Leczenie lęku

11 odpowiedzi
Szukam psychoterapeuty z Krakowa który specjalizuje sie w leczeniu lęków.
Zapraszam do gabinetu przy ul. Przedwiośnie 2a.
Przymuję w piątki w godzinach 14-21 oraz soboty: 9-14

Dzień dobry
Serdecznie zapraszam do kontaktu. Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracuje w nurcie psychodynamicznym. zapraszam do zapoznania się z moją stroną psychoterapia-krakow.net
Zapraszam do kontaktu.
Zapraszam do siebie na sesję terapeutyczną. Psychoterapia psychodynamiczna zajmuje się m.in leczeniem lęków.
Dr Bartosz Puk - psychiatra psychoanalityk - polecam i życzę zdrowia.
Dzień dobry,
Ma Pan/i na myśli lęk przed czymś konkretnym czy niesprecyzowane poczucie lęku?
Dzień dobry. Polecam Aleksandrę Judejko. Przyjmuje w PSYCHE-MED przy ul. Pachońskiego 12. Pozdrawiam.
Witam,

Osobiście zajmuję się terapią leków, jednakże przyjmuję w Nowym Sączu. Gdy był Pan/ Pani zainteresowany(a), serdecznie zapraszam

Jacek Romsński
Witam serdecznie,
Polecam psychoterapeutów związanych z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, mieszka Pan w mieście, które jest jednym z głównych ośrodków psychoterapii psychodynamicznej - czyli praca z nieświadomością i zrozumieniem, skąd lęk i Pana wzmocnienie w tym, żeby Pan potrafił sobie z nim radzić

Trzymam kciuki, z poważaniem
Monika Adamska
Proszę poszukać psychoterapeuty, który posiada certyfikat lub jest w trakcie procesu certyfikacji- Polskiego Towarzystwa Psychoterapii; Polskiego Towarzystwa Psychologicznego lub Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii. Zrzeszenie w jednej z wyżej wymienionych organizacji gwarantuje przede wszystkim przestrzeganie przez psychoterapeutę kodeksu etycznego oraz jasne wymogi co do bycia psychoterapeutą.
Witam,

Specjalizuję się w terapii skupionej na rozwiązaniu. Ta forma terapii jest stosowana do każdego problemu, gdyż każdy problem ma swoje rozwiązanie. Podczas terapii razem z klientem są zdefiniowane chciane zmiany oraz identyfikowane kroki i zasoby wymagane do wprowadzenia zmian jak najszybciej. Jeżeli taka forma terapii budzi zainteresowanie, zapraszam do kontaktu.