wizyta do lekarza

13 odpowiedzi
Dzien dobry.Ile kosztuje wizyta do Pani dr Elzbiety Słowinskiej na wizyte ktora trwa 30 minut.......

Nie wiem, proszę dzwonić do Pani Słowińskiej
Dzień dobry. Nie znam Pani Elżbiety. Nie wiem ile kosztuje u niej wizyta ani ile trwa. Bardzo mi przykro. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia.
to pytanie nie do mnie
Witam, niestety nie znam takich informacji. Pozdrawiam
Nie wypowiadam się w sprawie wizyt u innych osób. Spotkanie umawiam na 50 minut. Cena zależy od tego, jak charakter ma spotkanie. Pozdrawiam.
Dzień dobry, to nie do mnie to pytanie. Pozdrawiam
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ dotyczy innego specjalisty. pozdrawiam GR
nie znam odpowiedzi na to pytanie :)
Witam,
Niestety nie posiadam takich informacji.

Pozdrawiam
Witam , proszę pytać bezpośrednio Pani dr Elżbiety Słowińskiej. Być może wkradł się błąd w trakcie wpisywania wizyty w kalendarz.
Nie mam pojęcia.
Niestey nie wiem