lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

74 opinie +dodaj

Umów wizytę 892 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  ul. Łużycka 7
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Porada (w ramach wizyty usg ginekologiczne bez opisu) 150 zł
  Cytologia płynna (bez wizyty) 100 zł
  Kolposkopia + wycinki z badaniem histopatologicznym 300 zł
  Testy dna hpv od 150 zł
  Wulwoskopia 300 zł
  Wizyta + cytologia płynna (promocja) 200 zł
  Porada z usg ginekologicznym (opis) 200 zł
  Założenie wkładki domacicznej 400 zł
  Kolposkopia 250 zł
  Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
  Badania bakteriologiczne, wirusologiczne, mykologiczne od 30 zł
  Test harmony 2 200 zł
  Cytologia płynna + hr dna hpv (bez wizyty) 200 zł

  więcej

Pytania pacjentów (81)

 • Plastry antykoncepcyjne Evra

  Witam
  od 3 miesięcy używam plastry antykoncepcyjne Evra. Ogólnie bardzo dobrze się po nich czuje.Brak skutków ubocznych innych.Czy może po nich obniżyć się libido?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jarosław Jacek Maj

  Witam. Każda antykoncepcją hormonalną ogólnie działająca może obniżyć libido. Pozdrawiam.

 • krwawienie ... proszę o pomoc

  Witam mam na 26 lat, od już dobrych dwóch lat mecze się z krwawieniom z pochwy.
  Od dawna wielu lekarzy stawia diagnozę ze "nic mi nie jest", ja jednak coraz gorzej to znoszę wręcz zmieniło to mój komfort życia o 180 st.

  Lekarze u których byłam zdiagnozowali nie wielką… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jarosław Jacek Maj

  Witam. Jedynie mogę coś ocenić na wizycie. Pozdrawiam

Zobacz wszystkie (81) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

  Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

  Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

  Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, mikroskop, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

  System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

  W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, sondy maciczne, rękawice).

  Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

  CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard (nie pobieram cytologii klasycznej czyli tzw. "szkiełkowej") przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

  O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Artykuły

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam dr Maja kazdej kobiecie! Doktor prowadzil moja ciążę i odrazu trafnie zdiagnozowal problem ktory sie pojawil. Dzieki temu udalo mi sie bez problemow urodzic zdrowie dziecko. Jestem bardzo zadowolona z wizyt bo doktor nie kaze robic tysiaca badan bez potrzeby, nie wypisuje lekow jak nie ma trzeba i przedewszystkim jest bardzo uczciwy i szczery a przy tym ma poczucie humoru. Podsumowujac - lekarz idealny! ;-) Pozdrawiam, Monika.

 • bardzo dobry

  Ten doktor to sam profesjonalizm!!!To jest po prostu lekarz z powołania!Pomogl mi chociaż okazało sie ze moj problem zdrowotny nie był ginekologiczny jednak nie zlekceważył tego skierował na odpowiednie badania jestem wdzięczna panu doktorowi!Polecam!!!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 sierpnia 2016)

  Bardzo cieszę się, że mogłem pomóc. W takich sytuacjach widzę sens mojej pracy. Dużo zdrowia !!

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły i sympatyczny. To była moja pierwsza wizyta, a po wejściu do gabinetu stres zostawiłam za drzwiamy. Naprawdę polecam! ;)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 sierpnia 2016)

  Dziękuję. I polecam się na przyszłość.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizmu człowiek, godny zaufania, życzliwy, dobry a przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Wspaniały lekarz. POLECAM :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 19 sierpnia 2016)

  Miło czytać takie słowa. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Byłam na pierwszej wizycie,-czerwiec Pan doktor przesympatyczny, kompetentny zna się na swoim fachu. Odpowiada również wyczerpująco na pytania i skrupulatnie wszystko tłumaczy. Polecam :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 1 lipca 2016)

  Cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam serdecznie.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i wizyta w bardzo miłej atmosferze. Mimo że mieszkam w Niemczech, na pewno do pana wrócę :) Pozdrawiam !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 17 czerwca 2016)

  Dziękuję bardzo. I zapraszam ponownie (gdy zajdzie taka potrzeba).

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. Pan doktor kompetentny, wszystko tłumaczy fachowo ale zrozumiale dla mnie (laika :) ). Opowiada też o dalszych krokach postępowania, więc wiadomo, na co się przygotowywać. Zasady współpracy (m.in. płatności) omawia od razu szczegółowo, więc nie ma mowy o jakiś niemiłych niespodziankach.Dodatkowo stwarza atmosferę bez skrępowania, od razu wzbudził moje zaufanie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 17 maja 2016)

  Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Witam. Moim zdaniem jest to bardzo kompetenty lekarz i do tego uczciwy co w tej dziedzinie graniczy z cudem. Pozdrawiam i goraco polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 16 kwietnia 2016)

  Witam. Miło mi czytając takie słowa. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Lekarz widać zna się na swojej pracy. Nie podchodzi do pacjentki przedmiotowo, sympatyczny i wyrozumiały. Na wszystkie pytania odpowiada bez problemu.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 4 marca 2016)

  Witam. Staram się dobrze wykonywać swój zawód. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Ostatnio byłam na pierwszej wizycie, Pan doktor przesympatyczny, kompetentny, potrafi z łatwością rozładować atmosferę swoimi żartami :) Widać, że lekarz zna się na swoim fachu. Odpowiada również wyczerpująco na pytania i skrupulatnie wszystko tłumaczy. Polecam :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jarosław Jacek Maj ( 4 marca 2016)

  Witam. Bardzo dziękuję. Mam motywację do dalszej pracy. Pozdrawiam.