Mam 22 lata. Ostatnio zaczęłam wyczuwać ból w lewej piersi i pod pachą zbagatelizowałam sprawę myśla

13 odpowiedzi
Mam 22 lata. Ostatnio zaczęłam wyczuwać ból w lewej piersi i pod pachą zbagatelizowałam sprawę myślałam że przejdzie, jednak ból zaczął się nasilac. W prawej piersi jest podobnie jednak że ból jest dużo słabszy. Co to może być? Do jakiego lekarza się udać? Jestem bardzo zaniepokojona :(
Do Poradni Chorób Piersi

Witam - w takiej sytuacji należy udać się na badanie USG piersi, najlepiej do ginekologa, gdyż po wykluczeniu różnych przyczyn widocznych w badaniu USG, moze zalecić równieć wykonanie badań hormonalnych. Bardzo proszę udać się na wizytę w miarę szybko i nie bagatelizować objawów, pozdrawiam
Dzień dobry, specjalizuję się w onkologii ginekologicznej. I przepraszam za późną odpowiedź. Życzę zdrowia.
Najprościej do lekarza rodzinnego.
Szanowna Pani,
Każdy lekarz może zbadać Pani piersi. Proszę spróbować u lekarza rodzinnego. Można też poprosić o to badanie ginekologa.
Ukłony,
CS
Witam,

Proszę wykonać usg piersi.
Pozdrawiam
proszę wykonać usg piersi i z wynikiem udać się do ginekologa
Proszę zgłosić się na USG piersi do ginekologa
Można do ginekologa
Bezwzględnie należy udać się do lekarza ginekologa celem badania
Szanowna Pani decydujące jest jak zawsze badanie podmiotowe / wywiad / i przedmiotowe - palpacja piersi, usg itp. Na podstawie podanych przez Panią objawów nie można podać odpowiedzi na tyle precyzyjnej, co satysfakcjonującej. pzdr Artur Mazur kalisz
Droga Pani, biorąc pod uwagę Pani wiek i objawy to najprawdopodobniej stan zapalny związany z infekcją tego obszaru - w okolicy piersi, w dole pachowym znajdują się bardzo liczne węzły chłonne, które mogą być bolesne i powiększone podczas zapalenia. Drugą możliwą przyczyną są niestety chłoniaki. Powinna Pani udać się do swojego internisty, lekarza POZ z wynikami podstawowych badań krwi jak morfologia, CRP i OB. W przypadku wykluczenia przyczyn internistycznych może Pani zapisać się na USG piersi.
Witam
Proszę się udać do ginekologa.