Witam jestem z mężem łącznie 23lat, 5 lat temu zdradziłam . Ale dopiero po 5 latach powiedziałam pra

3 odpowiedzi
Witam jestem z mężem łącznie 23lat, 5 lat temu zdradziłam . Ale dopiero po 5 latach powiedziałam prawdę, nóż ma żal gniew ból. Bo to co było zepsulam . Kocha mnie po tym wszystkim kochaliśmy się chce odbudować wszystko on niby chce niby nie twierdzi że będę się z nim męczyć bo będzie wracać , czy warto walczyć o miłość , która nie zgasła?
Dzień dobry,
uważam, że znajduje się Pani w naprawdę trudnej sytuacji. Warto byłoby poszukać pomocy u specjalisty, który pomoże zaopiekować się Pani uczuciami i ewentualnie, po zapoznaniu się z problemem, skieruje Państwa terapię par.

Pozdrawiam serdecznie

Myślę, że nikt ze specjalistów nie odpowie na pytanie, czy warto walczyć o Państwa miłość. Jeśli za to Państwo odpowiecie sobie na to pytanie, na pewno znajdzie się specjalista, który w tym procesie pomoże. Każde z Państwa może natomiast sięgnąć po pomoc także indywidualnie. Z tego, co Pani napisała, po każdej ze stron są emocje, którymi warto się zająć. Życzę serdeczne powodzenia
Dzień dobry, dziękuję za podzielenie się swoimi uczuciami i wyzwaniami. To ważny krok w kierunku zrozumienia i rozwiązania problemu, z którym się Pani boryka. Zrozumienie i zaakceptowanie własnych zachowań jest kluczowe w procesie pracy nad nimi.
Kłamanie może być skomplikowanym zachowaniem, które może mieć różne przyczyny. Często jest to mechanizm obronny, który ma na celu ochronę przed konsekwencjami lub trudnymi emocjami. Ważne jest, aby zrozumieć, co może prowadzić do tego zachowania u Pani. Warto również zastanowić się nad tym, jakie są skutki takiego zachowania dla Pani i Pani partnera?! Zrozumienie przyczyn kłamania oraz praca nad tym aspektem mogą pomóc Pani stopniowo wprowadzać zmiany. Jeśli czuje Pani, że nie jest Pani w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie, proszę rozważyć wsparcie psychologa. Z tego, co Pani przedstawiła wynika, że po obu stronach istnieją emocje, które warto poddać analizie. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.