"Koniec związku, czyli jak żyć w pojedynkę".

5 odpowiedzi
Czy uzyskam rownież pomoc na "złamane serce"?
Problem,z którym nie mogę sobie poradzić, a chciałabym w końcu zacząć normalnie funkcjonować...
Szanowna Pani,
Tak wsparcie psychologiczne lub psychoterapia to dobry sposób na poradzenie sobie ze swoim "złamanym sercem"

Witam, polecam w taliej sytuacji wizytę. Uważam, że pomoże to Pani zamknąć stare sprawy i zacząć od nowa.
Pozdrawiam serdecznie, Emilia Szymanowicz
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,
Każde rozstanie z drugą osobą z którą łączyło nas głębsze uczucie wiąże się ze stratą. Stracie towarzyszy proces jej oplakiwania, który określany jest miałem żałoby. Tutaj warto nie zostawać samej/ samemu z tymi uczuciami.
Zapraszam po wsparcie.
Tak, u psychologa można zająć się również złamanym sercem. Zapraszam do osobistego kontaktu.

ppp-salamandra.blogspot.com/
Witam serdecznie, naturalnie otrzyma Pani poradę, jeżeli sprecyzuje Pani problem. Z tego co Pani pisze można wywnioskować, że partner złamał Pani serce zostawiając Panią samą. Ale ten wniosek opiera się na bardzo kruchych podstawach bo przecież brak jest jakichkolwiek szczegółów. Proszę więc opisać dokładnie swoją historię tutaj , albo zarezerwować sobie termin u mnie w praktyce . Głowa do góry ! Wszystko będzie dobrze !. Pozdrawiam Krzysztof
Dudziński