lek.

Jarosław Jacek Maj

Ginekolog

105 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 1287 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne. Historia powstania sięga roku 1995 r. Od… więcej

Umów wizytę

 • USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  ul. Łużycka 7
  66-400 Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, TU Zdrowie
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Porada (w ramach wizyty usg ginekologiczne bez opisu) 150 zł
  Cytologia płynna (bez wizyty) 100 zł
  Kolposkopia + wycinki z badaniem histopatologicznym 300 zł
  Testy dna hpv od 150 zł
  Wulwoskopia 300 zł
  Wizyta + cytologia płynna (promocja) 200 zł
  Porada z usg ginekologicznym (opis) 200 zł
  Założenie wkładki domacicznej 400 zł
  Kolposkopia 250 zł
  Usunięcie wkładki wewnątrzmacicznej 100 zł
  Badania bakteriologiczne, wirusologiczne, mykologiczne od 50 zł
  Test harmony 2 000 zł
  Cytologia płynna + hr dna hpv (bez wizyty) 200 zł
  Zwykła wizyta 150 zł

  więcej

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: wizyta kontrolna

  Konkretny Pan doktor chodzę od wielu lat do ginekologa A dopiero Pan doktor dostarczył mi informacji ważnych dla każdej kobiety o których powinny wiedzieć już na pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-03-13

  Dziękuję bardzo. Jak mówią "wiedza to potęgi klucz". Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Jestem pacjentką doktora Maja od 10 lat i mogę z pełną odpowiedzialnoscią go polecić! Jest to lekarz pełen pasji w tym co robi, kometentny i konkretny, posiada duże doświadczenie. Niesamowicie sympatyczny:-)

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-03-05

  Dziękuję. Postaram się nadal być pomocny. Pozdrawiam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Najlepszy ginekolog, do jakiego chodziłam. Konkretny o sympatyczny, w końcu przestałam się stresować przed ginekologiem????

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-02-22

  Bardzo, bardzo dziękuję. Polecam się.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Bardzo polecam. Konkretny, dobry, o bardzo szerokiej wiedzy ginekolog. Prowadził i moją ciążę, jak i też sprawuje opiekę nade mną po niej i po założeniu ( niedawno ) spirali. Fach w rękach. Nie mogłam lepiej trafić. Zawsze dokładnie wytłumaczy i odpowie na moje wnikliwe pytania i zaniepokojenia. W razie naglej potrzeby też jest pod telefonem i w miarę możliwości szybko przyjmuje.

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-02-17

  Bardzo dziękuję. Staram się pomagać jak tylko mogę. Pozdrawiam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: kontrola

  To była moja pierwsza wizyta u Pana Jarosława. Pacjentka czuje się swobodnie. Pan Doktor jest miły i dowcipny. Zdecydowanie polecam.

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-02-17

  Dziękuję i kłaniam się pas ;-)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Witam , wczoraj byłam na pierwszej wizycie u Pana doktora i nie zawiodłam się :) . Uśmiechnięty z poczuciem humoru wchodząc do gabinetu od razu człowiekowi robi się lepiej na serduchu . Niezwykle delikatny. Na moje pytania Pan doktor odpowiadał konkretnie i zrozumiale co zdarza się bardzo rzadko . W 100 % polecam . Już jestem zapisana na kolejną wizytę u doktora .

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-02-17

  Pozdrawiam. I dziękuję.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJUsługa: torbiel jajnika, problemy z zajściem w ciąże

  To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora Maja i oceniam ją pozytywnie. Lekarz konkretny, a zarazem żartobliwy. Starał się zmniejszyć moje napięcie podczas wizyty. Jeśli chodzi o problem z ciążą to od razu skierował na badania.

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-02-17

  Dziękuje serdecznie. Miło czytać taką opinię. Pozdrawiam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: USŁUGI MEDYCZNE JAROSŁAW MAJ

  Wizyta u Dr Maja to czysta przyjemność. Pan Doktor ma niebywałe podejście do pacjenta, przeprowadza szczegółowy wywiad, konkretnie odpowiada na zadawane pytania i jest niezwykle cierpliwy, przy czym charakteryzuje się doskonałym poczuciem humoru, co nie pozostaje bez znaczenia podczas badania i w trakcie trwania całej wizyty. Czysty profesjonalizm, delikatność i kultura osobista! Zdecydowanie polecam - doskonały Lekarz! Z całą pewnością będę korzystała z Jego usług.

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-03-02

  Bardzo dziękuję. I służę pomocą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor jest rzeczowym, dyskretnym, żartobliwym i fachowym człowiekiem. Polecam Go wszystkim niezdecydowanym na wizytę kobietom!

  lek. Jarosław Jacek Maj2018-01-04

  Zdecydowanie dziękuję :-)

 • A
  Lokalizacja: Hipokrates

  Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Chociaż to początek drogi to zdobyl moje zaufanie. Spokojny, wesoly, rzeczowy. Badanie delikatne. Polecę na pewno.

  lek. Jarosław Jacek Maj2017-12-12

  Będę dalej się starał być ...normalnym. Dziękuję i pozdrawiam.

Pytania pacjentów (218)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Czy można i czy warto robić mammografię przed 30 rokiem życia?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Zdecydowanie nie. Standardowo USG piersi.

 • Czy krwawienie (4 dniowe) i ból podbrzusza są normą podczas owulacji?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  I tak i nie . Jeśli to się powtarza w każdym cyklu, polecam jednak wizytę u swojego ginekologa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

  Historia powstania sięga roku 1995 r. Od marca 2000 r. mieści się w nowoczesnym zespole gabinetów lekarskich przy NZOZ "Hipokrates" na ul. Łużyckiej 7 w centrum Gorzowa Wlkp.

  Specjalizacja gabinetu to KOLPOSKOPIA - badanie niezbędne w pełniej diagnostyce chorób szyjki macicy. Oprócz kolposkopii wykonywana może być wulwoskopia (choroby przedsionka pochwy) lub waginkoskopia (choroby pochwy). Oprócz kolposkopii oferowana jest cytologia na podłożu płynnym (LBC) oraz badanie DNA wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) i mRNA transkryptów E6/E7 wysoonkogennych typów HPV.

  Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, mikroskop, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

  System rejestracji - internetowy on-line (www.osoz.pl/osoz-www/przychodnia/lista/umow?idSwiadczeniodawcy_RejestracjaDedykowana=980331), telefoniczny bądź osobisty. Kartoteka całkowicie skomputeryzowana umożliwiająca lekarzowi wgląd do danych pacjenta, który miał wykonywane badanie ultrasonograficzne, cytologiczne lub był na wizycie u innego lekarza w tutejszej przychodni. Przypomnienie o zbliżającej się wizycie poprzez SMS.

  W trakcie wizyty korzystamy wyłącznie ze sprzętu jednorazowego użytku (podkłady, wzierniki, szczoteczki cytologiczne, pęsety, kulociągi, sondy maciczne, rękawice).

  Badania krwi i moczu, które są pobierane w Laboratorium DIAGNOSTYKA ul. Piłsudskiego 15 w Gorzowie Wlkp., a wyniki można odebrać na wizycie ginekologicznej ponieważ gabinet ma łączność internetową z laboratorium.

  CYTOLOGIA PŁYNNA (cytologia jednowarstwowa, LBC) jest pobierana jako standard (nie pobieram cytologii klasycznej czyli tzw. "szkiełkowej") przy wizycie ginekologiczno - położniczej. Wyniki cytologii płynnej odbiera się osobiście lub przesyłane są drogą mailową.

  O wynikach każdego badania rozszerzonego jak: kolposkopia, DNA HPV, mRNA, histopatologia - indywidualnie informujemy pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Artykuły

 • Czym jest cytologia płynna?

  9 grudnia 2014

  Badanie cytologiczne na całym świecie stanowi podstawę programów badań przesiewowych w kierunku wykrycia raka szyjki macicy. Podczas badania ginekologicznego...
 • Co zabrać do szpitala na poród?

  7 maja 2014

  Na kilka tygodni przed porodem rozpocznij planowanie wyposażenia torby do szpitala. Czas narodzin nie zawsze przychodzi w spodziewanym momencie, a lista...
 • Mutacja DNA jako przyczyna groźnych chorób genetycznych

  2 grudnia 2013

  W wątłych i kruchych niciach DNA zapisane jest nasze życie. Wygląd, zdolności, ale także predyspozycje do zachorowania na różne choroby. Każdy z nas ma...
 • Za bólem piersi może stać mastalgia

  18 listopada 2013

  W wielu czasopismach pojawiają się artykuły dotyczące profilaktyki raka piersi. Dostępne są liczne broszury opisujące metody samobadania. Jest coraz więcej...