lek.

Radosław Rodzoch

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Radiolog

32 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
162 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalista położnictwa i ginekologii. Część szkolenia specjalizacyjnego odbywał… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG płodu

  Wspaniały lekarz. Ma genialne podejście do pacjentki, jest sympatyczny, badanie przeprowadza bardzo dokładnie, powoli, nie poddaje się nawet jeśli małych na usg nie chce współpracować, co czasem jest zabawne. Wszystko chętnie tłumaczy i pokazuje na ekranie. Widać, ze z pasją wykonuje swoją pracę.

 • D
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG ciąży

  Lekarz bardzo miły, ale też rzeczowy. W trakcie każdego usg wszystko tłumaczy i wyjaśnia, jeśli coś nie jest jasne sprawdza kilkukrotnie. Nie ignoruje zapytań, jeśli coś jest nie tak to o tym mówi, ale nie "straszy", informuje o wszystkich możliwościach. Super lekarz, czasami mimo opóźnienia dalej wykonuje dokładnie badanie i nie spieszy się. Super! Polecam!

 • A
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG płodu

  Miałam u doktora usg, zarówno w 12 tyg, jak i 21 tyg ciąży. Potwierdzam wpisy pozostałych pacjentek - przemiły lekarz i bardzo kompetentny. Wszystko szczegółowo objaśniał, tłumaczył, porządnie wykonane USG i poświęca dużo czasu pacjentce i dziecku. Do tego atmosfera super. Bardzo polecam!

 • M

  W trakcie ciąży, która nie przebiegała wzorowo miałam do czynienia z kilkunastoma lekarzami, w tym uznanymi specjalistami, profesorami itp. i szczerze mówiąc żaden z nich nie był tak miły, pomocny i nie okazał tyle zaangażowania co Pan doktor Rodzoch, u którego kilka razy robiłam usg. Badania, które wykonywał były bardzo dokładne, kilka razy powtarzał pomiary, żeby upewnić mnie, że wszystko jest w porządku. Zawsze chętnie odpowiadał na pytania, sam oczywiście też pytał czy mam jakiekolwiek wątpliwości. Zachęcał wręcz do zadawania pytań. Okazał mi dużo życzliwości i nigdy, podczas wizyty, nie czułam się poganiana, przeganiana, jak to bywało u innych lekarzy. Pan doktor nie "odbębnia wizyt". Byłam pozytywnie zaskoczona, gdy okazało się, że pamięta mnie z poprzedniej wizyty i kojarzy problem z którym przychodzę. I pierwszy i jedyny raz usłyszałam od lekarza "widzę, że jest już Pani tym wszystkim zmęczona, proszę się tak nie stresować, wszystko wygląda dobrze". Pacjent też czasami potrzebuje, żeby lekarz spojrzał na niego jak na człowieka, nie tylko jak na przypadek medyczny. Szkoda, że tak rzadko trafia się na takich specjalistów. Bardzo brakuje w tym kraju lekarzy z takim podejściem do pacjenta. W 100 % polecam.

 • A
  Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG ciąży

  Miałam u doktora usg polowkowe. Bylam bardzo zadowolona. Lekarz był przemily, wszystko objaśniał, tłumaczył, bardzo szczegółowo przeprowadził usg. Do tego atmosfera badania świetna. Bardzo polecam!

 • M
  Lokalizacja: MULTIMED

  Polecam usg u Pana doktora każdej mamie. Badanie wykonywane jest w przemiłej atmosferze, lekarz odpowiada na zadane pytania, a także wszystko pokazuje i tłumaczy. Widać, że ma świetne podejście do ludzi, jest przesympatycznym specjalistą i ma ogromną wiedzę. Na każde usg w ciąży zapisujemy się do doktora, bo wiemy, że jesteśmy w dobrych rękach, a badanie będzie wyko ane fachowo.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Doktor Rodzoch jest absolutnie najlepszym lekarzem na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
  Ma wspaniałe podejście do pacjentki, bardzo kompleksowe, empatyczne i pełne zaangażowania.
  Stwarza komfortową atmosferę podczas badania, odpowiada wyczerpująco na pytania i wyjaśnia wszystkie wątpliwości.
  Byłoby super gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak doktor Rodzoch.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: antykoncepcja

  Profesjonalny i bardzo miły lekarz. Wyczerpująco wyjaśnił wszystkie nurtujące pytania. Na pewno skorzystam z kolejnej wizyty.

 • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG płodu

  Wspaniały lekarz! Dzisiaj byliśmy na USG genetycznym i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na lek. Rodzocha. Przesympatyczny, kompetentny, wszystko dokładnie opowiada i tłumaczy. Bardzo polecam :)

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie. To była moja pierwsza wizyta ale z pewnością nie ostatnia. Pan Rodzoch jest niesamowicie empatyczny, cierpliwy i rzeczowy. Zlecił mnustwo dodatkowych badan czego nie zrobił dotąd żaden z ginekologow u których byłam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalista położnictwa i ginekologii. Część szkolenia specjalizacyjnego odbywał w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ośrodku słynącym z najwyższego stopnia referencyjności oraz najlepszych specjalistów w dziedzinach takich jak: patologia ciąży, diagnostyka prenatalna oraz ginekologia onkologiczna. Obecnie stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach dotyczących m.in. ultrasonografii w położnictwie i ginekologii oraz onkologii.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • I Katedra i Klinika Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Choroby