Niedoczynność, PCOS

8 odpowiedzi
Witam. Czy jest pani wstanie ułożyć dietę przy niedoczynności tarczycy, hiperprolaktynemii i PCOS? Jestem od niedawna pod opieką pani endokrynolog i mam świadomość, że zrzucenie wagi jest tutaj bardzo istotne. Przy moim wzroście 174cm waga 108 kg to dużo za dużo i bardzo nie chciałabym na własną rękę się za to zabierać, by nie popełnić błędów.
Witam,
Oczywiście mogę Pani pomóc w redukcji masy ciała. Przy tych chorobach odpowiednia dieta jest rzeczywiście bardzo ważna. Na konsultację proszę koniecznie zabrać ze sobą aktualne wyniki badań oraz przygotować spis przyjmowanych leków i suplementów diety.
Zapraszam serdecznie!

Tak, oczywiście. Szereg czynników trzeba wziąć pod uwagę, ale jest to możliwe. Zapraszam na wizytę.
Barbara Dąbrowska-Górska
Witam, Tak oczywiście jestem w stanie przygotować dietę przy Pani problemach zdrowotnych. Przed ustaleniem diety potrzebuję przeprowadzić z Panią wywiad żywieniowo - zdrowotny, zapoznać się z Pani aktualnymi wynikami badań, poznać Pani styl życia aby przygotować dla Pani dietę skrojoną na miarę. Proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w sprawie współpracy. Pozdrawiam serdecznie
Oczywiście. Zapraszam na wizytę.
Tak, zapraszam z wynikami badań labolatoryjnych, które pani posiada.
Witam, zapraszam do poradni.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie,
oczywiście układam jadłospisy w wymienionych przez Panią jednostkach chorobowych.
Zachęcam do kontaktu w celu umówienia pierwszej wizyty.
Pozdrawiam!
Zapraszam na konsultację :)