Szukam fizjoterapeuty . Dla synka który ma nabyty krecz szyjny . Jesteśmy z trojmiasta szukamy kogoś

5 odpowiedzi
Szukam fizjoterapeuty . Dla synka który ma nabyty krecz szyjny . Jesteśmy z trojmiasta szukamy kogoś z doświadczeniem i wiedza na ten temat byliśmy już u wielu fizjoterapeutów i mało kto miał wiedzę na ten temat .
Dzień dobry,
proszę się skontaktować z dr Aleksander Bielecki z zapytaniem o syna. Proszę wyszukać wrazę alekbiel.
Z poważaniem,
Marcelin Korycki

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o kręcz szyi, to zapraszam na wizytę w naszym Centrum Osteopatii. Kręcz szyi to dość delikatny temat. Praca osteopatyczna różni się podejściem do tego problemu od klasycznej fizjoterapii i mamy zazwyczaj dobre rezultaty leczenia tego problemu. Współpraujemy również z dobrymi fizjoterapeutami, których w razie konieczności pracy fizjoterapeutyczniej polecamy pacjentom. Pozdrawiam. Agniesza Kozińska
Witam,
Przykro mi, ale nie jestem w stanie pokierowac w trojmiescie do zadnego specjalisty...
Pozdrawiam
Dzień dobry,
Zapraszam do gabinetu w Gdyni głównej (fizjobalance)
Pozdrawiam serdecznie
Witam,

w razie konieczności zapraszam do Warszawy. Na miejscu ustalimy częstotliwość zabiegów.

Pozdrawiam
mgr Wojciech Szulborski