Mam 36 lat pracuje fizycznie w niedzielę chwycił mnie ostry ból kręgosłupa odcinek szyjny i piersiow

4 odpowiedzi
Mam 36 lat pracuje fizycznie w niedzielę chwycił mnie ostry ból kręgosłupa odcinek szyjny i piersiowy nie mogłam się położyć na łóżko bez pomocy drugiej osoby która mi trzymała głowę i tagze gdy chciałam wstać też musiała mi trzymać głowę dzwoniąc do przychodni całodobowej pani doktor podczas tele porady przepisała mi Mydocalm, Neurovit, Nimesil lek przeciw bolowy nie pomógł zadzwoniłam do lekarza rodzinnego w poniedziałek pani doktor przepisała lek w zastrzykach Algan proszę o pomoc gdzie mam się zgłosić do specjalisty nie mogę ruszać glawa w prawo w lewo nawet jak siedzę to mnie boli mam dziecko trzyletnie więc ciężko jest mi funkcjonować normalnie
Najlepiej zgłosić się do fizjoterapeuty, który zdiagnozuje problem. Jeśli był to ostry ból, to może być związane z powięzią, dyskiem. Więcej wykaże dokładna diagnostyka w gabinecie fizjoterapeuty.

Zdecydowanie należy skierować kroki do fizjoterapeuty.
Dzień dobry. Proszę się udać do fizjoterapeuty/ osteopaty na badanie. Koledzy przeprowadzą dokładny wywiad i podejmą odpowiednie kroki w celu poprawy Pani zdrowia. Pozdrawiam serdecznie
Najlepiej do fizjoterapeuty specjalizującego się mechanicznej diagnostyce i terapii zespołów bólowych kręgosłupa np. metoda McKenzie. W pani sytuacji warto również przeanalizować ogół problemów zdrowotnych aby pokierować Panią do odpowiednich specjalistów - na ogół takie dolegliwości jak opisane przez Panią mają głębsze podłoże.
Sugeruję wizytę: Diagnostyka i terapia kręgosłupa (pierwsza wizyta) - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.