lek.

Jarosław Jacek Maj

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

121 opinii +dodaj

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, TU Zdrowie
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Zwykła wizyta 150 zł
  Test harmony 2 000 zł
  Kolposkopia + wycinki z badaniem histopatologicznym 300 zł
  Porada (w ramach wizyty usg ginekologiczne bez opisu) 150 zł
  Kolposkopia 250 zł
  Badania bakteriologiczne, wirusologiczne, mykologiczne od 50 zł
  Porada z usg ginekologicznym (opis) 200 zł
  Cytologia płynna + hr dna hpv (bez wizyty) 200 zł
  Testy dna hpv od 150 zł
  Cytologia płynna (bez wizyty) 100 zł
  Założenie wkładki domacicznej 400 zł
  Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
  Wizyta + cytologia płynna (promocja) 200 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
121 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: ból przy stosunku

  Po 2 latach zmagania sie z problemem , chodzenia od lekarzy do lekarzy ,trafiłam do doktora i nie żałuje , po 2 minutach postawił diagnozę a to juz było pół sukcesu dla mnie, bo nikt wcześniej niepotrafil mi pomoc zastosował 3 miesięczna kuracje i problem można powiedzieć znika udało sie, juz umówiona jestem na następna wizyty ,

  Jarosław Jacek Maj2018-08-13

  Bardzo się cieszę, że udało mi się pomóc. Życzę zdrowia i zapraszam na kontrolną wizytę.

 • A
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Wizyta bardzo przyjazna, Pan doktor bardzo spokojny mimo mojego roztargnienia z powodu stresu bardzo cierpliwy. Wszystko mi wyjaśnił
  i uspokoił. Naprawdę polecam, dodam że była to moja pierwsza wizyta u ginekologa i jestem bardzo zadowolona, napewno wrócę do Pana doktora!

  Jarosław Jacek Maj2018-08-06

  Bardzo dziękuję. Polecam się i dużo zdrowia!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Nigdy nie trafilam na tak dobrego lekarza. Fachowiec,ktory poswiecil mi tyle czasu,ile potrzebowalam,aby wnikliwie i zrozumiale wytlumaczyc zagadnienie wizyty. Polecam !

  Jarosław Jacek Maj2018-08-06

  Dziękuję serdecznie życząc dużo zdrowia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się tak jak powinna - szybciej niż zakupy w mieście. Pani recepcjonistka miła, Pan doktor konkretny,pomocny i przezabawny. Czułam się jak w domu.

  Jarosław Jacek Maj2018-07-20

  Dziękuję. I pozdrawiam życząc dużo zdrowia.

 • J
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo pozytywne zaskoczenie po wizycie u Pana Maja. Przesympatyczny człowiek, potrafi rozluźnić atmosferę i bardzo dobrze zna się na tym co robi. Jako jedyny pomógł mi z problemem, na który żaden inny lekarz nie wiedział co poradzić.

  Jarosław Jacek Maj2018-07-13

  Dziękuję. I życzę dużo dużo zdrowia.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: wizyta kontrolna

  Pan Dr. Maj to lekarz, który według mej oceny podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i żeczowo. Mimo szereg pytań które miałam, Pan Dr. odpowiedział na każde wyczerpująco oraz nie zostawił cienia wątpliwości. Pan Dr. sprawia, że kobieta czuje się swobodnie nawet w trakcie badania. Pozdrawiam serdecznie :)

  Jarosław Jacek Maj2018-06-28

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Pierwsza wizyta, bardzo pozytywna. Na pewno tam wrócę. Lekarz pierwsza klasa pozytywnie nastawiony do życia, pomocny, nawet spieszac się do domu poświęca swój czas. Nic dodać nic ująć, czekam na następną wizytę.

  Jarosław Jacek Maj2018-06-28

  Bardzo dziękuję. I życzę dużo zdrowia.

 • M
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Kochane przyszłe pacjentki Pan doktor to najlepszy ginekolog w Gorzowie Wlkp. Nie ma lepszego, jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o dobór odpowiedniego leczenia o fachową pomoc i sympatyczna atmosferę! Na prawdę odwiedzialam juz prawie wszystkich ginekologow w Gorzowie ,i nikt z nich nie ma aż takiej wiedzy jak Pan doktor Jarosław Maj. Pozdrawiam bardzo serdecznie i polecam w 100% poważne sprawy tylko u niego !

  Jarosław Jacek Maj2018-06-05

  Jestem zażenowany. Bardzo dziękuję!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: badania kliniczne

  Dr Maj to lekarz, który według mej oceny podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i żeczowo. Mimo szereg pytań które miałam, Pan Dr odpowiedział na każde wyczerpująco oraz nie zostawił cienia wątpliwości. Pan Dr sprawia, że kobieta czuje się swobodnie nawet w trakcie badania. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuje

  Jarosław Jacek Maj2018-06-05

  Dziękuję bardzo. Życzę dużo zdrowia.

 • K
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Lekarz godny uznania. Pierwszorzedne rady, swietna komunikacja. Pan Maj jest bardzo zabawnym człowiekiem, co także pomaga przy wizytach. Po prostu rozladowuje atmosfere. Jako mloda dziewczyna mogę śmiało powiedzieć ze nie taki straszny ginekolog jak to mowia

  Jarosław Jacek Maj2018-06-05

  Dziękuję bardzo. Życzę dużo zdrowia.

Pytania pacjentów (243)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

  Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

  Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

  Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, mikroskop, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

  System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

  W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, sondy maciczne, rękawice).

  Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

  CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard (nie pobieram cytologii klasycznej czyli tzw. "szkiełkowej") przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

  O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Artykuły

 • Czym jest cytologia płynna?

  9 grudnia 2014

  Badanie cytologiczne na całym świecie stanowi podstawę programów badań przesiewowych w kierunku wykrycia raka szyjki macicy. Podczas badania ginekologicznego...
 • Co zabrać do szpitala na poród?

  7 maja 2014

  Na kilka tygodni przed porodem rozpocznij planowanie wyposażenia torby do szpitala. Czas narodzin nie zawsze przychodzi w spodziewanym momencie, a lista...
 • Mutacja DNA jako przyczyna groźnych chorób genetycznych

  2 grudnia 2013

  W wątłych i kruchych niciach DNA zapisane jest nasze życie. Wygląd, zdolności, ale także predyspozycje do zachorowania na różne choroby. Każdy z nas ma...
 • Za bólem piersi może stać mastalgia

  18 listopada 2013

  W wielu czasopismach pojawiają się artykuły dotyczące profilaktyki raka piersi. Dostępne są liczne broszury opisujące metody samobadania. Jest coraz więcej...

Najbliższe terminy:

kolejne dni