Mam tak z mężem , potrafi być wybuchowy, agresywny o drobną rzecz ,a ja nie mogę mu uwagi zwrócić np

2 odpowiedzi
Mam tak z mężem , potrafi być wybuchowy, agresywny o drobną rzecz ,a ja nie mogę mu uwagi zwrócić np w obronie dzieci bo do nich też przeklina i zaraz mnie wyzywa przy nich, że jestem psychiczna i muszę się leczyć i dużo gorsze rzeczy, a ja naprawdę jestem spokojną opanowaną osobą , dużo znoszę , szkoda mi tylko dzieci bo widzą jak ojciec nie szanuje matki,a jeden syn 10 lat też strasznie do mnie sobie pozwala, dużo by trzeba było opisywać, bo za dużo tych złych rzeczy się wydarzyło i we mnie siedzi
Opisuje Pani przemoc domową, której ofiarą jest nie tylko Pani ale także Państwa dzieci - proszę poszukać specjalistycznej pomocy w swoim miejscu zamieszkania. Zapewne trudno się na to zdobyć, ale ma Pani OBOWIĄZEK zadbać o spokój i bezpieczeństwo dzieci. Tą sytuację można i TRZEBA zmienić! Jak to zrobić można dowiedzieć się tutaj:

niebieskalinia.info

obywatel.gov.pl/malzenstwo/skorzystaj-z-pomocy-dla-osob-dotknietych-przemoca-w-rodzinie

Dzień dobry,
Póki Pani nie zadba o siebie i swoje bezpieczeństwo nie zapewni Pani tego samego swoim dzieciom. Szkoda jest nie tylko dzieci, ale tak samo Pani zasługuje na szacunek i inne traktowanie. Znosi Pani toksyczność męża zbyt długo i pora to przerwać, aby zapewnić sobie i dzieciom bezpieczeństwo. Tak jak pisała poprzedniczka proszę Zwrócić się do specjalisty po wsparcie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!