lek.

Radosław Rodzoch

Ginekolog, Radiolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalista położnictwa i ginekologii. Część szkolenia specjalizacyjnego odbywał… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalista położnictwa i ginekologii. Część szkolenia specjalizacyjnego odbywał w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ośrodku słynącym z najwyższego stopnia referencyjności oraz najlepszych specjalistów w dziedzinach takich jak: patologia ciąży, diagnostyka prenatalna oraz ginekologia onkologiczna. Obecnie stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach dotyczących m.in. ultrasonografii w położnictwie i ginekologii oraz onkologii.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • choroby ginekologiczne

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: MULTIMED

  Polecam usg u Pana doktora każdej mamie. Badanie wykonywane jest w przemiłej atmosferze, lekarz odpowiada na zadane pytania, a także wszystko pokazuje i tłumaczy. Widać, że ma świetne podejście do ludzi, jest przesympatycznym specjalistą i ma ogromną wiedzę. Na każde usg w ciąży zapisujemy się do doktora, bo wiemy, że jesteśmy w dobrych rękach, a badanie będzie wyko ane fachowo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Doktor Rodzoch jest absolutnie najlepszym lekarzem na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
  Ma wspaniałe podejście do pacjentki, bardzo kompleksowe, empatyczne i pełne zaangażowania.
  Stwarza komfortową atmosferę podczas badania, odpowiada wyczerpująco na pytania i wyjaśnia wszystkie wątpliwości.
  Byłoby super gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak doktor Rodzoch.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: antykoncepcja

  Profesjonalny i bardzo miły lekarz. Wyczerpująco wyjaśnił wszystkie nurtujące pytania. Na pewno skorzystam z kolejnej wizyty.

 • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG płodu

  Wspaniały lekarz! Dzisiaj byliśmy na USG genetycznym i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na lek. Rodzocha. Przesympatyczny, kompetentny, wszystko dokładnie opowiada i tłumaczy. Bardzo polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie. To była moja pierwsza wizyta ale z pewnością nie ostatnia. Pan Rodzoch jest niesamowicie empatyczny, cierpliwy i rzeczowy. Zlecił mnustwo dodatkowych badan czego nie zrobił dotąd żaden z ginekologow u których byłam.

 • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: USG płodu

  Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora.
  Wyjaśnił wszystko co widzi na ekranie, rozwiał wszelkie wątpliwości. Sprawdza bardzo dokładnie każdy element.
  Wizyta przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze.
  Polecam wszystkim przyszłym mamom.

 • Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: cytologia

  To jest najlepszy lekarz ginekolog,jakiego miałam szansę do tej pory spotkać. Lekarz przemily, z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie wysłucha pacjenta I ma podejście bardzo indywidualne.
  Wychodząc od lekarza mam poczucie że ktoś bardzo troszczy się o moje zdrowie i to jest dla mnie bezcenne. Ja zwyczajnie ufam temu lekarzowi.

  Malwina

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Do Pana Doktora trafiliśmy z przypadku na usg połówkowe. Bawiliśmy się znakomicie. Próby nakłonienia naszego synka do zabrania ręki sprzed twarzy celem złapania dobrych kadrów były dość desperackie ;), ale lekarze prowadzący moją ciążę (nijak niepowiązani) zrobione przez Pana Doktora zdjęcia bardzo chwalili. Z „salą straszenia płodów”, do której przyjeżdżaliśmy na kolejne usg już specjalnie do niego, wiążą się nasze najmilsze wspomnienia z okresu ciąży.
  Na tle lekarzy, z którymi miałam styczność, wyróżnia go na pewno (i w gabinecie ginekologicznym, i przy usg) nieprzeciętna komunikatywność połączona z zacięciem dydaktycznym: zawsze bardzo szczegółowo tłumaczy czy to obraz z usg, czy działanie przepisywanych leków. I zachęca do zadawania pytań. W rezultacie nawet jeżeli wchodziło się do gabinetu po prostu po informację: jest w porządku/nie jest w porządku, wychodzi się z niego żywo zainteresowanym tematem. Do badań i stawiania diagnozy zdecydowanie się przykłada, jednocześnie jednak nie udaje, że wie i potrafi przewidzieć wszystko. A do tego jest bardzo sympatyczny i pomocny. Kiedy już raz się na takiego lekarza trafi, inni jakoś przestają spełniać standardy.
  Polecam serdecznie!

 • Profesjonalny, rzetelny i merytoryczny, a jednocześnie bardzo ludzki, bo przemiły, otwarty i fajny. Spotkania z dr Rodzochem się naprawdę lubi, bo żadna wizyta ani pytanie nie wiążą się ze stresem. Cenię u doktora to, że już na wstępie wyjaśnia cel badań, jakie przeprowadza lub zaleca, dzieląc się przy tym chętnie chętnie swoją obszerną wiedzą i naprawdę sporym doświadczeniem. Jego zainteresowanie człowiekiem i szacunek do pacjenta - zarówno tego w karcie, jak i tego małego, w brzuchu - w połączeniu z moimi ciążowymi hormonami sprawiają, że często wychodzę z wizyt ze łzą w oku ;). Doktorowi za to dziękuję, a dziewczynom, które stoją przed wyborem lekarza prowadzącego ciążę i radiologa, zdecydowanie polecam.

 • świetny lekarz i życzliwy człowiek. Odbierał poród jednego mojego dziecka i prowadził drugą ciążę. Profesjonalista chętnie i wyczerpująco odpowiadający na wszystkie pytania, niezwykle serdeczny i zaangażowany w pracę. Naprawdę godny polecenia.