Witam mam kryzys w związku z żoną w ostatnich tygodniach dowiedziałem się że oszukiwałaś mnie przez

2 odpowiedzi
Witam mam kryzys w związku z żoną w ostatnich tygodniach dowiedziałem się że oszukiwałaś mnie przez rok zauważyłem że chowa telefon jak tylko wracam z pracy i wylacza dźwięki okazało się że miałem dzień wolny i akurat w ten dzień przyjechal gościu z banku i się zaczęło. Okazało się że na początku roku wziela chwiluwke przez internet niewiem dlaczego bo zle nie zarabiam potem wziela nastepny kredyt zeby spłacić poprzedni i twierdziła że tylko trzy tak wziela porozmawialiśmy spłaciłem te jej zadłużenia obiecywała ze juz wiecej nie ma minol miesiąc wyszły na jaw następne i następne a dowiedziałem się bo dalej ukrywanie telefonu oklamywanie mnie jak jestem w pracy ze siedzi w domu z dziećmi wieczorem rozmawiałem z córka okazało się że jak zemna rozmawiałem to dzieci były u babci a ona była w mieście zona jest w ciąży spłaciłem wszystkie jej zadłużenia ale wogule jest oziebla i dalej ukrywa tel i klamie co mam zrobić powiedziałem że skorzystamy z usług specjalisty to powiedziała mi ze niema takiej możliwości co mam robić pomuszcie
Witam, sytuacja jest skomplikowana zarówno dla Pana jak i żony. Proszę jednak pamiętać, że nikt nie ma takiej siły sprawczej aby zabraniać drugiej osobie czegokolwiek. Można usiąść, porozmawiać i ustalić wspólnie kierunek działania. Jednak zabranianie jest ciosem poniżej pasa. Zachęcam mimo wszystko do skorzystania ze wsparcia specjalisty aby zadbać u swój komfort psychiczny. Dowie się Pan czego unikać w poszczególnych sytuacjach i nie tylko. Pozdrawiam

Dzień dobry,
niestety w tej sytuacji zalecałbym mimo wszystko zrobienie rozdzielności majątkowej. Być może zadłużanie się Pana żony jest formą uzależnienia np.: zakupy, hazard, które są często erzacem niespełnionych potrzeb emocjonalnych. Zalecałbym zdecydowanie terapie małżeńską ponieważ jej działania przynoszą szkodę całej rodzinie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.