lek. Teresa Pietruszczak- Podleśna

Neurolog więcej

Bydgoszcz 3 adresy

Nr PWZ: 5283077

12 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

SKOK Asekuracja + 1 więcej


Konsultacja neurologiczna • Od 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu
MEDIC KLINIKA
Wojciecha Łochowskiego 7a, Fordon , Bydgoszcz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Brzęczkowskiego 2, Bydgoszcz

Od 120 zł

Przychodnia Tatrzańska


Brzęczkowskiego 2, Bydgoszcz

120 zł

Przychodnia Tatrzańska


Gen. J.Hallera 2C, Bydgoszcz

Od 120 zł

NZOZ Awimed

Moje doświadczenie

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIC KLINIKA Inny

Wybralem Panią Doktor z racji pozytywnych opinii z tej strony. Niestety szczerze nie polecam tej Pani.
Pani Doktor stwierdziła, że nie jest mi wstanie pomóc, że tak już musi być. Kazała mi odstawić wszystkie leki i zacząć brać aspirynę.

Kilka godzin później poszedłem do innej Pani neurolog, która postawiła diagnozę i przepisała odpowiednie leki.

H
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Tatrzańska Konsultacja neurologiczna

Jeżeli chodzi o dr Podleśną to uważam ze jest jeden z lepszych Neurologów w Bydgoszczy.Lekarz z sercem podchodzi do pacjentów nie jest obojętna na cierpienie .Jest po prostu dobrym lekarzem polecam z całego serca. Jestem pacjentką dr Podleśnej i wiem co piszę.

B
Profil zweryfikowany

Pani DoktorTeresa Pietruszczak - Podleśna to wybitny specjalista, a przy tym bardzo miła i sympatyczna, o wysokiej kulturze osobistej. Z zaangażowaniem poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, odpowiada zawsze na pytania - starając się szczegółowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Duża cierpliwość ze strony Pani Doktor oraz trafność stawianej diagnozy medycznej, stwarza możliwości podjęcia konkretnego leczenia, w tym również w koniecznych przypadkach kierowanie do leczenia neurochirurgicznego. Zatroskania o zdrowie i konfort psychiczny pacjenta w rzeczowy, przejrzysty sposób przedstawia w jaki sposób należy się starać postępować przy dolegliwościach związanych z chorobą. Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i mam do Niej wielkie zaufanie.Jest lekarzem z powołania.Znam ją od lat 70-tych.Pracowałam wtedy BKBD. Z poważaniem Wdzięczna pacjentka Bożena Jopek.


B
Profil zweryfikowany

Wspaniały lekarz z troską zajmujący się pacjetem - dociekliwa szukająca przyczyn dolegliwości a nie tylko lecząc skutki Nie muszę polecać innym bo kolejki do Jej gabinetu i trudności z zapisaniem się na wizytę mówią same za siebie


M
Profil zweryfikowany

Uważam, że Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, troskliwym, poświęcającym czas pacjentowi. Dokładnie opowie o chorobie, o możliwościach leczenia, bez najmniejszego problemu kieruje do poradni rehabilitacyjnych, na rezonans itp. Przy tym jest niezwykle uprzejma, ciepła i kompetentna.


E
Profil zweryfikowany

To jest wspaniały lekarz, który poświęca cały swój czas pacjentom. Nie wiem dlaczego, ale wizyta trwa pół godziny lub więcej i dlatego tworzą się takie kolejki. Potrafi porozmawiać z pacjentem z uśmiechem i dobrym słowem.Znam panią dr. od 30 lat i jak już nie wiem co mi jest to zwracam się do niej bo ona zawsze pomoże. Polecam ją wszystkim znajomym. Zawsze zajmuje się pacjentem do końca aż go wyleczy lub podleczy. Ostatnio jak była rejestracja to ludzie stali już od piątej rano żeby się zarejestrować i to były tłumy.Pozdrawiam p. dr. serdecznie i niech się nie przejmuje nie wszystkim się dogodzi.


A
Profil zweryfikowany

Pani Doktor jest super zawsze gotowa poświęcić czas pacjentowi. Leczę się u Niej już od ok20 lat i nigdy się nie zawiodłam. Byłam u wielu specjalistów z dziedziny neurologi ale tylko Pani Doktor postawiła prawidłowa diagnozę i tym samym uratowała mi życie. Oby nigdy Jej nie zabrakło, gdyż jest Ona dla mnie jak druga Mama:)


K
Profil zweryfikowany

Pytania do gościa z sierpnia: jeżeli wizyty trwają 4 minuty, to jakim cudem tworzą się gigantyczne kolejki? Jaki jest sens porównania czynności obejrzenia zdjęcia RTG do możliwości wypisania skierowania na prześwietlenie, bo to mniej więc brzmi jak porównanie rakiety tenisowej do masła mazurskiego?
P.S.
Liczba skierowań na poszczególne badania to nie wymysł lekarza, tylko przepisy NFZ, więc pretensje proszę tam kierować. Poza tym anonimowość w obrzucaniu błotem pomaga, prawda?


A

Byłam kilkakrotnie na wizycie u p. Dr Podleśnej, jednak mimo nadziei, że pomoże mi wyleczyć mój kręgosłup lub zmniejszyć jego ból to tak się nie stało. Straciłam tylko czas i nerwy, nie wysłała mnie na żadne badanie, nie dała żadnego skierowania, zapisywała tylko leki przeciwbólowe, które okazało się zbyt silne dla mnie, zaleciła leki na zapalenie rwy kulszowej, której nie miałam!!! Porażka... więcej mówi nie na temat... wizyty u pani Doktor trwają 4min., z czego robi się gigantyczna kolejka w poczekalni, dla mnie to były nic nie przynoszące wizyty :( Dzięki Bogu trafiłam do wspaniałej pani Doktor Baranowskiej, która przyjmuje w przychodni na osiedlu Błonie, fakt jest specjalistą Neurolog dla dzieci, ale spotykam u niej przeważnie pacjentów dorosłych, bardzo rzetelnie się mną zajęła, wypisała masę skierowań na badania, obejrzała bardzo dokładnie zdjęcia RTG, a nie tak jak p. dr Podleśna podkreśliła, że może dać tylko 1 skierowanie na rok, co za szok! Szczerze mówiąc byłam z niej bardzo niezadowolona i odradzam u Niej wizyty...


P

Mam pytanie... czy ktoś z Państwa wie gdzie teraz pracuje Pani Doktor poniewaz szukam do niej kontaktu...
Z góry dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania