wzrokowego, okazała się zerową empatią. Pomimo bardzo przykrych doświadczeń, nie życzę Pani Bożenie, aby ktokolwiek z jej rodziny w ciężkim stanie został potraktowany w podobny sposób.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rudolf Biegaj Inny

  Bardzo nieprzyjemny Pan który kompletnie zignorował problem z którym przyszedłem, skupiając się na doraźnym leczeniu, nie szukając przyczyn. Cała wizyta przebiegała w nieprzyjemnej atmosferze, Pan doktor był arogancki a ja czułem się traktowany z góry. Mój problem nie został rozwiązany, pieniądze wyrzucone w błoto.
  Nie polecam.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Cielica Inny

  Bardzo dobry i pomocny dermatolog. Na wizycie otrzymałem szczegółowe informacje dotyczące leczenia oparzenia oraz stosowania opatrunków jak i odpowiednich leków. Bardzo miły, sympatyczny oraz pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anita Hawryluk Inny

  Myślałam że psychiatra staje po stronie pacjenta i stara się pomóc psychicznie i jakoś wesprzeć. Tu jedyne co usłyszałam to "realia". Nie mając nikogo bliskiego do rozmowy liczyłam że chociaż tu ktoś mnie zrozumie. Ale niestety tak się nie stało. Jak powiedziałam że nie mam nikogo bliskiego to Pani stwierdziła że po prostu mi się nie chce mieć nikogo bliskeigo. No trochę to jednak smkwszne bo bardzo bym chciała mieć przyjaciół. Jednak depresja i odizolowanie mi w tym nie pomaga więc chyba nie jest to do końca moja wina ze jestem chora.Gdy powiedziałam że mam problemy ze snem. I często zdarzały się bezsenne noce przez sytuację która się dzieje w moim życiu. To usłyszałam że to zdarza się każdemu. Tylko nie wiem czy każdy czuję co druga noc ból psychiczny i marzy żeby zasnąć i zapomnieć o życiu. Jednak jak bym miała blachy problem i umiała sobie z nim sama poradzić to bym chyba nie szła do psychiatry.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Osińska-Stępień Inny

  Nie polecam pani ztwierdziła ze jestem w 6 tyg ciąży po czym chodziłam po innych lekarzach na usg i tam stwierdzono ze nie jestem nie polecam naprawde


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Osińska-Stępień Inny

  Polecam, Pani doktor wszystko wytłumaczyła na czym polega leczenie, co będzie robiła krok.po.kroku. super. Polecam


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Stupak Inny

  Już nigdy nie pójdę na NFZ do tego stomatologa. I tak cały czas korzystam z usług specjalistów prywatnie płacąc za wszystko, ale raz przez stan finansowy chciałam skorzystać z przysługującego mi ubezpieczenia i mam za swoje. Zapytana o powód wizyty, odparłam, że chodzi o skaling, przegląd i bolące ósemki, pani doktor wywróciła w tym momencie oczami w stronę asystentki. Za błaha sprawa? Śmiem zawracać głowę w trakcie pracy? Już po tym miałam ochotę wyjść. Wizyta 10 min, w tym czyszczenie z kamienia 5, prawie nigdy nie biorę znieczulenia u stomatologa, ale dzisiaj myślałam że nie wytrzymam z bólu, zdecydowanie niedelikatne podejście. Bolące ósemki? Pani pójdzie sobie prywatnie usunąć. Krzywiące się zęby? Pani pójdzie sobie prywatnie do ortodonty. Do widzenia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to lekarz z powołaniem,ogromnym doświadczeniem i wiedzą.Prawdziwy lekarz który kocha to co robi .Każda wizyta przebiega profesjonalnie.Jest przemiłą i życzliwą osobą, poświęca tyle czasu na każdej wizycie ile to konieczne.Uczeszczam na wizyty już od kilku lat do Pani Doktor i zawsze każdej wizycie towarzyszy to zaangażowanie i przemiła atmosfera.4 lata temu prowadziła Pani Doktor moja ciążę i dzięki niej mam śliczna zdrową córeczkę. Teraz jestem w ciąży i również prowadzi ja Pani Doktor.Ogromnie się cieszę że trafiłam na takiego cudownego lekarza.Z całego serca polecam Panią Doktor .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania