lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

Umów wizytę 815 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  ul. Łużycka 7
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Porada (w ramach wizyty usg ginekologiczne bez opisu) 150 zł
  Cytologia płynna (bez wizyty) 100 zł
  Kolposkopia + wycinki z badaniem histopatologicznym 300 zł
  Testy dna hpv od 150 zł
  Wulwoskopia 300 zł
  Wizyta + cytologia płynna (promocja) 200 zł
  Porada z usg ginekologicznym (opis) 200 zł
  Założenie wkładki domacicznej 400 zł
  Kolposkopia 250 zł
  Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
  Badania bakteriologiczne, wirusologiczne, mykologiczne od 30 zł
  Test harmony 2 000 zł
  Cytologia płynna + hr dna hpv (bez wizyty) 200 zł

  więcej

 • Hipokrates

  Łużycka 7/6-7
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

Pytania pacjentów (189)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Dzień dobry,
  z powodu pobytu w szpitalu przegapiłam termin trzeciego zalecanego usg z ocena anatomii płodu do 32 tc w sobotę skończę 34 tydzień czy nie jest na nie za późno? czy w hipokratesie można wykonać usg w sobotę i które byłoby właściwsze to z ocena anatomii czy to po 35 tc skoro już minął… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Trzecie kolejne badanie USG jest badaniem biometrycznym, czyli ocenia wielkość płodu, ilość wód płodowych oraz stan łożyska. I jedynie potwierdza prawidłowość anatomiczną. USG anatomiczne wykonywane jest… Więcej

 • Maść oczna z metronidazolem 2% a zajscie w ciąże

  Stosowałam maść oczną z metronidazolem 2% przez okres 8 tygodni, z tygodniową przerwą. Po jakim czasie od skonczonej terapii mogę starać się zajść w ciążę?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Nie ma okresu karencji. Pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

  Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

  Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

  Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, mikroskop, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

  System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

  W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, sondy maciczne, rękawice).

  Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

  CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard (nie pobieram cytologii klasycznej czyli tzw. "szkiełkowej") przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

  O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

  FACEBOOK --> www.facebook.com/KOLPOSKOPIA

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • nadżerki szyjki macicy
 • infekcje dróg rodnych
 • dysplazja szyjki macicy
 • menopauza
 • zaburzenia miesiączkowania
 • niepłodność
 • endometrioza
 • zapalenie pochwy
 • choroby szyjki macicy
 • choroby przenoszone drogą płciową
 • choroby ginekologiczne
 • polipy szyjki macicy
 • rozrost endometrium
 • zapalenie przydatków
więcej

Artykuły

 • Czym jest cytologia płynna?

  9 grudnia 2014

  Badanie cytologiczne na całym świecie stanowi podstawę programów badań przesiewowych w kierunku wykrycia raka szyjki macicy. Podczas badania ginekologicznego...
 • Co zabrać do szpitala na poród?

  7 maja 2014

  Na kilka tygodni przed porodem rozpocznij planowanie wyposażenia torby do szpitala. Czas narodzin nie zawsze przychodzi w spodziewanym momencie, a lista...
 • Mutacja DNA jako przyczyna groźnych chorób genetycznych

  2 grudnia 2013

  W wątłych i kruchych niciach DNA zapisane jest nasze życie. Wygląd, zdolności, ale także predyspozycje do zachorowania na różne choroby. Każdy z nas ma...
 • Za bólem piersi może stać mastalgia

  18 listopada 2013

  W wielu czasopismach pojawiają się artykuły dotyczące profilaktyki raka piersi. Dostępne są liczne broszury opisujące metody samobadania. Jest coraz więcej...

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Hipokrates

  Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Chociaż to początek drogi to zdobyl moje zaufanie. Spokojny, wesoly, rzeczowy. Badanie delikatne. Polecę na pewno.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-12-12

  Będę dalej się starał być ...normalnym. Dziękuję i pozdrawiam.

 • Lokalizacja: HipokratesUsługa: badanie USG

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty co prawda było to jakiś czas temu odnośnie stwierdzenia ciąży lecz mogę powiedzieć że zapisałam się na pasującą mi godzinę i dzień. Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze USG miałam zrobione zostałam poinformowana co i jak dalej. Nie mogę się na nic poskarżyć nawet w poczekalni miła atmosfera panuje naprawdę polecam Pana Jarosława.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-12-06

  Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Dużo zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Do doktora trafiłam po prawie półroczej walce z "czymś", co inny lekarz diagnozowal raz w jeden sposób, raz w drugi. Straciłam przy tym sporo czasu, pieniędzy i co najważniejsze nerwów. Pan doktor przeprowadził wywiad, wszystko prosto i klarownie wytłumaczył i wykonał potrzebne badania. Po jednej wizycie w końcu doczekałam się diagnozy i teraz mogę odetchnąć i leczyć konkretną rzecz. Każda kobieta powinna mieć do czynienia właśnie z takim doktorem. Człowiek z poczuciem humoru i od razu widać, że jest to lekarz z powołania. Bardzo dziękuję :)

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-11-24

  Bardzo, bardzo dziękuję. Dzięki Pani mam motywację do pracy. Choć bardzo często nie jest wysyłana różami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo dobry lekarz, rzeczowy z poczuciem humoru. Idąc na wizytę nie mam stresu, zawsze uzuskuję konkretne odpowiedzi na moje liczne pytania. Dziękuje Panie Doktorze.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-11-22

  Bardzo dziękuję. Życzę dużo zdrowia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Przemiły i kompetentny lekarz a i potrafi powiedzieć coś z humorem. U doktora w gabinecie rozmawia sie bardzo swobodnie poświęca dużo uwagi pacjentce .Rzadko się spotyka takiego lekarza który potrafi wytłumaczyć kiedy my pacjentki potrzebujemy takich wiadomości. ..
  Doktor godny polecenia. Będę polecała doktora moim koleżankom. Na pewno wrócę do doktora jeśli zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam Bozena.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-11-06

  Bardzo dziękuję Pani Bożeno. Proszę dbać o siebie. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Mega lekarz, dokładnie wytlumaczy, do tego coś powie z humorem. Po wizycie jestem szczęśliwsza, że moje obawy zostały dobrze i zrozumiale wytłumaczone. Dziękuję bardzo i do zobaczenia niedługo. Pozdrawiam

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-10-27

  Dziękuję. I jestem do usług. Pozdrawiam.

 • Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Na prawde godny polecenia lekarz. Wszystko wytłumaczył mowil zrozumiałym językiem nie lekarskimi terminami co jest dla mnie ważne. Lekarz z powołania nie za karę.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-10-05

  Kłaniam się w pas.

 • Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: WIZYTA KONTROLNA

  Bardzo miły, sympatyczny, kompetentny lekarz. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba przy tym wszystko dokładnie tłumacząc. Na każde pytanie udziela wyczerpującej odpowiedzi. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem. Świetny wywiad podczas pierwszej wizyty i skrupulatne zapoznanie się z historią leczenia. Z wizyty wyszłam pozytywnie zaskoczona i co najważniejsze zadowolona!! Polecam doktora w 100%.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-06-20

  Witam. Podstawą, jak uczył nas profesor, jest dokładnie zebrany wywiad lekarski. Pozdrawiam.

 • Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Bardzo dobry specjalista, szczegółowo opisze zaistniały problem w miłej, serdecznej, swobodnej atmosferze

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-03-28

  Ważne jest aby dobrze wyjaśnić problem. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy lekarz. Na wszystkie pytania udziela szczegółowych wyjaśnień. Rozwiewa wątpliwości. Plus za dodatkowy opis wizyty i dalszych zaleceń, który pacjentka dostaje do ręki.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-03-28

  Cieszę się, że wyjaśniłem problem. Pozdrawiam.