Zona jest na mnie obrażona i nie chce rozmawiać chociaż ja przeprosilem. Obraziła się na mnie bo twi

1 odpowiedzi
Zona jest na mnie obrażona i nie chce rozmawiać chociaż ja przeprosilem. Obraziła się na mnie bo twierdzi że ja drecze prześladuje, a ja tylko chce porozmawiać i żebyśmy się pochodzili. Mimo że oklamała mnie bo zatailas przede mną że bierze tabletki antykoncepcyjne jadąc do sanatorium. Do tego prosiłem aby odbieralas telefon będąc w sanatorium A zignorowała moje prośby, następnie jak wróciła to dziwnie się zachowywała np.chodzila po podwórzu i rozmawiała przez telefon twierdząc że niema zasięgu, a wcześniej był, mój telefon miał zasięg. Następnie turnus skończył się 6.06 a do rodziny pojechała po drodze 8.06 twierdząc że się udowodniła i musiała zostać dłużej, a wypis z sanatorium miała 6.06 . Następnie pytałem czy ma jakieś zdjęcia pamiątkowe to mówiła że nie ,a później znalazłem w jej telefonie zdjęcia i nagrania wideo w obecności mężczyzn. Na jednym zdjęciu siedziała na motorze i wysylala komuś buziaka twierdząc że to do koleżanek. Po tym wszystkim byłem wkurzony i doszło do awantury(do krzykow). Wkoncu niwie że chcę żyć w zgodzie i się pogodzilismy , przed moim wyjazdem do pracy mówi mi że jedzie z koleżankami do Agro turystyki w brzegu A właścicielem jest Pan z sanatorium w wieku 50lat A moja żona ma 34lata. I ponownie doszło do kłótni przez telefon jak zajechalem do pracy. O tym wszystkim i powiedziałem mojemu tacie że nie wiem co mam robić czy wracać do domu, czy pracować? A mam odpowiedzialną pracę bo jestem kierowca ciężarówki.
Zachęcam do rozmowy z żoną o Waszej relacji. O tym czego wspólnie oczekujecie od tego co pomiędzy Wami. Każde z Państwa ma prawo do oczekiwań i własnych wyborów. Pretensje i podejrzenia nie pomogą.