Szukam terapeuty znającego dobrze temat wysokiej wrażliwości - Białystok. Jestem przypadkiem baaardz

7 odpowiedzi
Szukam terapeuty znającego dobrze temat wysokiej wrażliwości - Białystok. Jestem przypadkiem baaardzo wysoko wrażliwym, potrzebuję dobrego specjalisty.
Dzień dobry. Dlaczego szuka Pan terapeuty? Pozdrawiam. Maciej Gołąb.

Wrażliwość czesto zależna jest wrodzonych preferencji także sensorycznych. To delikatna a zarazem bardzo ważna cecha dla tożsamości człowieka. Zapraszam na spotkanie. Pozdrawiam. Ula Ratajczak
Rozumiem, że reagujesz na wszystko zbyt mocno i powoduje to bezbronność wobec własnych emocji. Świadomość tego to już dużo. Wrażliwość może być atutem jak już nauczymy się panować nad nią. Zapraszam na sesję. Pozdrawiam ze zrozumieniem.
Witam. Pracuje w Białymstoku i na ten moment posiadam wolne terminy. Kontakt znajdzie Pan w internecie.
Zapraszam do siebie. Jestem psychoterapeutą w nurcie terapii skoncentrowanej na emocjach. Prowadzę sesje online.
Dobry wieczór, rozumiem, że zależy Panu na osobie, która z uważnością wysłucha tego, co chciałby jej pan powiedzieć, zrozumie i wspólnie z Panem będzie próbowała odnaleźć właściwą ścieżkę. Czy dobrze to odczytuję? Od lat zajmuję się pracą z myślami, emocjami i ich wpływem na zachowanie człowieka. Jeśli ma Pan możliwość skontaktowania się via Skype, zapraszam. Pozdrawiam i życzę powodzenia/ Agnieszka Jaślikowska-Nowak
Proponuję stronę psychiatria.org.pl/strona _zarzadu _sekcji _psychoterapii
Tam jest lista terapeutów i superwizorow ptp, członków snp