dr n. med.

Piotr Żbikowski

Ortopeda

139 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1372 odwiedziny w ciągu 30 dni

Więcej informacji na mojej stronie: zbikowski.az.pl W PRZYPADKU BRAKU DOGODNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z MOJĄ REJESTRACJĄ - KONTAKT NA STRONIE… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
139 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: zerwane ACL, MCL

  Pan Doktor jest świetnym fachowcem! 100% profesjonalizmu, rzeczowy, empatyczny i konkretny. Spokojnie i łopatologicznie przeszedł ze mną przez zdjęcia z płyty rezonansu, przedstawiając proponowaną formę zabiegu i działań poopracyjnych. W 2 tygodnie po wizycie miała zabieg, wszystko poszło sprawie. Dr przeprowadził zabieg zszycia więzadła ACL, podczas gdy pozostali lekarze z którymi się konultowałam nawet nie wzieli tego pod uwagę(uważali ze to niewykonalne powyzej tygodnia po urazie).Na bardzo duży plus zasługuje fakt, że z Dr Żbikowski można sprawnie komunikować się mailowo. Oby więcej takich fachowców!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Świetny lekarz. Bez naciągania, zbędnych badań, niepotrzebnych wizyt, szybka diagnoza i skierowanie na zabieg. Super i bardzo polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: problemy po urazie kolana

  Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat. Leczę różne schorzenia ortopedyczne. Doktor operował mi ścięgno Achillesa. Teraz leczę problemy z kolanem po urazie. Cenię Pana Doktora, bo ma ogromną wiedzę, jest rzeczowy, dokładny, konkretny i profesjonalny. Przy tym kultura osobista na wysokim poziomie.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Lekarz z powołania, dobry człowiek i świetny fachowiec.Z uwagi, że mój przypadek wymagał niezwłocznej konsultacji i diagnozy (niepokojący opis badania tomograficznego, ryzyko operacji po 6 tygodniach od złamania kości szyjki ramiennej), Pan Doktor poświęcił mi swój dodatkowy czas przyglądając się zarówno zdjęciom RTG jak i zdjęciom z tomografii komputerowej, eliminując konieczność operacji jak również uspokajając po lekko przerażającej diagnozie zawartej w opisie badania. Jestem Panu Doktorowi ogromnie wdzięczna za pomoc i poświęcony czas. Pozdrawiam gorąco i oczywiście polecam bardzo konsultacje u Doktora. Warto!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Super konkretny lekarz.Wszystko jasno i rzeczowo wytłumaczy. Lekarz z powołania. Polecam bardzo tego specjaliste.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjny, przesympatyczny i uśmiechnięty człowiek. Byłam u Pana doktora z córką bała się wizyty jak to dziecko ale już od progu Pan doktor przekonał ją swoim szczerym uśmiechem. Kazał nam zrobić badania aby móc w pełni postawić diagnozę. Napewno udamy się do Pana doktora ponownie

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Piotr to lekarz z powołania - interesujący się pacjentem, samodzielnie analizujący wyniki badań, odpowiadający rzeczowo na zadane pytania i poświęcający nawet swój prywatny czas dla pacjenta. W dzisiejszych czasach gdy powołanie ginie wraz z doświadczeniem i grubością portfela - rzadkość. Polecam Pana Doktora

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr Żbikowski jest znakomitym ortopedą. Pierwszy kontakt z Nim miałam ok.16 lat temu, kiedy postawił na nogi mojego męża po bardzo groźnym wypadku a inni lekarze nie dawali szans na wyleczenie. Moja wizyta obecnie u Pana dr nie trwała zbyt długo, bo niecałe pół godziny. Jest bardzo uprzejmym, spokojnym i niezwykle konkretnym człowiekiem. Powiedział mi wszystko o mojej chorobie,sposobie leczenia pokazując wszystko na komputerze i obrazowo. Ważne jest też to, że mam możliwość przekazania swoich wyniķów drogą e-mail. Uważam,że Pan dr Piotr Żbikowski jest zdecydowanie godnym polecenia specjalistą.

 • Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: operacja kolana

  Znakomity fachowiec. Prawdziwy specjalista z powołania. Duża kultura osobista. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z pacjentem. Po operacji kolana tydzień temu czuję się doskonale (a ostatni rok był dla mnie koszmarem). Najlepszy specjalista, na jakiego mogłam trafić. Oby jak najwięcej takich lekarzy, którym naprawdę zależy na pacjentach. Dziękuję Panie doktorze.

 • Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: bóle kolan

  Po pierwszej wizycie.. same superlatywy. Kultura, fachowość, ciepło. Myślę, że dzięki Panu doktorowi odzyskam sprawność. Polecam z całego serca!

Pytania pacjentów (211)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Pytanie dotyczące bóle stopy

  Uprawiam wyczynowo piłkę nożną. W 11.2017 skręciłem kostke podczas meczu (leczenie zachowawcze). Wcześniej od ok roku dokucza mi silny ból z wewnątrz stopy promieniując mocno na Achillesa. Dnia 17.02.18 zrobiony RM: przyśrodkowej części bloczka kości skokowej widoczna jest strefa obrzęku oraz drobna podchrzęstna torbiel wielkości do 5mm, okrywa chrzęstna w tej okolicy wykazuje nieco niejednorodny sygnał - obraz MRI sugeruje OCD w stopniu IIA. Poza tym w rzucie jamy stawu skokowo-goleniowego, od strony przyśrodkowej, widoczny jest podłużny obszar, bezsygnałowy we wszystkich sekwencjach - najpewniej gaz (objaw próżniowy / "vacuum phenomenon"), świadczący o zmianach zwyrodnieniowych w stawie. Przy kości skokowej, od strony zatoki stępu, widoczny jest obszar o wym. 6 x 2 x 8mm - prawdopodobnie odpowiada oderwanemu fragmentowi kości skokowej . Widoczny obrzęk w sąsiadującej części kości skokowej, jak również w zatoce stępu. Dodatkowo stwierdza się niewielkie kolekcje płynu w zatoce stępu.
  Poza tym zerwanie CFL. Czekam na opis badania TK. Wiem, że czeka mnie zabieg. Pytanie moje: Czy jest możliwa rekonstrukcja CFL i artoskopia w jednym zebiegu celem wyczyszczenia powyższych. A jeśli nie co wykonać w pierwszej kolejności. podkreślam iż w okolicy CFL raczej nie odczuwam bólu. Jestem w ciągłym treningu, z sztywnym tejpowaniem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zwykle artroskopię wykonuje się jednocześnie

 • ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Lekarz wykonujący operację powinien podać dokładne zalecenia dotyczące obciążania. Teoretycznie po takim zabiegu należy chodzić o kulach bez obciążania operowanej kończyny przez 6 tygodni (jednocześnie… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Więcej informacji na mojej stronie: zbikowski.az.pl

  W PRZYPADKU BRAKU DOGODNYCH TERMINÓW W KALENDARZU WIZYT PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z MOJĄ REJESTRACJĄ - KONTAKT NA STRONIE zbikowski.az.pl

  Nie zajmuję się zespołami bólowymi kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi stawu biodrowego i przewlekłymi zapaleniami kości. Nie wykonuję zabiegów artroskopii i alloplastyki stawu biodrowego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby

 • kontuzje sportowe
 • złamania
 • uszkodzenia stawu kolanowego, ramiennego, skokowego i łokciowego
 • wczesne zmiany zwyrodnieniowe stawów
 • zespoły przeciążeniowe stawów
 • deformacje pourazowe kończyn
 • zerwanie więzadła
 • uszkodzenie łąkotki
 • uraz kolana
 • skręcenie stawu
więcej

Zdjęcia