Adres

ulica Urzędnicza 37/10, Krowodrza, Kraków
"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
12 201.....

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, Celem mojej współpracy z Tobą jest wsparcie Ciebie. W dążeniu do postaw bardziej sprzyjających wobec siebie, czy też innych osób. W rozwoju...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Terapia Poznawczo-Behawioralna, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (w trakcie certyfikacji)
 • Psychologia o specjalizacji psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia i psychoterapii, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń nastroju, depresji, dystymii i zaburzeń dwubiegunowych - prof. Eduardo Keegan
Zobacz więcej


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"

Bardzo pozytywnie oceniam terapię z Panem Radosławem.
Uważnie słucha, zadając pytania, pomaga dość do sedna problemu i zobaczyć jego realne strony. Praktyczne ćwiczenia dostosowane do konkretnej osoby oraz wspieranie umiejętności samoobserwacji są bardzo przydatnymi narzędziami. Polecam współpracę z Panem Piątkiem osobą, które chcą brać aktywny udział w terapii i uczyć się, dzięki nauce terapeuty, samodzielnego rozumienia własnych emocji.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Katarzyno i bardzo dziękuje za opinie. Ciesze się, że terapia okazała się dla Pani pomocna. Mając przy tym nadzieję, że Pani dalsza praca nad sobą przyniesie kolejne korzyści. Pozdrawiam serdecznie.


R
Użytkownik zweryfikowany

Wizyty u Pana Radosława dały zauważalne efekty. Na spotkaniach pomaga bardziej realnie i z dystansem spojrzeć na problemy. Praktyczne ćwiczenia, które należy wykonywać w domu, pozwalają rozwinąć umiejętności pozwalające na lepsze radzenie sobie z trudnymi dla mnie sytuacjami.

mgr Radosław Piątek

Witam Panie Radku i bardzo dziękuje za opinie. Życząc przy tym dalszego rozwoju w kierunku dla Pana pożądanym. Pozdrawiam serdecznie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" psychoterapia indywidualna

Niestety wizyta nie spełniła moich oczekiwań.
Wizyta z "zegarkiem w ręku", widziałam zerkanie na zegarek przez prowadzącego. Ponadto wniosła więcej "depresji" niż motywacji.

Z problemem uporałam się .... sama!
Zamiast wysłuchiwać wskazówek o długiej, czekającej nas terapii wolałam wyjście do "ludzi", więcej spokoju, zmienić podejście, wnieść więcej aspektów pozytywnych, a zaoszczędzone pieniążki wydać na dobrą kawę :)

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Sandro, rozumiem, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. Postaram się pomóc Pani w wyjaśnieniu tej rozbieżności. Odbyła Pani jedną konsultacje psychologiczną, która przeznaczona jest na: 1) wstępną diagnozę Pani trudności i mechanizmu ich rozwoju; 2) przedstawienie za pomocą modelu poznawczo-behawioralnego wyjaśnienia tego, jak tworzą się Pani trudności oraz na czym polega proces leczenia; 3) na pytania z Pani strony, gdy coś jest niezrozumiałe lub budzi wątpliwości; 4) Powiedzenie między innymi, że takich konsultacji jest 3 i psychoterapia zaczyna się na 4 sesji, gdzie stawia się cele terapeutyczne i - dopiero wtedy wyznacza okres orientacyjny na ich realizacje, a nie na pierwszej wizycie. Pierwsza wizyta to również nie psychoterapia.
Na pierwszej wizycie właśnie tymi kwestiami się zajmowaliśmy i uzyskała Pani również powyższe informacje. Powyższe działania służą, jak najlepszej diagnozie Pani trudności, aby dobrać, jak najbardziej adekwatne i pomocne metody leczenia.
Warto też wyjaśnić, że: 1) patrzenie na zegarek służy temu, aby móc podzielić czas sesji na realizacje powyższych celów. Wizyta miała miejsce w standardowych ramach czasowych. Nie miała Pani więcej pytań, więc zakończyliśmy wizytę; 2) Nie wiem, jakie myśli pojawiły się po sesji, że Pani nastrój się obniżył bo w leczeniu Pani trudności psychoterapia poznawczo-behawioralna jest znacząco skuteczna. Jednakże chwilowe obniżenie, czy podwyższenie nastroju to rzecz naturalna w funkcjonowaniu człowieka. Jest to normalny proces także podczas i po psychoterapii a w przypadku konsultacji może być rezultatem chociażby omawiania trudnych kwestii, a właściwie tego, jakie one mają dla Pani znaczenie: 3) psychoterapia służy zwiększeniu umiejętności lepszego radzenia sobie z pewnymi trudnościami generalnie, a nie chwilowego lub w każdej sytuacji bo to dotyczy ludzi idealnych, a takich delikatnie mówiąc nie ma. Krótkotrwałe strategie radzenia sobie mogą okazać się bardzo pomocne na dłuższą metę, jak i również mogą mieć skutek negatywny. Jeśli wprowadziła Pani pewne działania i zaczynają przynosić one chwilowe rezultaty to bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie czasu będzie radziła sobie Pani również lepiej. Faktem jest jednak to, że nie uczestniczyła Pani w psychoterapii, więc nie mogła ona Pani pomóc. Psychoterapia zaś poznawczo-behawioralna to działanie planowane w oparciu o szereg sprawdzonych strategii i metod, których czas uczenia się oraz zastosowania przez pacjentów w życiu jest wynikiem wieloletniego gromadzenia dowodów naukowych, a nie przypadku.
Biorąc pod uwagę powyższe cele konsultacji psychologicznych rozumiem Pani rozbieżność. Jednakże powyższe standardy pracy są stworzone i potwierdzone w badaniach po to, aby skutecznie pomagać osobom, a przede wszystkim, żeby nie zaszkodzić. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" psychoterapia indywidualna

Byłam u pana Radosława na pierwszej wizycie, którą oceniam pozytywnie - pan Radosław wysłuchał, dopytywał, zrobił notatki, nakreślił plan działania. Krok do przodu wykonany, mam nadzieję że kolejne wizyty pomogą mi w osiągnięciu celów, które sobie postawię.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Małgorzato i bardzo dziękuje za opinie. Mam nadzieję, że rozwiąże Pani pomyślnie swoje trudności. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" psychoterapia indywidualna

Depresja, lęki, (bardzo) niska samoocena i unikanie sytuacji społecznych - z tym przyszedłem do Pana Radosława, i tego wspólnie się pozbyliśmy. Była to droga długa i czasem ciężka, ale bardzo satysfakcjonująca. Pan Radek przez cały czas był cierpliwy, współczujący, miał bardzo trafne uwagi, pokazywał różne sytuacje mojego życia z perspektyw o których nie myślałem. W naszych rozmowach przytaczał literaturę naukową i najnowsze badania, co rzucało dodatkowe światło na różne zachowania.

Pan Radek zapoznał mnie ze stylem myślenia i prostymi technikami, które pozwalają mi radzić sobie na bieżąco z negatywnymi myślami i lękiem - których jest coraz mniej i mniej z każdym dniem. Dzięki temu zrobiłem przez ostatni czas wiele rzeczy, których wcześniej w ogóle nie spodziewałbym się, że się podejmę.

Warto zadbać o siebie i żyć pełnią życia! W odkryciu tej prostej prawdy, i wdrożenia jej na codzień, Pan Radek mi niesamowicie pomógł, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Z radością wystawiam najwyższą rekomendację :-)

mgr Radosław Piątek

Witam Panie Rafale i bardzo dziękuje za opinie. Cieszę się bardzo z tego, jak się u Pana układa. Przy tym, mam nadzieję, że dalej będzie Pan rozwijał swoje umiejętności radzenia sobie w życiu. Warto też podkreślić, że pracował Pan z zaangażowaniem podczas psychoterapii i stąd te efekty. Życzę dalszej dbałości o siebie i powodzenia. Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po kilku spotkaniach z Panem Radosławem. Moje problemy nadal są, ale na horyzoncie widzę już błękit nieba. Każda wizyta jest dla mnie cenna, dodaje mi sił i chęci pracy nad sobą. Pan Radosław jest nie tylko świetnym terapeutą; spełnia doskonale rolę nauczyciela (dzieli się wiedzą, motywuje do odrabiania "zadań"). Czasami zamiana ról jest bardzo potrzebna, uświadamia naszą niewiedzę. Wierzę, że nauczy mnie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i twardego stania na śliskim podłożu codzienności.

Po ostatnim spotkaniu:
Dziękuję panie Radosławie za oczy pełne empatii oraz ciepły, przyjazny uśmiech, które już na pierwszej wizycie wzbudziły we mnie chęć do dokonania pewnych zmian w sowim życiu, a przede wszystkim dały wiarę we własne możliwości. Na "Moim Niebie" świeci już słońce, a nawet jeśli pojawią się ciemne chmury i burze to pójdę do przodu, bo dzięki Panu mój plecak życiowy spakowany jest w wiedzę i umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Dziękuję i życzę Panu dalszej owocnej pracy.

mgr Radosław Piątek

Witam Panią i bardzo dziękuje za opinie. Włożyła Pani bardzo wiele wysiłku podczas psychoterapii pracując w gabinecie, jak i również poza nim, aby znaleźć się tym miejscu, w którym Pani jest. Gratuluje tego Pani, życzę dalszego rozwoju swoich umiejętności i poczucia skuteczności radzenia sobie w życiu. Powodzenia i pozdrawiam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Ze swoim problemem zmagałam się od prawie 5 lat, wcześniej przeszłam 3 terapie - bezskuteczne. Dopiero gdy trafiłam do Pana Radosława zaczęłam inaczej patrzeć na swój problem, nabrałam motywacji, aby w końcu się z nim zmierzyć. Podczas 1,5 roku terapii nauczyłam się wiele o sobie, tego jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak poprzez różnorodne ćwiczenia niwelować negatywne stany, jak zacząć akceptować swój wygląd i jak być sama dla siebie dobrą i wyrozumiałą. Pan Radosław jest bardzo miłą, rozumiejącą osobą, zawsze wysłuchuje, co ktoś ma do powiedzenia, zamiast odpowiadać nakierowuje i pomaga samemu dojść do trafnego rozwiązania, co pozwoliło mi zrozumieć pewne mechanizmy moich zachowań, jest świetny w tym, co robi. Jest również osobą, której ja bardzo szybko zaufałam - a z tym miałam wcześniej ogromne kłopoty. Polecam Pana Radosława wszystkim, którzy borykają się z różnorodnymi problemami psychicznymi.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Doroto i dziękuje bardzo za opinie. Cieszę się bardzo z tego, że znacząco lepiej radzi sobie Pani w życiu. Wiedza i metody to tylko środki, które trzeba jeszcze umiejętnie wykorzystać, aby przynosiły spodziewane efekty. Pani praca nad sobą podczas psychoterapii jest przykładem tego, jak to zrobić w sposób pomocny dla siebie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Radosława. Myślę, że bardzo dobrze trafiłam i że pomoże mi odzyskać równowagę życiową. Poświęcił mi więcej czasu na rozmowę, niż się spodziewałam. Czuję, że jest bardzo dobrym specjalistą, a takiego właśnie szukałam.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Agnieszko i dziękuje bardzo za opinie. Życząc przy tym Pani, jak najwięcej motywacji w pracy nad rozwojem swoich umiejętności bardziej korzystnego radzenia sobie w życiu. Powodzenia i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Po krótkiej rozmowie z Panem Radosławem, nastrój sam się poprawia, wraca wiara w ludzi. Potrafi naładować człowieka pozytywną energią na długo. Dzięki jego pomocy wyszedłem z depresji. Każdy wie, że to ciężka i długa choroba... Dzięki terapii u Pana Piątka moje życie jest bardziej sensowne, relacje korzystne, a praca dostarcza mi więcej pozytywnych doświadczeń. Polecam, a Każdemu kto się do niego zgłosi, Gratuluję wyboru b. dobrego specjalisty! Dziękuję Panie Radosławie za trud i pracę ze mną!!!

mgr Radosław Piątek

Witam Panie Marcinie i dziękuje bardzo za opinie. Cieszę się z tego, że Pana zaangażowanie podczas psychoterapii przynosi Panu efekty w postaci bardziej sensownego i korzystnego życia. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie Pan pracował ciężko nad sobą, aby dalej rozwijać to, co jest dla Pana ważne i pomocne. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pan Radosław to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Dzięki jego pomocy, z osoby nadmiernie krytycznej wobec siebie, stałam się bardziej życzliwą, spokojną i akceptującą siebie osobą. Polecam Pana Radosława i pozdrawiam.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Moniko i dziękuje bardzo za opinie. Dzięki swojej ciężkiej pracy na sobą i swoimi umiejętnościami osiągnęła Pani zamierzone przez siebie cele i z tego, co „słyszę” Pani życie stało się lepsze. Cieszy mnie to bardzo i życzę Pani dalszego rozwoju korzystnych postaw wobec siebie. Powodzenia i pozdrawiam.


Usługi i ceny

Konsultacja psychoterapeutyczna

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Konsultacja psychologiczna

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoterapia partnerska

200 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

200 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoterapia indywidualna

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoterapia grupowa

80 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

80 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoterapia online

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Konsultacja online

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Poradnictwo psychologiczne

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Interwencja kryzysowa

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoterapia par

200 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

200 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Terapia behawioralna

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoedukacja

150 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

150 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Trening uważności (radzenia sobie z myślami i emocjami)

960 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

960 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Trening jak radzić sobie ze stresem

960 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

960 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Trening stabilności samooceny

960 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

960 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Trening samowspółczucia

960 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

960 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Trening niskiej samooceny

960 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

960 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Konsultacje psychologiczne online

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Terapia poznawczo-behawioralna

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"


Psychoterapia depresji

140 zł


ulica Urzędnicza 37/10, Kraków

140 zł

"Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia"

Bardzo pozytywnie oceniam terapię z Panem Radosławem.
Uważnie słucha, zadając pytania, pomaga dość do sedna problemu i zobaczyć jego realne strony. Praktyczne ćwiczenia dostosowane do konkretnej osoby oraz wspieranie umiejętności samoobserwacji są bardzo przydatnymi narzędziami. Polecam współpracę z Panem Piątkiem osobą, które chcą brać aktywny udział w terapii i uczyć się, dzięki nauce terapeuty, samodzielnego rozumienia własnych emocji.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Katarzyno i bardzo dziękuje za opinie. Ciesze się, że terapia okazała się dla Pani pomocna. Mając przy tym nadzieję, że Pani dalsza praca nad sobą przyniesie kolejne korzyści. Pozdrawiam serdecznie.


R
Użytkownik zweryfikowany

Wizyty u Pana Radosława dały zauważalne efekty. Na spotkaniach pomaga bardziej realnie i z dystansem spojrzeć na problemy. Praktyczne ćwiczenia, które należy wykonywać w domu, pozwalają rozwinąć umiejętności pozwalające na lepsze radzenie sobie z trudnymi dla mnie sytuacjami.

mgr Radosław Piątek

Witam Panie Radku i bardzo dziękuje za opinie. Życząc przy tym dalszego rozwoju w kierunku dla Pana pożądanym. Pozdrawiam serdecznie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" psychoterapia indywidualna

Niestety wizyta nie spełniła moich oczekiwań.
Wizyta z "zegarkiem w ręku", widziałam zerkanie na zegarek przez prowadzącego. Ponadto wniosła więcej "depresji" niż motywacji.

Z problemem uporałam się .... sama!
Zamiast wysłuchiwać wskazówek o długiej, czekającej nas terapii wolałam wyjście do "ludzi", więcej spokoju, zmienić podejście, wnieść więcej aspektów pozytywnych, a zaoszczędzone pieniążki wydać na dobrą kawę :)

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Sandro, rozumiem, że wizyta nie spełniła Pani oczekiwań. Postaram się pomóc Pani w wyjaśnieniu tej rozbieżności. Odbyła Pani jedną konsultacje psychologiczną, która przeznaczona jest na: 1) wstępną diagnozę Pani trudności i mechanizmu ich rozwoju; 2) przedstawienie za pomocą modelu poznawczo-behawioralnego wyjaśnienia tego, jak tworzą się Pani trudności oraz na czym polega proces leczenia; 3) na pytania z Pani strony, gdy coś jest niezrozumiałe lub budzi wątpliwości; 4) Powiedzenie między innymi, że takich konsultacji jest 3 i psychoterapia zaczyna się na 4 sesji, gdzie stawia się cele terapeutyczne i - dopiero wtedy wyznacza okres orientacyjny na ich realizacje, a nie na pierwszej wizycie. Pierwsza wizyta to również nie psychoterapia.
Na pierwszej wizycie właśnie tymi kwestiami się zajmowaliśmy i uzyskała Pani również powyższe informacje. Powyższe działania służą, jak najlepszej diagnozie Pani trudności, aby dobrać, jak najbardziej adekwatne i pomocne metody leczenia.
Warto też wyjaśnić, że: 1) patrzenie na zegarek służy temu, aby móc podzielić czas sesji na realizacje powyższych celów. Wizyta miała miejsce w standardowych ramach czasowych. Nie miała Pani więcej pytań, więc zakończyliśmy wizytę; 2) Nie wiem, jakie myśli pojawiły się po sesji, że Pani nastrój się obniżył bo w leczeniu Pani trudności psychoterapia poznawczo-behawioralna jest znacząco skuteczna. Jednakże chwilowe obniżenie, czy podwyższenie nastroju to rzecz naturalna w funkcjonowaniu człowieka. Jest to normalny proces także podczas i po psychoterapii a w przypadku konsultacji może być rezultatem chociażby omawiania trudnych kwestii, a właściwie tego, jakie one mają dla Pani znaczenie: 3) psychoterapia służy zwiększeniu umiejętności lepszego radzenia sobie z pewnymi trudnościami generalnie, a nie chwilowego lub w każdej sytuacji bo to dotyczy ludzi idealnych, a takich delikatnie mówiąc nie ma. Krótkotrwałe strategie radzenia sobie mogą okazać się bardzo pomocne na dłuższą metę, jak i również mogą mieć skutek negatywny. Jeśli wprowadziła Pani pewne działania i zaczynają przynosić one chwilowe rezultaty to bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie czasu będzie radziła sobie Pani również lepiej. Faktem jest jednak to, że nie uczestniczyła Pani w psychoterapii, więc nie mogła ona Pani pomóc. Psychoterapia zaś poznawczo-behawioralna to działanie planowane w oparciu o szereg sprawdzonych strategii i metod, których czas uczenia się oraz zastosowania przez pacjentów w życiu jest wynikiem wieloletniego gromadzenia dowodów naukowych, a nie przypadku.
Biorąc pod uwagę powyższe cele konsultacji psychologicznych rozumiem Pani rozbieżność. Jednakże powyższe standardy pracy są stworzone i potwierdzone w badaniach po to, aby skutecznie pomagać osobom, a przede wszystkim, żeby nie zaszkodzić. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" psychoterapia indywidualna

Byłam u pana Radosława na pierwszej wizycie, którą oceniam pozytywnie - pan Radosław wysłuchał, dopytywał, zrobił notatki, nakreślił plan działania. Krok do przodu wykonany, mam nadzieję że kolejne wizyty pomogą mi w osiągnięciu celów, które sobie postawię.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Małgorzato i bardzo dziękuje za opinie. Mam nadzieję, że rozwiąże Pani pomyślnie swoje trudności. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia" psychoterapia indywidualna

Depresja, lęki, (bardzo) niska samoocena i unikanie sytuacji społecznych - z tym przyszedłem do Pana Radosława, i tego wspólnie się pozbyliśmy. Była to droga długa i czasem ciężka, ale bardzo satysfakcjonująca. Pan Radek przez cały czas był cierpliwy, współczujący, miał bardzo trafne uwagi, pokazywał różne sytuacje mojego życia z perspektyw o których nie myślałem. W naszych rozmowach przytaczał literaturę naukową i najnowsze badania, co rzucało dodatkowe światło na różne zachowania.

Pan Radek zapoznał mnie ze stylem myślenia i prostymi technikami, które pozwalają mi radzić sobie na bieżąco z negatywnymi myślami i lękiem - których jest coraz mniej i mniej z każdym dniem. Dzięki temu zrobiłem przez ostatni czas wiele rzeczy, których wcześniej w ogóle nie spodziewałbym się, że się podejmę.

Warto zadbać o siebie i żyć pełnią życia! W odkryciu tej prostej prawdy, i wdrożenia jej na codzień, Pan Radek mi niesamowicie pomógł, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Z radością wystawiam najwyższą rekomendację :-)

mgr Radosław Piątek

Witam Panie Rafale i bardzo dziękuje za opinie. Cieszę się bardzo z tego, jak się u Pana układa. Przy tym, mam nadzieję, że dalej będzie Pan rozwijał swoje umiejętności radzenia sobie w życiu. Warto też podkreślić, że pracował Pan z zaangażowaniem podczas psychoterapii i stąd te efekty. Życzę dalszej dbałości o siebie i powodzenia. Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po kilku spotkaniach z Panem Radosławem. Moje problemy nadal są, ale na horyzoncie widzę już błękit nieba. Każda wizyta jest dla mnie cenna, dodaje mi sił i chęci pracy nad sobą. Pan Radosław jest nie tylko świetnym terapeutą; spełnia doskonale rolę nauczyciela (dzieli się wiedzą, motywuje do odrabiania "zadań"). Czasami zamiana ról jest bardzo potrzebna, uświadamia naszą niewiedzę. Wierzę, że nauczy mnie umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i twardego stania na śliskim podłożu codzienności.

Po ostatnim spotkaniu:
Dziękuję panie Radosławie za oczy pełne empatii oraz ciepły, przyjazny uśmiech, które już na pierwszej wizycie wzbudziły we mnie chęć do dokonania pewnych zmian w sowim życiu, a przede wszystkim dały wiarę we własne możliwości. Na "Moim Niebie" świeci już słońce, a nawet jeśli pojawią się ciemne chmury i burze to pójdę do przodu, bo dzięki Panu mój plecak życiowy spakowany jest w wiedzę i umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Dziękuję i życzę Panu dalszej owocnej pracy.

mgr Radosław Piątek

Witam Panią i bardzo dziękuje za opinie. Włożyła Pani bardzo wiele wysiłku podczas psychoterapii pracując w gabinecie, jak i również poza nim, aby znaleźć się tym miejscu, w którym Pani jest. Gratuluje tego Pani, życzę dalszego rozwoju swoich umiejętności i poczucia skuteczności radzenia sobie w życiu. Powodzenia i pozdrawiam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Ze swoim problemem zmagałam się od prawie 5 lat, wcześniej przeszłam 3 terapie - bezskuteczne. Dopiero gdy trafiłam do Pana Radosława zaczęłam inaczej patrzeć na swój problem, nabrałam motywacji, aby w końcu się z nim zmierzyć. Podczas 1,5 roku terapii nauczyłam się wiele o sobie, tego jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak poprzez różnorodne ćwiczenia niwelować negatywne stany, jak zacząć akceptować swój wygląd i jak być sama dla siebie dobrą i wyrozumiałą. Pan Radosław jest bardzo miłą, rozumiejącą osobą, zawsze wysłuchuje, co ktoś ma do powiedzenia, zamiast odpowiadać nakierowuje i pomaga samemu dojść do trafnego rozwiązania, co pozwoliło mi zrozumieć pewne mechanizmy moich zachowań, jest świetny w tym, co robi. Jest również osobą, której ja bardzo szybko zaufałam - a z tym miałam wcześniej ogromne kłopoty. Polecam Pana Radosława wszystkim, którzy borykają się z różnorodnymi problemami psychicznymi.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Doroto i dziękuje bardzo za opinie. Cieszę się bardzo z tego, że znacząco lepiej radzi sobie Pani w życiu. Wiedza i metody to tylko środki, które trzeba jeszcze umiejętnie wykorzystać, aby przynosiły spodziewane efekty. Pani praca nad sobą podczas psychoterapii jest przykładem tego, jak to zrobić w sposób pomocny dla siebie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jestem po pierwszej wizycie u Pana Radosława. Myślę, że bardzo dobrze trafiłam i że pomoże mi odzyskać równowagę życiową. Poświęcił mi więcej czasu na rozmowę, niż się spodziewałam. Czuję, że jest bardzo dobrym specjalistą, a takiego właśnie szukałam.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Agnieszko i dziękuje bardzo za opinie. Życząc przy tym Pani, jak najwięcej motywacji w pracy nad rozwojem swoich umiejętności bardziej korzystnego radzenia sobie w życiu. Powodzenia i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Po krótkiej rozmowie z Panem Radosławem, nastrój sam się poprawia, wraca wiara w ludzi. Potrafi naładować człowieka pozytywną energią na długo. Dzięki jego pomocy wyszedłem z depresji. Każdy wie, że to ciężka i długa choroba... Dzięki terapii u Pana Piątka moje życie jest bardziej sensowne, relacje korzystne, a praca dostarcza mi więcej pozytywnych doświadczeń. Polecam, a Każdemu kto się do niego zgłosi, Gratuluję wyboru b. dobrego specjalisty! Dziękuję Panie Radosławie za trud i pracę ze mną!!!

mgr Radosław Piątek

Witam Panie Marcinie i dziękuje bardzo za opinie. Cieszę się z tego, że Pana zaangażowanie podczas psychoterapii przynosi Panu efekty w postaci bardziej sensownego i korzystnego życia. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będzie Pan pracował ciężko nad sobą, aby dalej rozwijać to, co jest dla Pana ważne i pomocne. Życzę powodzenia i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pan Radosław to profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Dzięki jego pomocy, z osoby nadmiernie krytycznej wobec siebie, stałam się bardziej życzliwą, spokojną i akceptującą siebie osobą. Polecam Pana Radosława i pozdrawiam.

mgr Radosław Piątek

Witam Pani Moniko i dziękuje bardzo za opinie. Dzięki swojej ciężkiej pracy na sobą i swoimi umiejętnościami osiągnęła Pani zamierzone przez siebie cele i z tego, co „słyszę” Pani życie stało się lepsze. Cieszy mnie to bardzo i życzę Pani dalszego rozwoju korzystnych postaw wobec siebie. Powodzenia i pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, Celem mojej współpracy z Tobą jest wsparcie Ciebie. W dążeniu do postaw bardziej sprzyjających wobec siebie, czy też innych osób. W rozwoju...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Terapia Poznawczo-Behawioralna, Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej (w trakcie certyfikacji)
 • Psychologia o specjalizacji psychologia kliniczna, osobowości, zdrowia i psychoterapii, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
 • Szkolenie: Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń nastroju, depresji, dystymii i zaburzeń dwubiegunowych - prof. Eduardo Keegan
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Terapia behawioralna

Staże

 • Centrum Feniks Psychologia i Psychoterapia w Krakowie
 • Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja w Krakowie
 • Ośrodek Psychoterapii "Widok" w Krakowie
Zobacz więcej

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)