Zaburzenia odżywiania - terapia online

6 odpowiedzi
„Dzień dobry Pani Agnieszko, Od czterech lat cierpię na zaburzenia odżywiania. Zaczęło się od bulimii, z której wyszłam dzięki terapii. To, co pozostało to kompulsywne objadanie się w sytuacjach trudnych. Odbija się to bardzo negatywnie na moim zdrowiu fizycznym (o psychicznym nie wspomnę). Miesiąc temu wyprowadziłam się do Azji na półroczny kontrakt. Jestem tu sama i niestety tęsknota za rodzina i przyjaciółmi daje się we znaki. Mam 24 lata i mam już dość zmagania się z czymś co powinni być tylko fizjologicznym obowiązkiem, a jest nieustająca i męcząca walką. Ze względu na odległość rozpaczliwie poszukuje terapii przez skype. Prosilabym o informacje czy byłaby Pani zainteresowana ta forma terapii? Pisałam na maila Gdańskiego Centrum Psychoterapii, póki co bez odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam„
Witam Panią serdecznie. Nie wiem czy doczekała się Pani już odpowiedzi na swoje zapytanie... W razie czego służę pomocą. Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Prowadzę gabinet w Gdańsku, ale sesje odbywają się także za pomocą Skype, a temat walki z zaburzeniami odżywiania jest mi bardzo bliski zawodowo. Na mojej stronie może Pani przeczytać więcej o mojej pracy. Jeśli będę mogła być pomocna- proszę o kontakt.

Nie wiem czy to pytanie jest skierowane do mnie. Bo gdzieś zaplątała się Agnieszka. Niestety nie zajmuje się terapia on line czy przez Skype. Pozdrawiam Katarzyna Brzozowiec
Witam Panią,

Na początku chciałam zaznaczyć, że Pani pytanie "trafiło" do mnie, nie do pani Agnieszki. Nazywam się Pstrągowska Magdalena i jestem psychologiem-terapeutą. Jeżeli chciałaby Pani skorzystać z mojej pomocy - zapraszam do kontaktu, jednak wolę się upewnić, że odpowiedział Pani ten terapeuta, do którego Pani napisała.

Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Pstrągowska
Jeśli jest możliwość- to proponuję podjęcie terapii w tradycyjny sposób. Jeśli nie to każda pomoc jest dobra ale czy wystarczająca. Trudno powiedzieć. Są wady i zalety. Jednak wady przeważają i na ten moment nie zdecydowałabym się na terapię online. Pozdrawiam
Dzień dobry, niestety nie mogę Pani na ta chwilę pomoc ze względu na brak wolnych terminów. Mam całkowite obłożenie w gabinecie I brakuje mi już czasu na terapię online. Wierzę że uda się Pani znaleźć pomoc w innym miejscu. Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry, rozumiem że zapytanie jest kierowane do konkretnego terapeuty, a do mnie zostało wysłane przez pomyłkę. Pozdrawiam.