Szukam lekarza który będzie potrafił mi pomóc. Od 3,5 roku nie miesiączkuję, co spowodowane jest prz

7 odpowiedzi
Szukam lekarza który będzie potrafił mi pomóc. Od 3,5 roku nie miesiączkuję, co spowodowane jest przebytą anoreksją (obecnie waga jest w normie). Byłam już, u trzech ginekologów oraz endokrynologa, niestety, bez skutecznie. Próbowałam nawet medycyny chińskiej, z podobnym skutkiem.
Mogę przyjechać nawet na drugi koniec polski, jeżeli tam znajdę kogoś kto miał podobne przypadki i wie jak postępować w takiej sytuacji.
miesiączke po anoreksji jest bardzo trudno odzyskać Stosuje się leczenie objawowe.,aż organizm sam podejmie funkcje hormonalne

Sądzę ,że bardziej odpowiednim lekarzem będzie jednak endokrynolog-ginekolog
Zapraszam na wizytę
Witam..wychodzenie na prosta po anoreksji bywa trudne..czesto wymaga leczenia interdyscyplinarnego i stymulacji jajników..Prosze odwiedzic prof.Binkowska z Warszawy
Szanowna Pani,
Jestem gotów podjąć takie wyzwanie, ale jedna wizyta prawdopodobnie nie wystarczy. Nie wiem skąd Pani jest, lecz nie wyobrażam sobie jeżdżenia do lekarza na drugi koniec Polski.
Z wyrazami szacunku,
CS
Tu nie chodzi o przejechanie pół Polski , ale stałe regularne wizyty u ginekologa endokrynologa . Jeżeli jest Pani z okolic Krakowa to zapraszam do Intima Clinic gdzie współpracują świetni ginekolodzy i endokrynolodzy.
Anoreksja należy do schorzeń psychopatologia much.
Potrzebna jest pomoc psychiatry i psychologa.