Dr n. med.

Maciej Olszewski verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Moje pierwsze spotkanie z Dr.
  odbyło się w Magodencie. Niestety moja diagnoza nie była zbyt pozytywna. Pan dr dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegało leczenie. Dodam, że zdjagnozowano u mnie nowotwór jajników z przerzutami do otrzewnej. Lekarz był bardzo pomocny, empatyczny i okazał się wspaniałym fachowcem. Dzisiaj mija rok od diagnozy i pierwszej operacji. Wyniki mam super i mam nadzieję tak trzymać. A lekarz Maciej to wspaniały człowiek.

 • Szukasz onkologa? Pacjenci polecają:

  Tomasz Miłek
  Tomasz Miłek
  Chirurg, Onkolog
  Ludwika Kondratowicza 18, Warszawa
  Wspanialy lekarz i człowiek. Ogromna fachowosc i wiedza, oby bylo wiecej takich lekarzy. Dr Milek operowal mnie… więcej

  Katarzyna Jalinik
  Katarzyna Jalinik
  Ginekolog, Onkolog
  Ul. Agatowa 10, Warszawa
  Z gabinetu od pani doktor wyszłam przeszcześliwa przede wszystkim przez to że wszystko z moim maleństwem w porządku… więcej

  Bohdan Dźwigała
  Bohdan Dźwigała
  Ginekolog, Onkolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Okrzei 6, Warszawa
  Profesjonalizm, lekarz budzący zaufanie, udzielający wyczerpujących informacji w sposób zrozumiały dla pacjenta. więcej

  Wiesław Lasota
  Wiesław Lasota
  Onkolog, Internista
  Brzeska 12, Warszawa
  Lekarz bardzo konkretny, wyjaśnia prostym jezykiem jak powinno wyglądać leczenie i od czego zaczac. W prawdzie… więcej

  Piotr Marczyński
  Piotr Marczyński
  Urolog, Chirurg, Onkolog
  Aleja Solidarności 67, Warszawa
  wizyta bez problemowa, bardzo dziekuję oby była skuteczna a kolejna wizyta oby była tylko kurtuazyjna. Lekarz… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n. med. Maciej Olszewski jest specjalistą w zakresie onkologii i ginekologii . Głównym obszarem jego praktyki medycznej jest połączenie dziedzin onkologii i ginekologii. W zakresie nowotworów narządów płciowych kobiety przeprowadza pełen zakres zabiegów chirurgicznych, które mają na celu wyleczenie takich chorób, jak: rak szyjki macicy, jajnika, endometrium oraz rak sromu. Pomocny jest w tym uzyskany przez dr n. med. Macieja Olszewskiego Certyfikat PTR. Uprawnia on do wykonywania badań USG narządu rodnego. Specjalizuje się on w małoinwazyjnych operacjach przeprowadzanych metodą histeroskopową i laparoskopową. Przeprowadza on takie zabiegi jak łyżeczkowanie jamy macicy, usuwanie mięśniaków macicy, nadżerek, polipów z szyjki macicy, operacje przydatków oraz usunięcie endometriozy.

  Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna
  • Ginekologia onkologiczna
  • Radioterapia onkologiczna

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Maciej Olszewski
  Maciej Olszewski
  Onkolog, Ginekolog
  Warszawa
  Dzień dobry. Aktualnie praktykuję jako onkolog ginekolog. Proszę skonsultować się z ginekologiem. Życzę zdrowia

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Moje pierwsze spotkanie z Dr.
   odbyło się w Magodencie. Niestety moja diagnoza nie była zbyt pozytywna. Pan dr dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegało leczenie. Dodam, że zdjagnozowano u mnie nowotwór jajników z przerzutami do otrzewnej. Lekarz był bardzo pomocny, empatyczny i okazał się wspaniałym fachowcem. Dzisiaj mija rok od diagnozy i pierwszej operacji. Wyniki mam super i mam nadzieję tak trzymać. A lekarz Maciej to wspaniały człowiek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U Pana doktora byłam pierwszy raz w centrum Medicover. Cała wizyta trwała 5 minut - od razu przeszłam na leżankę, mini wywiad odbył się dopiero podczas usg. Samo badanie nieprzyjemne-najbardziej bolesne spośród których miałam do tej pory. Po znalezieniu problemu Pan doktor powiedział że nie wie co to jest i zalecił udanie się do ginekologa kierującego na usg. Moja pierwsza i zapewne ostatnia wizyta.

  • N
   Lokalizacja: Szpital Onkologiczny Magodent

   Pan doktor to niezwykle kompetentny fachowiec i bardzo dobry człowiek - empatyczny, miły, życzliwy. To właśnie w sytuacji gdy stajemy oko w oko z choroba nowotworową "bycie dobrym człowiekiem" staje się najważniejsze. Pan doktor zdiagnozował u Mamy raka szyjki macicy w zaawansowanym stadium i natychmiast podjął działania. Od początku z ogromnym zaangażowaniem prowadził Mamę oraz nas. Nigdy nie zostawił nas bez odpowiedzi, bardzo jasno wytłumaczył czym jest choroba i jak z nią walczymy. Pan doktor dokładnie przedstawił nam plan leczenia. Zaczęliśmy od chemioterapii, której zadaniem było zmniejszenie guza, następnie Pan doktor wykonał rozległą operację histerektomii, po której Mama bardzo szybko wróciła do sił. Aktualnie Mama odbywa cykl radioterapii a przed nami jeszcze dwa zabiegi brachyterapii.
   Panie doktorze, za Pana nieocenione zaangażowanie, wszechstronną, ogromną wiedzę i „kopniaki” do walki, które dostawaliśmy od Pana bardzo dziękujemy i do zobaczenia :).

   Małgorzata (pacjentka), Tomasz (maż), Natalia (córka)

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG płodu

   Byłam u Dra na pierwszym USG w ciąży (medicover), na wizytę zawsze przychodzę kilka minut wcześniej, Pan wezwał mnie 5 min przed umówioną godziną opryskliwie oznajmiając, że nie poczeka 3 minut na mojego narzeczonego bo nie będzie opóźniał wizyty. W czasie USG nawet na sekundę nie pokazał mi monitora, poinformował że ciąża jest żywa i w 30 sekund zakończył spotkanie, rzucając że (delikatne) plamienia jakie mam to może być poronienie (bez wyjaśnień, uspokojenia, nic). To moja pierwsza ciąża więc liczyłam na wsparcie i pomoc merytoryczną, natomiast u tego Pana ostatnia rzecz jaką odczułam to wsparcie i zainteresowanie pacjentką. Narzeczony dziecka nie zobaczył i nie usłyszał serca mimo że dotarł do gabinetu dokładnie na umówioną godzinę - właśnie wychodziłam. Nie było innych pacjentek więc niestety pośpiech lekarza nie wynikał z nawału pracy tego dnia.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Onkologiczny MagodentUsługa: konsultacja przedoperacyjna

   Konkretnie, merytorycznie, fachowo. Dr. bardzo życzliwy i ma dużą wiedzę domniemywam, że dzięki doświadczeniu, które zdobył operując płeć piękną.
   Kasia N.

   Maciej Olszewski2017-10-31

   Dziękuję. Pozdrawiam.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Praga Południe

   Do doktora Olszewskiego chodziłam na usg podczas 2 pierwszych ciąż, teraz w kolejnej tez chciałabym do niego trafić. Kompetentny fachowiec, moze czasem szorstki w obyciu, ale nigdy nie był dla mnie niegrzeczny czy niemiły. Oprócz usg, dr Olszewski usunął mi operacyjnie zmiany nowotworowe na szyjce macicy (na szczescie niezłośliwe). Byłam o wszystkim szczegółowo informowana i naprawdę bezpiecznie sie czułam w tekach tego lekarza. Dzięki jego pomocy spokojnie mogłam urodzić drugie dziecko i mam nadzieje, trzecie rowniez.

  • Nie wierzę w to co czytam. Jestem wymagającym, upierdliwym i niesfornym pacjentem. Czasem sama współczuję lekarzom do których idę na wizytę.Doktor Olszewski to świetny specjalista o dość osobliwym poczuciu humoru , jednak nie zapominajmy że nie jest etatowym pocieszycielem tylko lekarzem mającym ratować ludzkie zdrowie i życie. Uratował mi zdrowie i życie do ostatniego dnia walcząc ze mną o wcześniejsze opuszczenie szpitala. Po otrzymaniu diagnozy nie głaskał mnie, nie klepał po ramieniu i nie dał możliwości płakania w rękaw ale dał mi nadzieję i szansę kierując do najlepszego profesora w kraju.I chyba o to chodzi drogie pacjentki. Wsparcia , zrozumienia, rozmówcy szukajmy wśród rodziny i znajomych a lekarzom pozwólmy po prostu leczyć i nie wymagajmy od nich więcej niż od siebie samych.

  • P

   Nie wątpię, że doktor Olszewski pomógł wielu kobietom, jednak w moim przypadku nie był zainteresowany rozpoznaniem. Bardzo liczę, że w przyszłości lekarz będzie bardziej zaangażowany, dokładny mając na uwadze dobro pacjentek!

  • M

   Szczerze, to bardzo zdziwiły mnie te negatywne opinie o Panu doktorze. Byłam u niego raz na usg transwaginalnym, doktor był niezwykle sympatyczny, już dawno nie spotkałam tak miłego i uśmiechniętego lekarza. Przy okazji dobrze się u niego uśmiałam. Co do jego kompetencji też nie mam zarzutów, wypytał się o wszystko, zrobił badanie. Ja ze swojej strony nie mam nic do zarzucenia.

  • A

   Byłam pacjentką p.dra - przeprowadził udanie skomplikowaną operację. Jest znakomitym fachowcem i kontaktowym człowiekiem, który ma serce i wyrozumiłość dla chorych. Mimo, że nie mieszkam w Warszawie, to zawsze mogę zasiegnąc poradę /nawet telef./, ma czas. Panie Doktorze jestem bardzo wdzięczna. pacjentka z Opola - polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG