Krwawienie z pochwy

3 odpowiedzi
Witam serdecznie
Panie doktorze od kilku dni (codziennie) występuje u mnie plamienie (kolor czerwony, czasami brązowawy). W ubiegłym roku miałam stwierdzoną endometriozę w bliźnie po cesarskim cięciu. Powiedziano mi abym w niedługim czasie zdecydowała się na operację albo na ciążę. Do dnia dzisiejszego nic w tym kierunku nie zrobiłam. Obawiam się, że teraz to schorzenie daje o sobie znać. Bardzo się martwię o to krwawienie. Czy to może być endometrioza? W jaki sposób można ją wyleczyć? Czy tylko operacja???Czy będąc u Pana na wizycie jest Pan w stanie od razu wykonać niezbędne badania? Czy muszę czekać kilka dni? Bardzo mi zależy na szybkiej diagnozie. Proszę o pomoc POZDRAWIAM
Szanowna Pani,
Bez zbadania Pani nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytania.
Z wyrazami szacunku,
CS

Witam
Leczenie operacyjne-usunięcie zmiany,cZasem dodatkowo po operacji Visanne
Ciąża w tym przypadku nie jest dobrym pomysłem
W przypadku dokładnych informacji zapraszam na wizytę
Pozdrawiam
Szanowna Pani, to prawda, endometrioza może dawać wiele objawów. W Klinice Galena schorzenie to operujemy również przy użyciu lasera. Co do bardziej precyzyjnej odpowiedzi na Pani pytanie, mogłabym jej udzielić jedynie podczas wizyty. Pozdrawiam