Witam, jestem kobietą lat 24 i ważę 40 kg a mierzę 157 cm. Przyjmuje aktualnie rano mozarin 10 mg a

1 odpowiedzi
Witam, jestem kobietą lat 24 i ważę 40 kg a mierzę 157 cm. Przyjmuje aktualnie rano mozarin 10 mg a wieczorem mozarin 20 mg , drovelis, asertin 50 mg i trittico CR. Chciała bym wiedzieć czy ta dawka jest na pewno bezpieczna dla organizmu.
Dzień dobry . Maksymalna dawka Mozarinu 20mg, nie mozna łączyć asertiny z Mozarinem. Prosze pilnie zgłosić się do lekarza prowadzącego, ryzyko wystąpienia zespołu serotoninergicznego. W przypadku pogorszenia, pilnie na izbe przyjęć. Pozdrawiam
Znajdź eksperta

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.