Mgr

Jarosław Hejduk verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

 • JARDA Fizjoterapia Blisko Ciebie

  Łódź , Smulsko także Wizyty domowe, Polesie, 94-121 Łódź, łódzkie

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 7 lat

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: JARDA Fizjoterapia Blisko CiebieUsługa: ból ucha

  Miałam przewlekły ból ucha. Nie do wytrzymania. Lekarze niestety byli nieskuteczni. Dopiero Pan Jarek skutecznie pomógł. Baaardzo dziękuję Panie Jarku!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem magistrem rehabilitacji ruchowej (dobra szkoła AWF:) i zwolennikiem współpracy z pacjentem. Podchodzę do problemów pacjenta holistycznie (całościowo). Nie skupiam się na problemie jaki jest, ale też z czego wynika. To powoduje, że wyłapuje niuanse, których nie dostrzegają inni. Jeśli masz problem z narządem ruchu - jestem do dyspozycji. Posiadam PWzF potwierdzający moje wykształcenie. Przyjmuję w gabinecie na os.Smulsko w Łodzi. Pracuję też z pacjentem w jego domu, aby czuł się komfortowo w swoim otoczeniu. Cała terapia zamyka się do 3 wizyt. Zapraszam na swoja stronę JARDA. Tam znajdziecie Państwo do mnie kontakt. Zapraszam

  Usługi

  JARDA Fizjoterapia Blisko Ciebie

  Łódź , Smulsko także Wizyty domowe, Polesie, 94-121 Łódź, łódzkie

  Wizyta domowa od 100 zł
  Badanie podmiotowe, terapia , 80 zł
  Terapia mięsniowo -powięziowa 90 zł
  Leczenie stawu skroniowo żuchwowego 60 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Jarosław Hejduk
  Jarosław Hejduk
  Fizjoterapeuta
  Łódź
  Przyczyny pisku w uszach mogą być różnego pochodzenia. Po wykluczeniu problemu laryngologicznego zapraszam na konsultację

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: JARDA Fizjoterapia Blisko CiebieUsługa: ból ucha

   Miałam przewlekły ból ucha. Nie do wytrzymania. Lekarze niestety byli nieskuteczni. Dopiero Pan Jarek skutecznie pomógł. Baaardzo dziękuję Panie Jarku!

  • A

   Bardzo dziękuję za postawienie mnie na nogi. Bardzo bolały mnie kolana. Właściwie postawiona diagnoza i seria zabiegów pozwoliły na pozbycie się bólu i przywróciły lekkość chodzenia. Pozdrawiam serdecznie.

  • I
   Lokalizacja: JARDA Fizjoterapia Blisko CiebieUsługa: ból ręki po zabiegu na cieśń nadgarstka,pourazowy ból kolana

   "Ręce,które leczą" !!! Do teraz nie mogę uwierzyć,że już nie czuję bólu,który towarzyszył mi przez kilka lat :-) Niesamowity człowiek ! Profesjonalista w swoim fachu, pełen empatii i zrozumienia.Pomógł również mojemu mężowi,który jest po udarze niedokrwiennym i cierpiał na bóle głowy,żuchwy i ucha... Bardzo dziękujemy Panie Jarku :-)

  • W
   Lokalizacja: JARDA Fizjoterapia Blisko Ciebie

   Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad i bezcenne rady oraz zalecenia dotyczące zdiagnozowanego problemu. Zdecydowanie polecam!

  • T
   Lokalizacja: JARDA Fizjoterapia Blisko Ciebie

   Bardzo dobry fizjoterapeuta. Podczas jednej wizyty uporał się z bólem, który towarzyszył mi przez kilka lat. Po terapii dokładnie i bez pośpiechu wytłumaczył jak ćwiczyć w domu. Duża wiedza i bardzo dobre podejście do pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.

   Jarosław Hejduk2017-07-28

   Panie Tomaszu. Dziękuję za miłe słowa. Radości ze zdrowego życia życzę :-)

  • K

   Doskonały fachowiec. Pomógł mi już wiele razy - ból kręgosłupa, naderwane więzadła poboczne kolana, złamanie kości stopy. Zawsze dokładnie opisuje problem , odpowiednio dobiera terapię , wszystkie ćwiczenia dokładnie tłumaczy - nie tylko jak je wykonywać ale też dlaczego właśnie takie. Jarek ma doskonałą intuicję terapeutyczną. Bardzo angażuje się we współpracę z pacjentem. Fizjoterapeuta godny polecenia!

   Jarosław Hejduk2016-04-07

   Miłe słowa:) Dziękuje. Zdrowia życzę i uśmiechu(najlepsze lekarstwo)

  • Bardzo kompetentny fizjoterapeuta. Oprócz ogromnej wiedzy medycznej posiada niezwykły talent i zawsze dobrze wie co jest pacjentowi potrzebne. Korzystałam kilka razy i za każdym razem bardzo mi pomógł, a wręcz uratował. Absolutnie godny polecenia!

   Jarosław Hejduk2016-04-07

   Dziękuję za dobre słowo. Zdrówka życzę