Jestem mężczyzną, mam 28 lat. Od jakiegoś czasu (około 3 miesięcy) przyjmuje multiwitaminę. Wśród witamin znajdują się witaminy z grupy B. Przez dwa miesiące do 3-4 godzin po zażyciu tabletki mocz miał kolor mocno żółty. Wiem, że przy przyjmowaniu witamin z grupy B to normalne, ale ostatnio mocz po zażyciu tabletki ma taki sam kolor jak normalnie, nie zmienia się. Czy to normalne? Co to oznacza?
lek. Jacek Gleba
lek. Jacek Gleba
Lekarz rodzinny, Internista
Warszawa
Jest to bez znaczenia. Przyjmowanie witamin przez tak dlługi okres czasu może być szkodliwe.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.