lek.

Radosław Cegiel

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Dobry lekarz. Mówi co robi, chętnie odpowiada na pytania pacjenta, traktuje go z szacunkiem. Podczas wizyty przeprowadził wywiad skąd mogła wziąć się kontuzja a następnie dokładnie zbadał. Po zdiagnozowaniu problemu wytłumaczył o co chodzi, pokazał parę zdjęć z własnych galerii i z internetu co prawdopodobnie się zadziało. Jedyny minus wizyty to kwota na rachunku w aptece ale za to akurat Pan Doktor nie odpowiada.
  Polecam

  lek. Radosław Cegiel2016-09-06

  Dziękuję za miłe słowa i życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • S

  Bardzo dobry i konkretny lekarz. człowiek pracujący z pasją. interesuje się pacjentem bez względu na wiek ( niektórzy olewają jeśli jest się młoda osoba ). trafna diagnoza. Zlecił rehabilitacje i odpowiednio dobrał leki. Polecam w 100% !!!

  lek. Radosław Cegiel2016-09-06

  Dziękuję za opinię, cieszę się że mogłem pomóc.

 • E

  Bardzo dobry lekarz. Cierpliwie wysłucha co pacjent ma do powiedzenia. Zlecił wszystkie badania, żeby mieć pewność zanim postawi diagnozę.Poprzedni lekarz u którego byłam tylko ze mną rozmawiał, przez co straciłam 6 miesięcy i dużo pieniędzy. O mały włos nie uwierzyłam, że moja choroba ma podłoże w psychice. Na badania NFZ czekałam dość długo, ale warto było. Zostałam całkowicie i bezpiecznie wyleczona. Taki lekarz to skarb.

 • Bardzo dobry i rzeczowy doktor. Pomógł mi bardzo skutecznie w wyleczeniu kolana. Jest bardzo cierpliwy i poświęca pacjentowi dużo czasu. Polecam tego ortopedę z całego serca.

 • Dr Cegiel prowadził mnie po skomplikowanym urazie wielu struktur kolana przez rok czasu.
  Leczenie jest już zakończone, aktualnie trwa proces rehabilitacji po operacji. Jestem bardzo zadowolony. Pan doktor to najlepszy specjalista ortopeda, jakiego dotąd spotkałem, a ze względu na charakter urazu, odwiedziłem ich wielu. Bardzo sympatyczny, pomocny, kontaktowy. Gorąco polecam.

 • Trafiłam do P Doktora po wypadku i zaczął leczenie mojego kolana . Dzisiaj po kilku operacjach zaczęłam chodzić bez stabilizatora i jest coraz lepiej . Mimo młodego wieku to bardzo dobry lekarz . Polecam Go .

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online