Ostatnio dowiedziałam się że cynamon wpływa na rozwijający się płód itd. I stąd moje pytanie czy to prawda ? Ponieważ ponad rok temu urodzilam syna z trzema wadami ,lekarza nie wiedzą z jakiego powodu ,ponieważ sama ciąża przebiegała książkowo też jestem bardzo ciekawa ,dodam też ze cala ciążę jadłam płatki cynamonowe po dwa razy dziennie ,a żelazo miałam ponad normę ,czy ten cynamon mógl być przyczyną tych wady syna ?
 Monika Kurdej
Monika Kurdej
Dietetyk, Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Dziękuję za pytanie. Bardzo ważne. I jednocześnie trudna odpowiedź. Widzę, że stara się Pani zracjonalizować doświadczenie. 3 wady u dziecka to potężne wyzwanie emocjonalne. Jako ludzie mamy tendencję do myślenia o tym, że świat jest sprawiedliwy i że istnieją przyczyny. Ale, dla wielu rzeczy nie ma i nie będzie wyjaśnienia. Lekarze się nie mylą. Są zaskoczeni tak samo, jak Pani. A co jeśli nie ma winnych? Bardzo, bardzo, bardzo Panią ściskam. Czuję, jak bardzo chciałaby Pani coś zrobić.. zadziałać, żeby się zmieniło... Sama jestem mamą - już nastolatków - jestem gotowa do najcięższych czynów, żeby tylko uchronić moje dzieci. Nie musiałam zmagać się z wyzwaniem stawania na nogi po takim doświadczeniu, jak u Pani, ale .... po prostu czuję, jak bardzo potrzebuje Pani wsparcia. Proszę znaleźć kogoś, z kim Pani porozmawia o sobie, o swoich oczekiwaniach, o emocjach. To zadziała lepiej, niż rzucanie się w rozpaczy na cynamon:D

Specjaliści w zakresie usługi: dieta dla kobiet w ciąży

Agnieszka Szpoton

Agnieszka Szpoton

Dietetyk

Nowy Dwór Mazowiecki

umów wizytę
Natalia Pokorna

Natalia Pokorna

Dietetyk, Diagnostyk

Lubsko

umów wizytę
Marta Fordas

Marta Fordas

Dietetyk

Wrocław

umów wizytę

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 6 pytań dotyczących choroby: dieta dla kobiet w ciąży

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.