Kobieta, 29lat, w kwietniu, po raz kolejny po upływie roku miałam wykonany zabieg kosmetyczny nici P

1 odpowiedzi
Kobieta, 29lat, w kwietniu, po raz kolejny po upływie roku miałam wykonany zabieg kosmetyczny nici PDO w policzkach, po ok 2-3 miesięcach po zabiegu zaczęły pokazywać się końcówki nici, a wokół nich koliste odbarwienia skóry. Zaczęłam czuć dyskomfort i ucisk w okolicach uszu. Później lekko podpuchla mi górna warga (nigdy nie byl wykonywany żaden zabieg w tym miejscu) i prawy policzek. Kosmetolog stwierdziła, że organizm stara się wypchnąć nici i zaleciła przebadac tarczycę ( wkieunku chorób autoimmunologicznych). W badniach nic nie wyszło, hormony w normie, usg również. Zrobiłam morfologię, biochemię, badanie moczu, witaminy, ob, crp, wszystko w normie. Od jakiegoś czasu bardzo boli mnie głowa, czuję ucisk w gardle, w przeciągu 3 tygodni przeszłam anginę i zapalenie dziąseł, jestem ciągle zmęczona, opuchlizna się utrzymuje, straciłam na wadze i jestem 'kłębkiem nerwów'. Teraz pojawił się też problem z oczami, malutka rozmazana plamka w jednym i rozmaz w drugim oku, zawsze w tym samym miejscu, (plamkę widzę nawet przy zamkniętej powiece). Byłam już u kilku lekarzy ogólnych, okulisty, stomatologa, endokrynologa, laryngologa i neurologa... Robiłam badania krwi, moczu, wzroku, rtg zatok, pantomogram, dostałam skierowane na tomografie... Nikt nie potrafi stwierdzić co mi jest, nie podjęto żadnego leczenia, nie wiem juz co się dzieje i gdzie szukać... Liczę na przynajmniej jakąś sugestię, z góry dziękuję...
Trudno wyciągać konkretne wnioski na podstawie opisu Pani dolegliwości. Niektóre objawy mogą wskazywać na tworzenie się tzw. biofilmu wokół nici.