Poszukuję ortopedy z okolic Warszawy.

10 odpowiedzi
Mieszkam w Grodzisku Maz. Jestem po operacjach wstawienia mi entoprotez w obydwu kolanach. Mieszkałam koło Torunia i tam miałam operacje. Najpierw atroskopię kolan a potem endoprotez w odstępie pół roku w obydwu kolanach. Operacje się udały. Jestem 5-ty rok po operacji i zaczynam odczuwać w prawej nodze sztywnienie uda a potem okropne palenie w środku a noga jest normalnej temperatury. Mam potworne bóle kręgosłupa i lekarz rodzinny jak i chirurg naczyniowy twierdzą, ze to są bóle od kręgosłupa. Jutro idę na RTG kręgosłupa w obrębie lędźwiowym. Mam nadwagę co powoduje jesz\cze większe obciążenie kręgosłupa. Ja mam 73 lata i bardzo trudno mi sie pozbyć nadwagi. Jem bardzo mało, piję za to bardzo dużo napoi niegazowanych. Przypuszczam, ze to mało ruchu powoduje moja otyłość ale ja tak cierpie chodząc. Chciałabym załatwić sobie dobrego rehabilitanta ale jak dotąd nie znalazłam. Nie interesują mnie okłady, magnesy i wszystkie inne pierdołki. Wcale mi nie pomagają. Wiem, ze pomogłyby dobrze ułożone przez rehabilitanta ćwiczenia. Niewiele ich moge wykonywać. Nie uklekne na kolana i nie podniosę się bez uchwytów z podłogi. Prosze mi poradzić co mam robić?: Gdzie sie leczyć. Nie jestem bogata. Jestem emerytką. Na takich 10 dobrych zabiegów byłoby mnie stać a nie na więcej.
Myślę, że w Pani rejonie najlepiej zwrócić się w sprawie rehabilitacji do Sorno

Przede wszystkim należy Panią dokładnie zbadać i określić co jest przyczyną tych dolegliwości. Tego sie nie da zrobić na odległość. w okolicach Warszawy polecam dra Antolaka Łukasza który zna się na leczeniu i diagnozowaniu schorzeń kręgosłupa - bo tu należy wziąć pod uwagę rwę. Pozdrawiam
Sprawa wygląda na złożoną. Proszę o zgłoszenie się do Poradni Urazowo - Ortopedycznej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego celem konsultacji.
Pani stan - Szanowna Pani - powinien być skontrolowany przez doświadczonego ortopedę.
Nie umiem wskazać konkretnego miejsca. Klinika Ortopedii w Poznaniu którą kieruję pozostaje zawsze do dyspozycji chorych z całej Polski
Dzień dobry.
Myśle że w pani przypadku podstawowym badaniem powinno być zdjęcie rentgenowskie stawów kolanowych i biodrowych i konsultacja ortopedyczna celem wykluczenia obluzowana endoprotezy. Rehabilitacja przed badaniami może nawet zaszkodzić.
Pozdrawiam i w razie chęci zapraszam na wizytę.
Droga Pani,
żeby wskazać Pani dalsze leczenie konieczne jest dokładne zbadanie Pani, zobaczenie aktualnych zdjęć. W kwestii rehabilitacji nie jestem w stanie wskazać miejsca w okolicach Warszawy. Radziłbym udać się do swojego lekarza rodzinnego, żeby pomógł Pani z wybraniem dostępnego Oddziału Rehabiitacji i ortopedy prowadzącego, którzy pomogą Pani w ramach świadczeń NFZ na powrót do zdrowia.
Dzień Dobry,
Myslę, że leczenie rehabilitacyjne będzie odpowiednie na poczatek, niestety nie mogę poleć nikogo z okolic Warszawy. Pozdrawiam
niestety nie jestem w stanie pomóc... pracuję na Śląsku
polecam Oddział Dzienny Rehabilitacji w WIM
Dzień Dobry. Bez badania to nie będę umiał zdiagnozować co się dzieje. Z moich propozycji (to też Pani pomysł, zresztą bardzo dobry) to rehabilitacja w Ortopedika (w Warszawie), ew. blokady przykręgosłupowe. Pozdrawiam serdecznie ...